هند مجموعه دیگری ضبط تک-بعد از جهش در ویروس موارد صدر اسپانیا

توسط Dpa خبرنگاران

دهلی نو — هند ثبت شده 9,971 جدید کروناویروس موارد در یک, تازه, تنها, روز, رکورد, پرش عبور اسپانیا به عنوان کشور پنجم بدترین ضربه گیر دولت آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد.

سنبله می آید به هند اجازه می دهد تا بازگشایی مراکز و رستوران ها و هتل ها و مکان های عبادت با محدودیت در اجتماعات بزرگ, از شنبه.

تعداد کل عفونت های رز به 246,628 وزارت بهداشت گفت: در به روز رسانی روزانه. این موارد در حال افزایش است, به شدت توسط 8,000 یا بیشتر برای چند روز در حال حاضر.

این caseload عبور اسپانیا با یک چوب خط حساب کردن از 241,310 و هند تنها در پشت ما و برزیل و روسیه و بریتانیا از نظر تعداد تایید عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است.

هند COVID-19 مرگ و میر در 6,929 شده نسبتا پایین در مقایسه با کشورهایی مانند ایتالیا رتبه هفتم بدترین ضربه است که 33,846 COVID-19 مرگ و میر.

هندی مقامات ادعا می کنند که بیش از دو ماه است در مستند بزرگترین در جهان نگهداری می شود که میزان مرگ و میر پایین است. آنها همچنین استناد موثر مدیریت بالینی و کمتر عفونت های شدید در هند است که جمعیت آن کج جوان.

کارشناسان هشدار هند دومین کشور پرجمعیت ترین با 1.3 میلیارد نفر جمعیت بود و هنوز به اوج این بیماری همه گیر.

هند شهرهای اصلی ملی پایتخت دهلی نو و مالی hub بمبئی هستند فاصله از شیوع بیماری در هند حسابداری برای 46,000 و 27,000 موارد بود.

بسیاری از موارد گزارش شده از مناطق روستایی پس از صدها نفر از هزاران نفر روزانه-دستمزد کارگران مهاجر در بازگشت به روستاهای خود داشتن خود را بدون سابقه کار مستند.

هند شده است کاهش مستند این امکان بازگشایی بازارهای دفاتر و فعالیت های صنعتی و از سرگیری حمل و نقل داخلی در تلاش برای احیای اقتصاد است.

©2020 Deutsche Presse-Agentur GmbH (آلمان)

بازدید Deutsche Presse-Agentur GmbH (آلمان) در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>