ناراضی چینی: ‘غرب است تا حدی مسئول برای افزایش CCP’

بسیاری از کشورهای غربی در حال حاضر چین به عنوان یک تهدید عمده به آرمان های دموکراتیک و می خواهید را به عمل قوی در برابر رژیم چین. اما برای بسیاری از بخش دوم از قرن 20th غرب به طور فعال در حمایت چین البته از غلط امیدواریم که این کشور ممکن است یک روز تبدیل به یک دموکراسی است. مخالف نویسنده Ma Jian که کتاب های ممنوع در چین معتقد است که غرب تا حدی مسئول ظهور حزب کمونیست چین (CCP).

افزایش کمونیست چین

جیان اشاره می کند که غرب شده است چشم پوشی CCP را نقض حقوق بشر از سال 1989 تا کنون از جمله چگونه به خرد و آزادی بیان در این کشور تخریب تبت و راه اندازی وحشتناک اردوگاه های کار اجباری در منطقه سین کیانگ. جیان معتقد است که غرب شده است تا کور در تلاش خود را برای سود است که آن را نادیده گرفته و بی عدالتی. با این حال او هشدار می دهد که دموکراسی است که در تعامل با استبداد در نهایت تا پایان آوردن مشکل بر خود. به عنوان مثال در مصوبات نویسنده به نقل اخیر COVID-19 شیوع.

غرب تیراندازی خود را در پا

تا به حال دولت های غربی ساخته شده قوی فشار برای خلع CCP و مطمئن شوید که یک دولت دموکراتیک در جای خود حوادث پنهان کاری بیش از COVID-19 شیوع خاموش از پزشکان که در گزارش های CCP ویروس و…. هرگز جای گرفته اند. به عنوان یک نتیجه از جهان می تواند مورد شناخته شده CCP virus قبل از آن در نظر گرفتن گام های موثر برای محدود کردن شیوع. هزاران نفر از مردم که در اثر عفونت ممکن است زندگی می کردند. این است که چرا غرب نیاز به قوی عمل در برابر چین است. بیشتر آنها از حمایت حزب کمونیست بیشتر آنها در حال تیراندازی خود را در پا.

“دولت های غربی باید dis-تعامل با توقف فروش کردن زیرساخت های حیاتی به CCP توقف با تکیه بر چین برای محصولات حیاتی به سلامت شهروندان دارد. آنها باید رشد اخلاقی ستون فقرات و اطمینان حاصل شود که این بیماری همه گیر نشانه پایان CCP را فاسد عفونت از این دنیا و نه به درد علامت هشدار دهنده از بدترین آمده است” Ma Jian گفت: به تماشاگر ایالات متحده آمریکا است. او به ما یادآوری می کند که دشمن است و نه مردم چین, اما چین رژیم است. به اشتباه هدف قرار دادن معصوم شهروندان چینی برای جنایات حزب کمونیست تنها باعث غیر ضروری و نفرت و بی اعتمادی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در غرب هر نظر است شنیده می شود. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

جیان جزئیات جالب تفاوت بین کمونیست ایده آل هماهنگی و آنچه که غرب معتقد است هماهنگی است. در غرب این تعدد نظرات است که مورد توجه قرار گرفته در حالی که نهایی یک تصمیم است که دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از یک جامعه هماهنگ و حتی اگر بسیاری از این نظرات در تضاد کامل با یکدیگر. اما در چین چین سرکوب ناراحت کننده نظرات دیده می شود که لازم است برای یک جامعه هماهنگ.

آمریکا و چین درگیری

ایالات متحده با در نظر گرفتن قوی ایستادگی در برابر برخی از پکن سیاست های جهان را دو ابرقدرت در حال حاضر در تعارض با یکدیگر است. وجود دارد سه موضوع اصلی است که می تواند فشار زمان جنگ سرد میان این دو کشور به یک گرم رویارویی و حتی منجر به واقعی درگیری های مسلحانه. یکی چین افزایش گرفتن بیش از هنگ کنگ. پس از پکن گذشت امنیت ملی قانون است که اجازه خواهد داد که حزب کمونیست برای دور زدن نهادهای دموکراتیک از شهر ایالات متحده اعلام کرد که خروج از وضعیت خاص با توجه به هنگ کنگ. این اساسا عذاب طلسم برای منطقه است. چگونه چینی تلافی چیزی است که در سمت چپ دیده می شود.

(Image: U.S. Army Europe / CC0 1.0)

یک مقام نظامی تهدید به حمله به تایوان است. (تصویر: ارتش ایالات متحده و اروپا / CC0 1.0)

بعدی دو موضوع نگرانی تایوان و جنوب دریای چین. یک شرکت چینی نظامی رسمی به تازگی تهدید تایوان با امکان تهاجم نظامی. در همان زمان, پکن همچنان به گسترش رد پای نظامی خود را در دریای چین جنوبی است. تا آنجا که به آمریکا مربوط می شود تایوان مستقل باقی مانده و نظامی چینی در حال نگه داشته و دور از تسلط بر دریای چین جنوبی در حال حیاتی برای حفظ آمریکایی نفوذ در آسیا است. اگر چین تصویب تاکتیک های خشونت آمیز در این دو جبهه در ایالات متحده ممکن است کشیده شود به یک جنگ برابر افزایش یافته است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

کمربند و جاده ابتکار هموار کردن مسیر برای CCP ویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>