حکومت بالابر در میان تظاهرات مسالمت آمیز


 Protesters march through the streets of Manhattan on Sunday. New York City lifted the curfew spurred by protests against police brutality ahead of schedule Sunday after a peaceful night, free of the clashes or ransacking of stores that rocked the city days earlier. AP photo

معترضان مارس از طریق خیابان های منهتن در روز یکشنبه. شهر نیویورک برداشته حکومت نظامی تحریک تظاهرات علیه خشونت پلیس جلوتر از برنامه یکشنبه پس از یک شب آرام و عاری از درگیری و یا غارت از فروشگاه لرزاند که شهرستان روز قبل.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>Protesters march through the streets of Manhattan on Sunday.</p> <p>AP photo</p>

معترضان مارس از طریق خیابان های منهتن در روز یکشنبه.

عکس از آسوشیتدپرس

نیویورک — با شهر نیویورک آماده برای بازگشایی پس از بیش از دو ماه coronavirus خاموش شدن توافق لغو حکومت نظامی بود که در جای خود در میان تظاهرات خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. اما آنها نیز خواست که تظاهرکنندگان آزمایش COVID-19.

“یک تست دریافت کنید. دریافت آزمون” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: افرادی که شرکت در تظاهرات و راهپیمایی در حافظه جورج فلوید. “من عمل به عنوان اگر شما در معرض, و من می مردم بگویید که شما در حال تعامل با فرض کنیم من مثبت است. virus.”

کومو گفت: دولت را با 15 تست سایت های اختصاص داده شده به معترضان به طوری که آنها می توانید نتایج به سرعت. تماس خود را برای تظاهرکنندگان به ادامه دقت شبیه به کسانی که ساخته شده در سیاتل و سان فرانسیسکو و آتلانتا دنبال تظاهرات گسترده با رایگان تست برای معترضان.

نیویورک شده است کانون ایالات متحده شیوع با جوامع آمار به خصوص سخت است.

برگرد. براندون وات تجلی کلیسا در بروکلین بود و آگاه از همه گیر در حالی که سازماندهی یک “دعا & اعتراض” مارس با دیگر کلیساها. او موظف است که معترضان ماسک می پوشند و او آمد با جعبه از آنها را. شرکت کنندگان همچنین ارائه شد رایگان coronavirus آزمون در یک کلیسا.

“COVID-19 آمار شهرستان درونی سخت تر از هر کس دیگری” وات گفت. “و بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید. ما تنها موجوداتی هستیم که در یک بیماری همه گیر در یک بیماری همه گیر.”

علاوه بر درد و رنج به طور نامتناسبی از ویروس های سیاه و سفید در جامعه نیز شده است roiled از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که دستگیری او.

فلوید مرگ موجب اعتراضات گسترده در سراسر کشور و تجدید تماس به اصلاحات پلیس در امریکا است. اکثریت شورای شهر در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت گفت: در حمایت از انحلال اداره پلیس. سنگین-دست پاسخ پلیس به معترضان در بسیاری از مکان ها است تاکید چه منتقدان می گویند: اجرای قانون است نظامی و بیش از حد اغلب با استفاده از نیروی بیش از حد.

شهرستانها تحمیل حکومت به عنوان چندین تظاهرات هفته گذشته خدشه دار شد اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار. بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در سراسر کشور پس از اعتراضات آغاز شد و گاهی اوقات پس از درگیری با ماموران. ویدئوها ظاهر شده اند از ماموران ضد شورش با استفاده از گاز اشک آور و یا نیروی فیزیکی علیه و حتی تظاهرات مسالمت آمیز.

اما اخیر آمریکا تظاهرات شده اند به شدت مسالمت آمیز و بیش از آخر هفته چندین ادارات پلیس به نظر می رسد به عقب نشینی از تاکتیک های تهاجمی.

چند شهرستانها نیز خود را برداشته حکومت از جمله شیکاگو و نیویورک شهرستان, که در حال آماده سازی برای ورود به فاز اول آن از بازگشایی بعد از ویروس خاموش شدن ناگهانی. تا 400000 نفر در حال انتظار به سر به عقب به محل کار و دوشنبه.

“شب گذشته بهترین بود, تا کنون,” شهردار, بیل د Blasio گفت. “ما تا به حال بزرگترین تعدادی از معترضان بدترین دستگیری کمترین مشکلات و متقاعد شده است که من در آن زمان برای حکومت نظامی برای از بین برود.”

در کامپتون کالیفرنیا چندین هزار معترض برخی سوار بر اسب مسالمت آمیز نشان داده شده یکشنبه از طریق شهرستان در جنوب لس آنجلس است. تنها اجرای قانون حضور حدود ده کلانتر نمایندگان که به تماشای بدون درگیر شدن.

