فصل scrapped, انگلستان به دنبال حفظ دستاوردهای در بازی

توسط راب هریس

دونده-تا زمانی که فصل بود متوقف شد قهرمانان بدون بازی دوباره. آن را کمی تعجب چلسی خوب بود با زنان سوپر لیگ فصل بودن محدود.

اما تعیین نهایی جدول رده بندی یک امتیاز در هر بازی نسبت به جای در این زمینه — با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس — سوالات مطرح شده در مورد تعهد به بازی در انگلستان است. در حالی که WSL شد رها مردان لیگ برتر راه اندازی مجدد خواهد شد در ژوئن 17 بعد از 100 روز تعلیق.

“فقط به این دلیل آن را نمی رزومه معنا نیست که ما در معرض خطر و یا در معرض خطر” چلسی مدیر اما هایس گفت شنبه. “من اعتماد به مردم در حال اجرا لیگ و به اعتقاد من ما می آیند بزرگتر و قوی تر و بهتر از این.”

هنگامی بلوز آخرین بازی — بین المللی شکستن و coronavirus shutdown — آنها یک نقطه در پشت رهبر منچستر سیتی اما با یک بازی در دست است.

“آنها به شدت سعی در سر فصل” هایس گفت. “همه به قدردانی از بازیکنان بیش از حد. من فکر می کنم آن را به یک دوره که در آن آنها می خواستند یک ختم در این فصل و پس از آن در حفاظت و حلقه-نرده همه چیز را که ما سخت کار می کرد به سمت در زنان بازی — برای شروع به موقع و به شیوه ای امن برای فصل آینده.”

لیورپول بود فشار به پایان این فصل پس از رد این شانس را برای صعود از محل گذشته بود و تنزل در یک فرمول ریاضی.

“متاسفانه ما این فرصت را به مبارزه برای آن محل در چمن و آن را دشوار قرص به بلع” لیورپول مدیر ویکی Jepson گفت. “من بسیار نا امید در فا تصمیم گرفته با هشت بازی فصل ما باقی مانده است.”

لیورپول است اما در آستانه برنده شدن در لیگ برتر است. ثروتمندترین لیگ فوتبال دریافت بیش از 3 میلیارد پوند (3.8 میلیارد دلار) در هر سال از پخش کنندگان, تامین بودجه برای توده COVID-19 تست در حال حاضر مورد نیاز در هر هفته برای اطمینان از بازیکنان و مربیان آلوده هستند و گسترش این بیماری است. دولت نیز الزامی دقیق بهداشت شرایط اطراف آموزش و بازی ها که ثابت گران برای WSL.

“وجود دارد یک طیف وسیعی از چالش ها — آن را فقط به عنوان ساده به عنوان برچسب زدن بر روی لیگ برتر گفت:” کلی سیمونز فدراسیون فوتبال مدیر حرفه ای فوتبال زنان. “روشن شد بسیار زود هنگامی که ما شروع به بررسی آن دسته از پروتکل ها است که وجود دارد رفتن به تعدادی از چالش ها نه تنها هزینه های تست.

“ما همچنین خطاب به کاپیتان از همه باشگاه ها به عنوان به خوبی و آنها تا به حال نگرانی در مورد آینده. بنابراین زمانی که ما در آن تقریبا به اتفاق آرا تصمیم از باشگاه ها به خاتمه این فصل است.”

بالای لیگ زنان در آلمان موفق به رزومه در مه 29, پیشرو با مردان باشگاه های پنوماتیک با پول نقد به صندوق تست و دیگر coronavirus-هزینه های مربوط در Frauen-Bundesliga.

این WSL — اجرا در از دست دادن نیست برای سود فدراسیون فوتبال — در فصل دوم خود را به عنوان تنها در اروپا کاملا حرفه ای زنان لیگ. آن است که هنوز به پول از رسانههای داخلی با شرکت های تلویزیون به جای بودجه هزینه های تولید.

فدراسیون فوتبال است نیاز به قطع بودجه سالانه خود را با 75 میلیون پوند برای جبران بالقوه کسری از 300 میلیون پوند در طول چهار سال آینده با توجه به همه گیر است که دیده می شود لغو نه تنها حوادث فوتبال در ورزشگاه ومبلی. بازی که هنوز هم برو جلو در استادیوم ملی — مانند موکول Aug. 1 مردان FA Cup final — بسته خواهد شد به طرفداران.

اما فا دارای حلقه حصار بازی زنان از کاهش تضمین 7 میلیون پوند در یک سال هنوز هم می شود صرف شده در WSL و ردیف دوم مسابقات قهرمانی. COVID-19 تست به احتمال زیاد مورد نیاز برای بازیکنان به رزومه آموزشی در ماه جولای.

قبل از همه گیر متوقف ورزش در انگلستان فا دیده بود WSL تماشاگران تا 174% پس از سال 2016 به عنوان بزرگتر استادیوم معمولا استفاده می شود برای تیم های مردان در صحنه مسابقات و زنان بازی تقویت شد انگلستان رسیدن به جام جهانی زنان نیمه نهایی.

فصل آغاز شد و با 24,564 در استمفورد بریج در ماه سپتامبر به دیدن هیز’ چلسی ضرب و شتم تاتنهام در دربی لندن. یک WSL رکورد جمعیت 38,262 پس از آن دیدم تاتنهام بازی آرسنال در ماه نوامبر.

فا نیز موفق به شروع به فروش حقوق به WSL بازی به رسانههای خارج از کشور از جمله Optus استرالیا پس از چلسی امضا مهاجم سام کر.

به رشد مشارکت در زنان, فوتبال فا شده است در حال اجرا یک “Gameplan برای رشد” پس از 2017. فا گفت: 3.4 میلیون زنان و دختران در حال حاضر در حال بازی فوتبال و تعدادی از وابسته و تیم افزایش یافته است بیش از 50 درصد در چهار سال به 9,251.

بیشتر زنان نیز در حال تبدیل شدن مربیان با 5,180 افزود: در سه سال و تعداد برگزاری لیگ “مجوز” دو برابر شده به 82. شده است وجود دارد نیز 72 درصد افزایش در زنان داوران در چهار سال به 2,146.

“ما در یک, بزرگ, جای,” سیمونز گفت. “اگر ما فقط نگه دارید در هر زمان الگوبرداری از آن به لیگ جهانی است, میلیارد, بسیار, تاسیس لیگ و مقایسه آن احساس می کند گاهی اوقات ناعادلانه است.

“و آن را احساس می کند مانند ما در حال ضربه زدن زنان بازی که ما را دوست دارم و می خواهم به شدت به ترویج و فروش و بالا بردن مشخصات.”

___

بیشتر AP فوتبال: و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>