پیتستون بومی آمدن به خانه پست در کالیفرنیا


 Father McDonnell’s longtime friend and fellow priest, Father Brian Crawford, presents an Apostalic Blessing from Pope Francis during Father McDonnell’s 25th anniversary as an ordained priest. Tony Callaio | For Sunday Dispatch

پدر مکدانل را دوست دیرین و همکار کشیش پدر برایان کرافورد ارائه Apostalic برکت از پاپ فرانسیس طی پدر مکدانل را 25th anniversary به عنوان یک کشیش مقرر.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>Father Paul McDonnell, a native of West Pittston, is shown waving to his parents, Shirley and Thomas McDonnell, during the celebration of his 25th year as an ordained priest in 2016.</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

پدر پل مکدانل بومی غرب پیتستون نشان داده شده است که تکان دادن به پدر و مادر خود را شرلی و توماس مکدانل در طول جشن سال 25 خود را به عنوان یک کشیش مقرر در سال 2016.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>Late state Rep. Sid Michaels Kavulich congratulates Father Paul McDonnell on his 25th anniversary as a Roman Catholic priest in 2016.</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

در اواخر دولت Rep. Sid Michaels Kavulich تبریک پدر پل مکدانل در سالگرد 25th به عنوان یک کشیش کاتولیک روم در سال 2016.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>Father Paul McDonnell (center) celebrates Mass at St. Joseph Marello Parish Church for the last time as an Oblates of St. Joseph run church before it was handed over to Diocese of Scranton. Left to right: Fr. Daniel Schwebs, Fr. Ray Tabon, Deacon Santo Agolino, McDonnell, Fr. Jackson Pinheiro, Fr. Joseph Sibilano.</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

پدر پل مکدانل (مرکز) جشن دسته جمعی در سنت جوزف Marello کلیسا اهل محله برای آخرین بار به عنوان یک Oblates سنت جوزف اجرا کلیسا قبل از آن را به دست اسقف نشین از اسکرانتون. از چپ به راست: Fr. دانیل Schwebs, Fr. ری Tabon شماس سانتو Agolino, McDonnell, Fr. جکسون Pinheiro, Fr. یوسف Sibilano.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>While attending the Seventeenth General Chapter of the Oblates of Saint Joseph in Rome in 2018, the Most Rev. Paul McDonnell, OSJ had a private audience with Pope Francis while at the Vatican. Fr. Paul, a native of West Pittston, has been resigned and will be returning back to his native Greater Pittston.</p> <p>Submitted photo</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

در حالی که حضور در هفدهم کلی فصل Oblates سنت جوزف در رم در سال 2018 ترین Rev. پل McDonnell, OSJ تا به حال مخاطبان خصوصی با پاپ فرانسیس در واتیکان. Fr. پل بومی غرب پیتستون شده است استعفا داد و خواهد بود بازگشت به بومی بیشتر پیتستون.

ارسال عکس

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

سانتا کروز کالیفرنیا. – در ارائه تصویری از خود در زمان واگذاری محل در سانتا کروز, Cali., در ژوئن 1, West پیتستون مادری, پدر پل مکدانل سابق استانی برتر مقدس همسران استان (ایالات متحده) و کشیش از بانوی ما از Mt. کرمل پیتستون اعلام کرد او در حال بازگشت به شمال شرقی پنسیلوانیا آغاز ژوئیه 1.

محبوب و کاریزماتیک مکدانل چپ بیشتر پیتستون در سال 2013 پس از انتخاب استان برتر مقدس همسران استان به کالیفرنیا مهاجرت به نظارت بر آن نقش در ستادهای ولایتی در سانتا کروز.

مقدس همسران استان است که حاکم بر بدن نظارت بر Oblates سنت جوزف در سراسر ایالات متحده است.

در حالی که در سانتا اسیایی, او همچنین در خدمت به عنوان رهبر در حرم سنت جوزف نگهبان ميکند ،

پس از خدمت دو نظر به عنوان استان برتر و با تصدی خود که در اواخر سال 2019 آن زمان به فکر کردن در مورد جایی که او مورد نیاز خواهد بود و بعد که در آن جدید استانی برتر پدر متی اسپنسر خواهد جای او.

“این 7 و نیم سال از من سمت چپ پیتستون و به نظر می رسد مانند دیروز” مکدانل گفت. “ما شروع به صحبت کمی در مورد برنامه های پاییز گذشته بازگشت در ماه نوامبر ما شروع به دنبال در برخی از استراتژی ها و این نه فقط من بلکه دیگر وجود دارد که در حال حرکت در اطراف و تاپیک های مختلف نیاز دارد.”

مکدانل خوشحالم که اسپنسر نیست تبدیل پشت خود را در پنسیلوانیا است.

