Michael A. MacDowell: این epicemic و آموزش عالیآموزش عالی همواره در عمل به حاشیه. تغییرات کوچک در ثبت نام طلسم می تواند مشکلات عمده ای برای کالج و یا دانشگاه. این بیماری همه گیر است به خصوص دشوار است برای موسسات برای مقابله با, چرا که بر خلاف دیگر کسب و کارهای کوچک دانشجوی سال اول کلاس در یک سال به تاخیر می اندازد نهاد درآمد برای چهار سال یا بیشتر.

به طور کلی کالج ها و دانشگاه ها باید سه منبع درآمد است. تا کنون بزرگترین شهریه. این درست است به خصوص در مستقل کالج که در آن شهریه نشان دهنده 70 تا 80 درصد از بودجه سالانه خود را. درآمد دولت از راه مستقیم سالانه یارانه دومین منبع درآمد برای دولت متعلق به دانشگاه است. برخی از ایالت ها ارائه بودجه به موسسات خصوصی بر اساس تعداد ساکنان دولت ثبت نام کرده اما این درآمد کوچک است.

در نهایت بسیاری از موسسات بستگی درآمد حاصل از موقوفات. با وجود این اغلب ذکر شده بزرگ اوقاف در طول عمر نهادهایی مانند دانشگاه هاروارد با 40 میلیارد دلار موقوفه و ییل را با 29 میلیارد متوسط وقف در یک دانشگاه آمریکایی است $65 میلیون. حتی این مقدار را می توان فریب دلیل اوقاف معمولا محدود به اهداف خاص تعیین شده توسط مشارکت کننده. آنها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش هزینه های عملیاتی حتی در زمان بد است. با بازار سهام و نرخ بهره در تاریخی کم بازده حتی نسبتا بزرگ اوقاف را نمی خواهد به اندازه کافی درآمد به دندانه در کمبود بودجه.

پاییز سال 2020 بدون شک دیدن شهریه درآمد در بسیاری از موسسات کاهش به عنوان بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید به یک سال فاصله و نشستن یک ترم. بیشتر سالانه یارانه از دولت انتظار می رود به کاهش درآمدهای مالیاتی سقوط و مطالبات در بودجه دولت افزایش با توجه به همه گیر مربوط به هزینه. این حقایق همراه با کاهش ثبت نام و کاهش وقف گرداند بدان معنی است که آموزش عالی مواجه احتمال از سوار کردن یک طوفان کامل از کمبود درآمد در یک قایق چکه کن.

در حالی که این درآمد از طرف دفتر آموزش عالی بد به نظر می رسد این فرصت به صورت بریده شده هزینه های خیلی بهتر است. دانشگاه بودجه شامل بسیاری از هزینه های ثابت. این بسیار کمی با ثبت نام. مثلا پول کالج ها می توانید صرفه جویی توسط بسته شدن خوابگاه یا ورزشی سالن به هیچ وجه باعث می شود تا برای شهریه از دانش آموزان که نمی نشان می دهد در ماه اوت است. مختلف مقررات دولت نیاز به هزینه های سنگین در پرسنل و تجهیزات و امکانات در یک مجتمع مسکونی پردیس. در عین حال درآمد دانشجويان ساکن تولید از نظر اتاق و هیئت مدیره آن نیز یارانه افراد غیر مقیم نخواهد بود آینده. شاغل دانشکده را به مخاطبین است که همه اما مانع شلیک خود را.

آنچه می تواند انجام شود برای رسیدگی به این وضعیت ؟ انجمن ملی محققان یک مدافع برای تغییرات که نیروی آموزش عالی برای تبدیل شدن به شایسته دریافت کنندگان حمایت مالی چندین پیشنهادات. دولت می تواند با ارائه هدفمند برای حمایت از اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مناطق بحرانی برای امنیت ملی در بهداشت و درمان و علوم است. فدرال و دولت های ایالتی می تواند برخی از مقررات امداد به آدرس شمار از مقررات فدرال و ایالتی است که نگه داشتن کالج هزینه های بالا است. بسیاری از این مقررات ضروری استخدام از مدیران که ساخته شده اند تا بیشترین رشد در آموزش عالی بودجه در 20 سال گذشته.

دولت نیز می تواند تسهیل آموزش از راه دور با شناسایی و تسهیل سیستم عامل آنلاین و آنها را کالاهای عمومی که همه موسسات می توانید استفاده کنید. به این دلیل که وزارت آموزش و پرورش تنظیم مجوز رسمی از همه کالج ها و دانشگاه های آنها می تواند نیاز است که این اعتبار است که دانش آموزان کسب درآمد در یک موسسه انتقال به یکی دیگر از یکپارچه. به عنوان آن در حال حاضر می ایستد در پول و زمان هدر رفته توسط دانش آموزان که برای پیدا کردن آنها باید تکرار دوره.

این و دیگر اقدامات می تواند کمک به بسیاری از موسسات از طریق این بی سابقه اما هیچ مقدار از دولتی یا خصوصی انسان دوستی را برای کاهش در کالج ثبت نام. کالج ها خواهد شد. بسیاری از نهادهای خصوصی در حال حاضر teetering در آستانه, و رفع اشکالات از دولتی و موسسات در حال حاضر منجر به تماس برای تحکیم دانشگاه. این بیماری همه گیر خواهد شد و تنها در تسریع این روند است. هر گونه پشتیبانی جدید ارائه شده توسط دولت باید استراتژیک و آدرس بومی مسائل آموزش عالی مواجه است.

Michael A. MacDowell است که رئیس جمهور سابق از Misericordia دانشگاه و یک مدیر Calvin K. Kazanjian اقتصاد پایه و اساس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>