این شهر کالیفرنیا اعلام کرد خود را یک “پناهگاه شهر’ برای کسب و کار

توسط هایلی برانسون-Potts

آتواتر کالیفرنیا. — رهبران قشم به تازگی اعلام کرد و آن را یک “پناهگاه شهر” برای کسب و کار در سرپیچی از کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات زمانی که آنها نشان داد تا در آینده از جسی Chauhan سریع XPress خودرو.

آنها ماه گذشته به خاک زیادی توسط بزرگراه 99 برای شاد مدنی مراسم که احساس فوق العاده نمادین در میان یک بیماری همه گیر است که غرق اقتصاد: یک پیشگامانه مراسم است.

Chauhan که او نیز صاحب یک خودرو در نزدیکی مرسد شده بود که نیاز به کارکنان به ماسک می پوشند و خود را در دماهای گرفته شده است. هر شب مادر خود را ضد عفونی کلید های خود را و تلفن همراه و ساخته شده او تغییر لباس در گاراژ.

او بلافاصله متوجه است که مقامات آمدن به پیشگامانه خود را در 18 مه آشکار شد. زمانی که شهر مدیر با نزدیک شدن Chauhan تمدید بازوی خود را برای یک آرنج دست انداز اما او رسیده برای دست دادن. در یک دوم تقسیم Chauhan uncurled انگشتان دست خود را و آن را پذیرفته.

“من آن را انجام داد” Chauhan گفت. “بدیهی است که من پس از بررسی.”

غارنوردی به لحظه و پذیرش انسان حرکت که همه اما تبخیر در طول شیوع کروناویروس “احساس واقعا خوب,” او گفت:. هنوز هم آن را تغییر نمی کند خود را باور است که راه خروج از بحران بهداشت و درمان خواهد بود هموار با سردتر واقعیت فاصله اجتماعی و محدود niceties.

در این دره مرکزی شهر که در آن وجود داشته است حداقل 27 نفر از COVID-19 در میان آن 30,000 ساکنان بازگشایی شده است مشخص شده توسط کشت و بی دست و پا تعاملات و سوالات در مورد چگونه به احیای یک آور, اقتصاد و ایمن ماندن از یک ویروس مرگبار است.

این “پناهگاه شهر” طراحی شده برای بهره مندی از وزوز یک عبارت استفاده می شود در زمینه حفاظت از مهاجران مستند نشده برنده آتواتر حمایت از مقامات در سراسر ایالات متحده, اما آن را نیز باعث خشم در میان برخی از ساکنان که به نام آن سیاسی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.

“که به خصوص ناخالص اینجا در قشم به دلیل این است که یک جامعه با حمایت کشاورزی گفت: Caleb همپتون, 30, یک معلم آموزش و پرورش ویژه. “وجود دارد مقدار زیادی از مهاجران که حمایت از اقتصاد محلی ما هستند و بخشی از جامعه ما است.”

Chauhan, 33, تا به حال به تعطیل خود را مرسد کارواش برای چند هفته در ماه آوریل و به طور موقت اخراج حدود 15 کارکنان. هر گونه کمک های او احساس می کند در مورد بازگشایی خو با ترس که موارد بالا خواهد رفت و همه چیز را تعطیل دوباره.

“من OK ما در حال بازگشایی. اما من نه خوب نه زیر اجتماعی, فاصله, قوانین,” او گفت:. “من می خواهم کارکنان من و خودم با پوشیدن ماسک و دستکش و تمام است که برای محافظت از آنها و دیگران است. اما در همان زمان نشان می دهد باید در, راست? ما رو به بازگشایی شده است.”

از خاموش شدن ناگهانی walloped آتواتر فقط آن را به عنوان شروع به پنجه از مالی آستانه پس از رکود بزرگ.

در سال گذشته دولت حسابرس رتبه آتواتر دوم-از لحاظ مالی مضطرب شهرستان در دولت کامپتون. اما در ماه ژوئیه آتواتر تصویب آن اولین بودجه متعادل در هشت سال به پایان رسید و تقریبا decadelong جمعه کردند برای کارکنان شهرداری که نگه داشته تالار شهر باز فقط چهار روز در هفته.

محراب قطعنامه گفت: کسب و کارهای محلی بود که کاتالیزور های اخیر بهبود اقتصادی در حال حاضر “شدیدا در حمایت از زندگی” و آن را حق قانونی خود را برای ساختن یک زندگی “در مواجهه با استبداد حکومت نفس بیش از حد.”

سیاسی قوی “پرستشگاه شهر” برچسب بود زاییده افکار از شهردار Pro Tem برایان ریموند, که گفت که او می دانست که “با استفاده از دولت خود زبان در برابر آن” امر به نوبه خود سر در لیبرال کالیفرنیا.

شهردار پل کریقتن به سرعت در بر داشت خود را در “فاکس و دوستان” با دعوت از کالیفرنیا مستند سفارشات “اژدهایی.” سیاستمداران و روسای پلیس از سراسر ایالات متحده رسیده گفت: آنها بیش از حد می خواستم برای ایجاد پناهگاه.

در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته بیانیه مرسد County Sheriff ورنون H. Warnke, یک آتواتر resident گفت که اگر چه او در ابتدا اجرا قوانین حتی با استناد به یک کشیش برای برگزاری یک سرویس کلیسا او دیگر نمی خواهد انجام این کار است.

“من واقعا بر این باورند که فرماندار Newsom انگیزه این است که اکثر شهروندان (و غیر قانونی ساکنان) وابسته (sic) در دولت کمک به طوری که او می تواند در حفظ این کنترل پس از این ‘اپیدمی’ اعلام شده است بیش از” Warnke نوشت.

