برزیل COVID داده خاموشی است یک تراژدی سابق بهداشت و رئیس می گوید

توسط جولیا Leite, فرناندو Travaglini و سیمون Iglesias

برزیل است که محدود کردن مقدار داده های آن را منتشر و در مورد COVID-19 موارد و مرگ و میر به عنوان دولت از رئیس جمهور Jair Bolsonaro رشد می کند ناراحت کننده با این وضعیت کشور به عنوان یک جهانی نقطه داغ برای این بیماری همه گیر.

ملت گزارش روز شنبه 27,075 موارد جدید و 904 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در طول 24 ساعت گذشته, در حالی که حذف تثبیت اعداد. دولت را متوقف کرده است انتشار مجموعه ای کامل از اطلاعات روز جمعه فقط به عنوان کشور مرگ و میر پیشی گرفته است که از ایتالیا.

بخشی از وزارت بهداشت, وب سایت شامل اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در دسترس بود برای بسیاری از شنبه که برزیل به طور موقت کشیده از دانشگاه جانز هاپکینز جهانی داشبورد. هنگامی که آن آمد آن را تنها نشان داد آخرین روزانه شماره — چهره های تاریخی از جمله موارد جدید و مرگ و میر بر اساس تاریخ و منطقه و همچنین میزان مرگ و میر شدند و دیگر در دسترس به عنوان از شنبه شب.

“از دیدگاه سلامت آن را یک تراژدی” وزیر بهداشت سابق Luiz Henrique Mandetta گفت: در پخش روز شنبه تشبیه آن به اطلاعات خاموشی در یک اپیدمی مننژیت در این کشور نظامی رژیم. “نه دادن اطلاعات باعث می شود دولت بیشتر و مضر تر از بیماری است.”

کشور است که از دست دو وزرای بهداشت — از جمله Mandetta — در بحبوحه بحران در حال حاضر شده است با محدود کردن مقدار از اطلاعات موجود بر روی این بیماری همه گیر. روزانه اخبار همایش ها تبدیل شده اند پراکنده و معمولا بدون اعضای کابینه زمانی که آنها رخ می دهد. روزانه آمار و ارقام منتشر شده به طور فزاینده ای در اواخر و در حال حاضر آنها تنها در 10 p. m. به وقت محلی.

“این را دیگر نمی توان یک داستان” در شب, اخبار Bolsonaro گفت: هنگامی که درباره تاخیر در روز جمعه و اضافه کرد که آن را طول می کشد زمان برای تثبیت اطلاعات. او همچنین گفت: دولت باید آزادی تنها تعدادی از افرادی که فوت در هر روز. “دیروز تقریبا دو سوم از مرگ و میر بودند از کسانی که مرده بود در روز قبل از.”

رئیس جمهور که خانههای گلی خالی کشیدن برزیل از سازمان بهداشت جهانی نیز مورد سوال قرار داده و گفت که در حال مرگ در حالی که درد و رنج از COVID-19 متفاوت از مرگ از آن است.

“گاهی اوقات فرد است 94 سال, تا 10 co-morbidities از آنها این ویروس هستند. آن را تقویت آنها” او به خبرنگاران گفت. “و سپس از مردم می گویند برزیل رکورد مرگ و میر. شما نمی توانید مقایسه مرگ و میر ناشی از یک کشور است که 210 میلیون نفر با یکی که 10 میلیون نفر است.”

این تغییرات با انتقاد. مجلس سخنران رودریگو Maia به نام اطلاعات با شفافیت به طوری که دولت ها و شهرداری ها می تواند برنامه ریزی اقدامات خود را برای مبارزه با ویروس. سائو پائولو دولت مدافع عمومی دفتر ثبت, حرکت, درخواست وزارت بهداشت به انتشار اطلاعات به عنوان آن را قبلا انجام, وب سایت G1 گزارش شده است. برونو Dantas, یک وزیر در کشور ممیزی دادگاه گفت در توییتر دادگاه و دولت خود را از شاخه می تواند در این کار از انتشار داده های روزانه است.

برزیل, پاسخ به همه گیر شده است خدشه دار سیاسی داخلی و عدم هماهنگی. Bolsonaro که اخراج این بیماری به عنوان “فقط یک آنفولانزا” بارها نام در برزیل برای بازگشت به کار در حالی که شعار ضد مالاریا, داروی کلروکين اثبات نشده علیه coronavirus. رئیس جمهور نیز آشکارا sparred با فرمانداران که اجرا قرنطينه گفت: تلفات اقتصادی از بحران خواهد بود بدتر از این بیماری است. فشار برای بازگشایی اقتصاد ساخته شده است که دولت های محلی سهولت محدودیت در چند هفته گذشته حتی به عنوان موارد همچنان به رشد.

در یک ایمیل و پاسخ به سوالات جانز هاپکینز وزارت کشور حذف شد از دانشگاه داشبورد به دلیل آن را به حال به طور موقت به حالت تعلیق رسمی آن COVID-19 وب سایت.

“تا زمانی که این اطلاعات در دسترس می شود دوباره ما انتشار آخرین داده های رسمی نقطه داریم. به عنوان داده های در دسترس می شود ما را تصحیح داده های تاریخی است ،

این کشور عقب بود در جهانی داشبورد شنبه شب. آخرین داده ها نشان می دهد برزیل در حال 35,930 مرگ و میر و 672,846 COVID عفونت با توجه به دولت داده است. آن را در رتبه سوم جهان در تلفات دنباله ایالات متحده و انگلستان و دوم تنها به ایالات متحده در تعدادی از موارد است.

©2020 خبری بلومبرگ

بازدید از خبرگزاری بلومبرگ در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>