یک نگاه در بازدید های بد تماس به عنوان MLB چشم پیش نویس جدید عصر

توسط مایک فیتزپاتریک

نیویورک (AP) — بیس تازه کار, پیش نویس است در مورد ورود به مرحله بعدی از آن توسعه مداوم — همان که همه آن جوان چشم انداز برداشت در هر سال است.

حتی قبل از coronavirus همه گیر 2020 نسخه یکی برای حرکت به اوماها همزمان با کالج های دنیا سری وجود دارد. ایده این بود که به مرحله یک بزرگتر تلویزیون رویداد با بیشتر بازیکنان نخبه در دست ایالتی آریزونا اول baseman اسپنسر Torkelson و Vanderbilt infielder آستین مارتین.

البته COVID-19 شیوع scuttled این CWS و ارسال پیش نویس ستاد به بیشتر خالی MLB Network studios این هفته در سیکوکس, New Jersey. لیگ اصلی بیس بال صاحبان و بازیکنان به توافق بریده بریده از 40 دور به پنج آغاز چهارشنبه شب با اولین 37 میدارد. باقی مانده 123 ساخته خواهد شد پنج شنبه.

MLB شبکه ESPN را هر دو تولید و پخش برنامه های روز شنبه برای اولین بار شبکه های مختلف ارائه خواهد شد پوشش زنده در زمان نخست. بسیار شبیه به پیش نویس NFL در ماه آوریل از راه دور دوربین های دیجیتال را نشان می دهد چشم انداز برتر و باشگاه مدیران در خانه خود و یا دفاتر.

برای سال در حال حاضر پیشاهنگی benched در خانه و بدون آمادگی ها برای حضور در اند تنزل به بررسی تصویری و جلسه در زوم.

“من خواب بیشتر در این بهار از من در چشمه بنابراین من کمی بیشتر استراحت. که شما به کمک” Tampa Bay Rays, مدیر ارشد, از, تازه کار سراغ راب متزلر گفت: با خندیدن. “این فقط یک چالش متفاوت است.”

سال آینده تیم می تواند کلاه پیش نویس در 20 دور اگر آنها را انتخاب کنید. MLB همچنین پیشنهاد کرده است که برش حداقل تعداد جزئی لیگ وابستگی از 160 به 120 اجازه می دهد هر سازمان به رها کردن حداقل یک.

بنابراین با صاحبان قصد ساده, مزرعه, سیستم های فعلی قرارداد کار در تنظیم به پایان می رسد پس از سال 2021 به نظر می رسد معقول و منطقی به فکر می کنم در ماه ژوئن پیش نویس آغاز شد که در سال 1965 ممکن است هرگز همان نگاه.

شاید 20 دور (یا حتی کمتر) را تبدیل به هنجار شده است.

در هلند مرکز هنرهای نمایشی در اوماها (روباز انتخابی).

___

یک نگاه در برخی از بزرگترین رکود بهترین تصمیمات و تاثيرگذارترين که علامت تکامل از لیگ اصلی بیس بال تازه کار, پیش نویس پس از مرکز fielder ریک دوشنبه انتخاب شد برای اولین بار به طور کلی 55 سال پیش توسط کانزاس سیتی دو و میدانی از ایالتی آریزونا:

در فکر دوم

دوشنبه شد دو بار همه ستاره که بازی 19 لیگ فصل و آمار 241 صفحه اصلی اجرا می شود — به همراه لس آنجلس داجرز در سال 1981 جهان سری. اما با بالا انتخاب کنید در دوم ژوئن تازه کار, پیش نویس در سال 1966, the New York Mets چرخش و از دست رفته است.

آنها رفت و برای دبیرستان گیر استیو Chilcott که هرگز ساخته شده و رشته های. بعد یک برداشت سالن از شهرت مشت زن Reggie Jackson از ایالتی آریزونا. نه تنها آقای اکتبر 1973 جهان سری MVP در اوکلند در هفت بازی پیروزی بر متس او همچنین ستاره دار در سه سقوط کلاسیک برای تالار گفتمان نیویورک یانکیز منجر آنها را به دو عنوان.

اخ.

دیگر تاسف 1-2 انتخاب: مت اندرسون (ببر) بیش از J. D. درو (فیلیز) در سال 1997; مت بوش (Padres) بیش از جاستین Verlander (ببر) در سال 2004; و علامت Appel (Astros) بیش از کریس برایانت (توله) در سال 2013 است.

BACK-TO-BACK صفحه اصلی اجرا می شود

سالن از شهرت سوم به پایان رسید جرج برت و مایک اشمیت کردن هیئت مدیره با متوالی میدارد در اوایل سال 1971 دور دوم. برت رفت و به طور کلی 29 به Kansas City Royals از دبیرستان در کالیفرنیا و سپس اشمیت در شماره 30 به فیلادلفیا فیلیز از دانشگاه اوهایو.

“یکی از هیجان انگیز ترین زمان در زندگی من” اشمیت گفت: در یک ایمیل در هفته گذشته.

این sluggers ماند متصل در ران برای تقریبا دو دهه بیش از حد.

