یوتیوب گریه می کند ‘خطا’ پس از حذف از Anti-CCP نظرات

یوتیوب کاربران به تازگی متوجه چیزی عجیب و غریب در مورد بخش نظر. هر زمان که آنها نوشته شده چیزی انتقاد از حزب کمونیست چین (CCP) نظرات حذف شدند. پس از این موضوع به دست آورد توجه رسانه ها یوتیوب ادعا کرد که چنین حذف رخ داده است با توجه به یک “خطا” است که آن را به حال شده است تصحیح شده است.

حذف نظرات

نظرات که شامل چینی کلمات معادل “کمونیست راهزن” و “50-درصد, پارتی” در یوتیوب نظرات صفحه به طور خودکار حذف شده و فقط در حدود 15 ثانیه است. این نشان می دهد که یوتیوب تا به حال این کلمات در یک لیست از “حساس و کلیدی است.” یک الگوریتم را صلیب-بررسی هر نظر با این لیست کلمه کلیدی برای شناسایی کسانی که حاوی کلماتی مانند “کمونیست راهزن” و “50-درصد, حزب,” حذف آنها را فورا. نکته جالب این است که فقط نظرات حاوی شخصیت های چینی از این کلمات حذف شد. به زبان انگلیسی ترجمه شد و نه حذف شده است.

کلمه “کمونیست راهزن” یک موضوع موهن چینی کمونیست ها که قدمت آن به دوران جنگ داخلی. اصطلاح “50 درصد حزب” آمد و بعد ادعا می کند که نظرات آنلاین در حمایت از CCP ساخته شده بودند توسط مردم پرداخت می شود و 50 سنت برای هر پست. واقعیت این است که این دو کلمه اضافه شد به یوتیوب را “حساس کلمات کلیدی” لیست دلیلی برای نگرانی است. حتی نگران کننده تر این است که یوتیوب ادعا می کنند که این یک “خطا.”

(Image: Screenshot / YouTube)

اصطلاح ’50 درصد حزب” اشاره به ارتشی از ترول اینترنت استفاده شده توسط CCP به گسترش تبلیغات خود را آنلاین و ابداع شد زیرا آنها گفت به پرداخت 50 سنت در هر پست. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اگر یوتیوب می توانید این “اشتباهات” ممکن است که بسیاری از این اشتباهات ممکن است وجود داشته باشد حتی در حال حاضر با بسیاری از آنها تعهد به منافع حزب کمونیست چین. YouTube حاضر به توضیح این “خطا” به دست می آمد. این واقعیت است که کاربران تا به حال به آن اشاره بدان معنی است که این نرم افزار-CCP نظر حکومت را باید به طول انجامید برای مدت زمان طولانی بدون مداخله. برخی از کاربران شکایت کرده بود در مورد چنین نظر حذف به عنوان اوایل اکتبر سال گذشته است. هنوز تنها یوتیوب رفع این وضعیت ممکن است. سناتور ایالات متحده جاش هاولی در نامه ای به مدیر عامل گوگل Sundar Pichai پرسیدن که این شرکت توضیح دهد که چرا یوتیوب حذف شد نظرات بحرانی CCP. سناتور اشاره می کند که گوگل نشان اخلال الگوی تلاش برای کاری به نفع با چین کمونیست.

“با وجود خود اظهار داشت: تعهدات رایگان سخنرانی شما خوشحال بودند به سانسور اگر آن را به معنای به دست آوردن درآمد بیشتر شما کنار گذاشته گوگل.cn موتور جستجو شما تنها پس از مورد هدف قرار گرفتند با یک حمله سایبری. در واقع به تازگی به عنوان به عنوان در سال گذشته شما مخفیانه بر روی یک کار جدید سانسور های مبتنی بر موتور جستجوی پروژه, سنجاقک, توسعه آن متوقف شد و تنها در این صورت بسیار زیاد واکنش های داخلی… فروش, آمریکایی, اصول کاری به نفع با مقامات کمونیست است که هیچ راهی برای اجرای یک کسب و کار آمریکا — بدون در نظر گرفتن دیگری است که انجام آن” هالی گفت: در این نامه.

هدف قرار دادن برنامه های چینی

در حالی که یوتیوب به نظر می رسد اقدام pro-CCP در آمریکا, نفر در هند در حال ابراز خشم خود را در دولت چین توسط توده حذف برنامه های چینی. هند و چین به تازگی به حال یک زمان بن بست در مرز با نیروهای تلاش برای به زور راه خود را به سرزمین های هندی. خشم پکن پرخاشگری شهروندان هند شده اند با استفاده از یک برنامه به نام “حذف چین Apps.”

(Image: Screenshot / YouTube)

خشم پکن پرخاشگری شهروندان هند شده اند با استفاده از یک برنامه به نام ‘حذف چین نرم افزار.’ (تصویر: Screenshot / YouTube)

به عنوان نام نشان می دهد, برنامه اندروید اسکن یک کاربر گوشی های هوشمند برای هر گونه برنامه های ساخته شده در چین و حذف آنها. “حذف چین نرم افزار” ویروسی رفت و امن نقطه بالا در Google Play را بالا برنامه های رایگان لیست در هند. راه اندازی در مه 17, برنامه دانلود شده است بیش از 5 میلیون بار و در ادامه به خود جلب محبوبیت در یک سرعت سریع. در همان زمان یک جایگزین برای برنامه Infinite به نام “Mitron” است که همچنین به دست آوردن زمین در کشور است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ادغام بین کهکشان ها باعث فعالیت هسته ای خود را

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>