“او می بیند و این نیاز در من برگشت و من که زادگاه پسر واقعا کمک می کند” پدر مکدانل اعتراف کرد. “نیاز وجود دارد و من باید برگردم و من انجام داده ام همه چیز در اینجا ما مجموعه ای را به انجام می رسانیم.”

پدر اسپنسر را همراهی پدر مکدانل در سفر متقابل کشور به پنسیلوانیا slating به ترک کالیفرنیا در ژوئن 28.

“من قصد دارم به درایو به دلیل آن را بسیار راحت تر از حمل و نقل همه چیز و آن را فقط ساده تر” مکدانل گفت. “ما ترک پس از جرم در صبح روز 28 ژوئن و سر بازگشت به خانه. ما امیدواریم که به جلو در به شهر در شب از ژوئیه 1. از آن خواهد شد مانند پوشیدن یک دستکش در حال بازگشت به خانه.”

اسپنسر سفر به بیشتر پیتستون با پدر پل نمی خواهد اول خود را; در واقع او برنامه ریزی شده است به بازدید این هفته آینده برای Oblates کسب و کار.

“نقل و انتقالات هرگز آسان است و ما بهترین را از آن” مکدانل گفت: اما اذعان می کند او را دوباره کالیفرنیا از زمان به زمان. “من ساخته شده بسیاری از دوستان در اینجا به عنوان به خوبی.”

مکدانل خواهد یک بار دیگر اقامت در Oblates سنت جوزف حوزه علمیه در Rt. 315 بر خود بازگشت.

“من خواهید بود با وارد شدن به آرامی به عقب در نوسان از چیزهایی که وجود خواهد داشت برخی از سازماندهی مجدد انجام شود و من با نگاه به آنچه که ما می توانید انجام دهید برای تمدید Oblates ترویج برخی از آثار است که باید انجام شود و نگاه به آینده توسعه اموال” مکدانل گفت.

با که گفت, مکدانل اذعان می کند با جریان همه گیر او هنوز مطمئن شوید که چه انتظار می رود پس از بازگشت خود را.

“من به دنبال پروژه اولین چیزی که زمانی که من به عقب بر گردیم من واقعا باید به ارزیابی وضعیت نه تنها خانه بازگشت اما با دولت جهان” مکدانل گفت. “این قطعا برای رفتن به یک شروع جدید یک شروع جدید و آن را بیشتر از دولت های جهان و آینده است که مرا نگران کرده است.”

مکدانل امید را به دانش او را به دست آورد در طول هفت سال گذشته و درخواست آن را به موقعیت جدید خود را بیشتر پیتستون.

مکدانل پسر توماس و شرلی (Petrello) مکدانل یک سال 1982 فارغ التحصیل از Wyoming منطقه مدرسه منطقه. او وارد حوزه علمیه شکل گیری برنامه از جماعت Oblates سنت جوزف در حوزه خود را در Laflin در حالی که حضور در کالج کینگ Wilkes-Barre, دریافت مدرک لیسانس خود را در رشته فلسفه در سال 1986.

او سپس در ادامه به اقامت در ایتالیا برای پنج سال آینده از سال 1986 تا 1991 که در آن او خدمت خود را novitiate سال در پادوا و سپس در رم برای مطالعات دینی, حضور در دانشگاه سنت توماس آکویناس (Angelicum) کسب مدرک لیسانس خود را در مقدس الهیات و کارشناسی ارشد در رشته الهیات پاستورال در Lateran دانشگاه.

مکدانل ساخته همیشگی پاکستان به عنوان یک Oblate سنت جوزف در 17 سپتامبر سال 1990 و مقرر شد یک انتقالی شماس در سنت جوزف کلیسا در رم در اواخر کاردینال پیو Laghi سابق

پاپ Pro-پیک به ایالات متحده و بخشدار از واتیکان جماعت برای آموزش و پرورش کاتولیک.

در اوت. 10, 1991, مکدانل مقرر شد یک کشیش کاتولیک رومی اهل محله کلیسای سنت آنتونی از پادوا اکستر ترین Rev. Francis X. DiLorenzo, D. D. سابق اسقف کمکی اسکرانتون و زمان اسقف Richmond, Va.

پس از هماهنگی او خدمت خود را در دو سال اول به عنوان شغل مدیر برای Oblates از پنسیلوانیا استان و در سال 1993 اختصاص داده بود به عنوان دستیار کشیش از بانوی ما از کوه کرمل کلیسا پیتستون تحت pastorate از اواخر Rev. Paul J. Pavese, OSJ.

“این خوب خواهد بود به بازگشت به خانه.” پدر مکدانل گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>