هر برنده خود در لیگ جایزه MVP در سال 1980 زمانی که اشمیت و فیلیز ضرب و شتم برت و سلطنتی خود را برای اولین سری جهانی قهرمانی. خوب دوستان آنها بازنشسته گردن و گردن در یک کلید (و اختلاف) دسته.

“جورج و من به پایان رسید با همان تعداد از حرفه ای RBIs — 1,595. اما زمانی که او متوجه شد که او به استخدام کسی برای رفتن از طریق کار خود را و پیدا کردن یک RBI” اشمیت نوشت. “او موفق شد و در حال حاضر 1,596. هر چیزی را به بالا من. من باز گشت است که من ضربه سقف Astrodome با 2 در پایه و حل و فصل برای یک واحد است که 3 RBIs. … من باید 1,598.”

لاغری پایین

به تازگی به عنوان 1990s تیم می تواند در حفظ و ساخت میدارد تا زمانی که آنها می خواستند در یک فضای مجاز: نامحدود پیش نویس است.

سالن از شهرت گیر مایک پیازا بود معروف انتخاب شده در طول 62 دور در سال 1988 توسط داجرز. Right-hander رس Condrey به طول انجامید تا 94 دور در سال 1996 زمانی که یانکی ها او را با 1,730 هفتم به طور کلی انتخاب از آنجلینا کالج در تگزاس است. Condrey نمی علامت با نیویورک رفت اما در نهایت 18-12 با چهار صرفه جویی در 179 بازی برای Padres و فیلیز, برنده سری جهانی حلقه به عنوان یک عضو مفید فیلادلفیا 2008 اغل گاو یا حشم.

یک جستجوی سریع در گوگل شناسایی Condrey به عنوان بالاترین-پیش نویس بازیکن برای رسیدن به این رشته.

پیش نویس بود کمرنگ به 50 دور در سال 1998 و 40 در سال 2012.

به نمایش خوش آمدید

طولانی برگزار می شود کنفرانس در کمیساریای در نیویورک پیش نویس نقل مکان در نزدیکی دیزنی در فلوریدا بعد از ظهر با برنامه ESPN2 در سال 2007 و 2008. رویداد جدید MLB Network و باقی مانده است وجود دارد.

استفان عشق بود بدون شک شماره 1 انتخاب کنید به واشنگتن در سال 2009 به عنوان یکی از فرشهای چشم انداز تا کنون. که همه اعتیاد به مواد مخدره آمد به پر ثمر یک دهه بعد هنگامی که او در جهان سری MVP به عنوان اتباع موفق به کسب حق رای دادن برای اولین بار قهرمانی در سال گذشته است.

تنها تازه به نشان می دهد تا در که اولین پیش نویس در سیکوکس بود کمی شناخته شده دبیرستان outfielder از جنوب نیوجرسی برای آن کمیسر جوانه Selig به اعلام نام خود را: “مایکل ماهی قزل آلا.”

احاطه شده توسط خانواده و دوستان در یک تقلید ستاره شرق, ماهی قزل آلا رفت و به لس آنجلس فرشتگان با انتخاب آنها را به عنوان جبران خسارت برای از دست دادن عامل رایگان Teixeira علامت به یانکی ها — و درست پس از فرشتگان در زمان یکی دیگر از دبیرستان outfielder, Randal Grichuk در شماره 24.

“آن را دشوار برای من” گفت: ماهی قزل آلا پدر جف که در افراد زیر سن قانونی برای دوقلوها مینه سوتا. “من نمی دانم اگر ما در حال رفتن به نشستن در اینجا برای سه روز.”

البته مایک ماهی قزل آلا به سرعت ساخته شده بی تردید نام برای خود. او درباره این رشته در 19 و شکوفا به بزرگترین بازیکن نسل خود را با هفت بالا-دو MVP پس از اتمام در هشت کامل فصل تا کنون.

بالای نمودار

دیترویت میدارد اولین جمعه برای دومین بار در سه سال پس از انتخاب Auburn right-hander کیسی يار در سال 2018 است. الکس رودریگز (Mariners, 1993), جیک جیک جونز (بریوز, 1990) و کن Griffey جونیور (Mariners, 1987) رتبه به عنوان موفق ترین شماره 1 انتخاب. Al اتاق (Mariners, 1979), شاون Abner (Mets, 1984) و برایان francois nel (دزدان دریایی, 2002) در میان بزرگترین رکود. قبل از Appel, تنها بالا کلی میدارد که موفق به رسیدن به این رشته Chilcott و چپ دست Brien تیلور (یانکی ها, 1991).

شرکت سریع

آخرین بازیکن برای رفتن مستقیم از این پیش نویس به رشته های بدون جزئی لیگ متوقف شد سینسیناتی پارچ مایک Leake انتخاب هشتم به طور کلی خارج از ایالت آریزونا در سال 2009. Padres outfielder خاویر Nady انتخاب 49 از کال در سال 2000 تنها بازیکن دیگر را به انجام آن در این قرن است.

___

AP بیس بال نویسنده بن واکر کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>