هیچ فیلادلفیا مقررات منع رفت و آمد برای اولین بار در بیش از یک هفته

فیلادلفیا (AP) — برای اولین بار در بیش از یک هفته مقامات شهر می گویند وجود دارد هیچ برنامه ای برای سراسر شهر بود حکومت نظامی و همچنین اعلام کرده اند برای پایان دادن به بسته شدن به وسایل نقلیه بسیاری از مرکزی فیلادلفیا زیر تظاهرات بزرگ خدشه در اوایل روز با اموال و تخریب و دزدی در تعدادی از مناطق.

این شهر همچنین گفت: هیچ برنامه ای برای نزدیک بین ایالتی 676 که اجرا می شود از طریق مرکز این شهرستان شد و صحنه رویارویی دوشنبه گذشته هنگامی که ماموران با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در معترضان که تا به حال بدست بر روی بزرگراه و در تلاش بودند به عقب نشینی تا شیب خاکریزی.

پلیس گزارش عمده حوادث به عنوان هزاران نفر نشان داده در شهر شنبه جریان از موزه هنر فیلادلفیا و مشهور خود “راکی” گام به سوی شهر با خط راهپیمایان کشش برای چند شهر بلوک در امتداد درخت پوشیده بنجامین فرانکلین پارک وی.

با توجه به جمعیت این شهرستان گفت: مقامات بهداشتی معتقدند که افزایش احتمال که شرکت کنندگان ممکن است در معرض COVID-19. آنها خواست تا نظارت خود را برای علائم سعی کنید به نگه داشتن یک فاصله از دیگران برای 14 روز پوشیدن ماسک و یک آزمون هفت روز پس از داشتن شده است در یک جمعیت.

“کسانی که به دنبال تست نمی نیاز به شناسایی که آنها در اعتراض اما در عوض باید بگویم آنها در نزدیکی کسی که ممکن است تا به حال COVID-19” شهر گفت.

پلیس روز یکشنبه گفت که در مجموع 768 مردم دستگیر شده بود در طول بیش از یک هفته از اعتراضات بیشتر برای حکومت و مشابه نقض 236 برای غارت/سرقت و دیگران برای شورش و جرائم دیگر. یکی از 27 افسر پلیس مجروح گزارش شده در طول بیش از یک هفته از اعتراضات همچنان در بیمارستان بستری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>