ورزشهای آبی پنسیلوانیا تشویق ساختمان و صاحبان کسب و کار به خیط و پیت کردن لوله کشی داخلی قبل از بازگشایی بعد از بسته شدن طولانی مدت با توجه به COVID-19

BRYN MAWR Pa.–(WIRE کسب و کار)–Jun 8, 2020–

به عنوان بیشتر Pennsylvania شهرستان در حال حرکت به زرد و سبز فاز آبی پنسیلوانیا رسیدن برای بار دوم از اوایل مارس به یادآوری مشتریان تجاری که کسب و کار ممکن است بسته شده اند برای مدت طولانی با توجه به COVID-19 بپرسید که آنها کاملا خیط و پیت کردن خود را داخلی لوله کشی قبل از بازگشایی کسب و کار خود و یا شروع مجدد عملیات خود را.

“آب شده است که در سمت چپ نشسته استفاده نشده در لوله ها و تجهیزات مانند یخ ماشین آلات و سیستم های ساختمان در حالی که کسانی که ساختمان بسته هستند بیش از مدت زمان طولانی می تواند تبدیل به راکد و نامطلوب تولید طعم یا بو هنگامی که این ساختمان دوباره باز شده و آب با استفاده از بازگشت به حالت عادی” گفت: ورزشهای آبی پنسیلوانیا جمهور مارک لوکا. “مدت طولانی بی تحرکی می تواند تنزل کیفیت آب که در برخی موارد ممکن است باعث فلزات مانند سرب به صافی و همچنین باکتری های رشد مانند رشد لژيونلا. این مهم است که مشتریان گام های مناسب برای کاهش این مسائل بالقوه.”

لوکا اضافه شده که لوله کشی ساختمان از جمله بخاری بود کاملا برافروخته قبل از بازگشایی برای استفاده عادی با سیفون تمام خطوط آب سرد برای اولین بار پس از شستشو با آب داغ خط. کامل فلاشینگ شامل عامل همه غرق وان حمام و توالت وسایل. تجهیزات ایمنی مانند چشم شوی ایمنی دوش و سیستم های آب پاش آتش نیز ممکن است نیاز به ارزیابی و نگهداری لازم.

استاندارد لوله کشی و تجهیزات باید سرخ به شرح زیر است:

“ما توصیه می کنیم گرگرفتگی و سایر لوازم به طور کامل به آب تازه به سیستم” گفت: لوکا. “ما همچنین توصیه مشتریان به اجرا در آب تا زمانی که آنها می توانید تشخیص بوی کلر در آب است. مشتریان باید به دنبال دستورالعمل سازنده برای تعویض فیلتر آب بر روی لوازم خانگی مانند یخچال و فریزر و یخ سازان.”

ورزشهای آبی مشتریان می توانند با مراجعه به در برای اطلاعات بیشتر. دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در فعال سازی مجدد سیستم های لوله کشی پس از خفته شرایط نیز می توان در یافت .

ورزشهای آبی پنسیلوانیا در خدمت حدود 1.4 میلیون نفر در 32 استان ها در سراسر کشورهای مشترک المنافع پنسیلوانیا است. بازدید AquaAmerica.com برای کسب اطلاعات بیشتر و یا به دنبال ورزشهای آبی در Facebook در facebook.com/MyAquaAmerica و در توییتر @MyAquaAmerica.

مشاهده نسخه منبع در businesswire.com:

تماس با ما: دانا Alston

Mgr. ارتباطات

M: 484.368.4720

[email protected]

کلید واژه ها: پنسیلوانیا, ایالات متحده آمریکای شمالی

صنعت کلید واژه: آب و برق دیگر ساخت و ساز و املاک تجاری ساختمان و املاک و مستغلات انرژی ساخت و ساز و املاک ساختمان سیستم های

منبع: آبی پنسیلوانیا

کپی رایت, کسب و کار سیم 2020.

انتشارات: 06/08/2020 08:00 AM/دیسک: 06/08/2020 08:01 AM

http://www.businesswire.com/news/home/20200608005173/en

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>