مشابه صحنه بازی در روز شنبه هنگامی که هزاران نفر از معترضان همگرا در سان فرانسیسکو پل گلدن گیت. دو کامیون ایران خودرو, ترافیک و پلیس به کارگردانی وسایل نقلیه گرفتار در وسط به اطراف معترضان.

برای اولین بار پس از اعتراضات ظهور در نیویورک بیش از یک هفته پیش بیشتر NYPD افسران پوشیده نیست ضد شورش کلاه به عنوان آنها به تماشای بیش راهپیمایی و تظاهرات. پلیس منتقل موانع در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در Columbus Circle در منهتن برای معترضان و جایگزین زمانی که آنها از طریق این منطقه است.

شهردار de Blasio گفت: پلیس دستگیر شده بود و فقط چهار نفر و صادر 24 دادگاه احضار در روز شنبه — در تضاد کامل با بیش از 2000 بازداشت شده از طریق پنج شنبه صبح.

حتی در بروکلین Barclays Center است که سایت های متعدد faceoffs بین معترضان و پلیس, افسران ایستاده معمولی به عنوان صدها نفر از معترضان جمع شده بودند به رعایت یک لحظه سکوت برای جورج فلوید. برخی از افسران و حتی دست تکان داد و مطرح برای عکس ها با موتورسواران در این تجمع است.

در واشنگتن دی سی سرباز گارد ملی از کارولینای جنوبی دیده می شد چک کردن از خود هتل پنج شنبه مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی او به منظور خروج آنها از پایتخت کشور است.

در تازه تغییر نام Black Lives Matter پلازا در نزدیکی کاخ سفید معترضان مطرح شده با اشاره خیابان و بلوک زرد حروف نقاشی در پیاده رو توسط شهرستان. به عنوان یخ کامیون کرم شعر مخلوط با اعتراض چت, منطقه شهری, اداره پلیس گشت.

در ضمن اکثریت اعضای شورای شهر در مینیاپولیس قول داد به ریشه تعمیرات اساسی انجام ندادی. عضو شورای ارمیا الیسون رفت تا آنجا که به قول این شورا را “از بین بردن” آژانس.

ایالت مینه سوتا, راه اندازی, حقوق مدنی, بررسی گروه در هفته گذشته و برای اولین بار بتن تغییرات آمد جمعه زمانی که شهر به توافق بان کی مون chokeholds و گردن محدودیت.

“روشن است که سیستم ما از پلیس نیست ما نگه داشتن جوامع امن” گفت: لیزا بندر شورا رئیس جمهور است. “تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند،”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفته معترضان در خارج از خانه است که او را پشتیبانی نمی کند “ماه کامل “لغو” از اداره پلیس است. معترضان فریاد زد و برگشت: “شرم! شرم!”

فلوید بدن وارد, در تگزاس یک سوم و نهایی یادبود گفت: هوستون رئیس پلیس هنر اکودو. یک مشاهده است که برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه در هوستون به دنبال خدمات و تدفین سه شنبه در حومه پرلند.

46-سال-را-از-کار لی لی را از مرگ در دست پلیس کشیده شده جدید با توجه به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار توسط اجرای قانون در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در آتلانتا موتور جاده سریع السیر نسکار مکث قبل از روز یکشنبه جام نژاد به اذعان در سراسر کشور, تظاهرات در یک لحظه قابل توجه برای این ورزش با ریشه های آن در جنوب و یک بار آغوش مؤتلفه نمادها.

در طول گرم کردن دور 40 خودرو کشیده به توقف در مقابل خالی grandstands و نسکار جمهور استیو فلپس صحبت کرد.

“سیاه و سفید جامعه و همه مردم از رنگ رنج می برد در کشور ما از آن گرفته شده به مراتب بیش از حد طولانی برای ما به شنیدن خواسته های خود را برای تغییر” فلپس گفت. “ورزشی ما باید انجام دهید بهتر است. کشور ما باید انجام دهید بهتر است.”

معترضان در بریستول, انگلستان, پاره کردن یک مجسمه ادوارد Colston یک قرن 17 تاجر برده و تحت فشار قرار دادند آن را به بندر این شهر بندری در جنوب غربی انگلستان است.

جمعیت برآورد شده در 10 ، 000 بسیاری در ماسک صورت پر مربع در بروکسل برگزاری رز سفید و نشانه decrying نژاد پرستی. و در خارج از جدید سفارت آمریکا در لندن, دانشجو, دارسی بورن گفت: این تظاهرات که در مورد “بیش از جورج فلوید بیشتر از امریکا اما نژاد پرستی در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>