آتواتر ساکنان مجبور به حرکت به سطوح مختلف محدودیت در دولت شهرستان و شهرستان سطوح.

“ما شنیده و تجربه کرده سردرگمی زیادی از ساکنان و صاحبان کسب و کار” شهرستان مرسد بهداشت عمومی مدیر ربکا Nanyonjo-کمپ گفت: در یک ایمیل.

آتواتر ساکن استیسی مارتینز که هنوز هم باقی می ماند خانه تا آنجا که ممکن است به نام محراب تصمیم گیری عجول و بی پروا و نگران تنها با سرنوشت صاحبان کسب و کار و نه ایمنی کارگران و یا مشتریان. او گفت: مردم به نظر می رسد با پوشیدن ماسک بسیار کمتر در حال حاضر که “این احساس وجود دارد یک ننگ مانند,” اوه, شما باید واقعا می ترسم.’

“من نه پنهان شدن در خانه با پوشیدن یک ماسک و احاطه شده توسط ضد عفونی کننده دست پنهان شدن پشت یک صندلی” او گفت:. “ما بیرون بروید. ما فقط اقدامات احتیاطی.”

در ضمن مشتریان را دقیقا با عجله به بازگشایی mom-and-pop, فروشگاه ها.

در اواخر ماه مه Reyna باتیستا (ابهامزدایی) بازگشایی اتاق دوخت یک تغییرات مغازه او اجرا می شود با دخترش. آن 106 درجه خارج و داخل گرم اما او عینک یک پارچه ماسک صورت او به عنوان تکیه بیش از یک چرخ خیاطی, تغییر, لباس سیاه و سفید برای تنها مشتریان که به نام بود که بعد از ظهر.

در این زمان از سال است که معمولا با مدل لباس و لباس فارغ التحصیلی.

“اگر این را نگه می دارد رفتن مثل این, ما می توانیم ماندن در کسب و کار” باتیستا گفت. “من نگران هستم.”

در کنار درب رزا پدرزا peeked یک چشم طریق یک miniblind زمانی که لس آنجلس تایمز خبرنگار زدم در درب رزا مو سالن که در آن او از دیدن مشتریان با تعیین وقت قبلی.

“این شهرستان گفت: این خوب است اما فرماندار گفت: از آن نبود” پدرزا گفت: مشخصه آرامش بخش تنها وقتی گفت که رژیم صهیونیستی. Newsom, درست است که بعد از ظهر گفته بود که استان ها می تواند بازگشایی سالن مو.

پایین خیابان در پیاده, فروشگاه, Michael جسه صحبت به مشتریان از پشت سه طرفه ست موانع در مقابل پول نقد ،

“این نوع آهسته” مایکل جسه گفت. “مردم هنوز هم نشسته اند در خانه های خود را, حتی اگر ما رفتن به آینده.”

هنگامی که معشوق را شربت خانه, رستوران, افتتاح آن اتاق ناهار خوری در اواخر ماه مه حنایی و لری الیور 65 و 69 بودند خوشحال به اولین مشتریان. آنها هر یکشنبه خواستار آن کلیسا از بیکن و تخم مرغ.

“این احساس واقعا خوب” مریم الیور گفت.

اما صاحب ژان کربی, 77, نگران با صدای بلند در مورد کوچکتر از نرمال صبحانه جمعیت. کربی که کار کرده است در کسی که شام میخورد از سال 1979 وارد اوایل فکر وجود دارد خواهد بود یک خط پایین خیابان. وجود ندارد.

با ناهار ترین جدول کامل بودند. هیچ یک عینک ماسک.

برای مادربزرگ, شربت خانه, محراب شهرستان تعیین شد یک مزیت. کمک های مالی ریخت. یک زن که شنیده شهردار در “گلن بک در برنامه” سوار پنج ساعت از گياهان به دست کربی یک پاکت پر از $4000.

در جلسه شورای شهر سه نفر از 14 نفر در جمعیت عینک ماسک. اعضای شورا را در آغوش گرفت و تکان داد دست در دست افسران پلیس بودن افتخار برای پلیس ملی در هفته است.

عضو شورای دنی Ambriz, تنها کسی که در افتا پوشیدن ماسک مطمئن باشید جمعیت او انجام نمی دهد پس چون با او اختلاف نظر محراب شهرستان تعیین. در مقابل او از آن حمایت کرد و تا به حال تنها از دست رفته رای گیری روز قبل از آن به خاطر همسر خود را به تازگی تولد داده می شود.

“بله من دست تکان داد با افسران امشب,” او گفت:. “اما من می دانم که پس از آن من قصد دارم به رفتن به خانه و من قصد دارم به دست شستن. من قصد دارم برای تغییر از پیراهن من و سپس من قصد دارم به عشق من کودک است. من می دانم که این مراحل من قرار است به. من امیدوار هستم بقیه ساکنان ما می دانیم به عنوان به خوبی.”

عضو شورای John Cale یک بازمانده سرطان گفت: این بار که او را می بیند این ویروس این است: اگر او ترس از مرگ او زندگی نمی کند.

آتواتر رئیس پلیس مایکل سالوادور گفت: او را متوقف نیاز به افسران به پوشیدن ماسک حدود سه هفته پیش. بیشتر در مورد از این ویروس گفت: اقتصادی بود خرید اینترنتی و افزایش قابل توجهی در موارد خشونت داخلی و اموال جنایات پس از اقامت در خانه سفارش آغاز شد.

برای هفته های پلیس sported سپر تابلوچسبها که گفت: “آیا سفر خود را لازم است ؟ توقف گسترش یافته است.”

آنها کشیده در ماه گذشته. در حال حاضر خودروهای جدید پلاک قاب خواندن: “فروشگاه محلی.”

©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-کالیفرنیا-قشم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>