بوکسور مایر تست مثبت برای COVID-19 از بازگشت تقلاتاریخ و سبک مدعی Mikaela مایر دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و نمی خواهد مبارزه در co-مهمترین رویداد در لاس وگاس’ اول عمده کارت بوکس, از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مایر اعلام کرد او مثبت آزمون در رسانه های اجتماعی یکشنبه دو روز قبل از برنامه ریزی تقلا در برابر هلن یوسف در رتبه های بالا نشان می دهد در MGM بزرگ باغ آرنا در سه شنبه شب.

مایر (12-0, 5 کوس) سابق ایالات متحده در المپیک و یک ستاره در حال افزایش در 130 پوند بدست آورد. مایر بدون علامت است اما او آزمایش مثبت برای این ویروس در روز شنبه ،

“بقیه تیم آزمایش منفی و همه آنها در سلامت خوب” مایر گفت. “من واقعا به دنبال به جلو به بازگرداندن بوکس برای همه شما و من برای خودم تیم یاران من و حریف من.”

مایر برنامه ریزی شده بود به چهره یوسف در 10 جلسه دور او به عنوان زاویه برای یک عنوان جهان شات بعد از این سال.

این جلسه لغو دوم در سه ماه برای مایر که نمی جنگیدند از اکتبر از طریق هیچ گسل از خود او. او برنامه ریزی شده بود به مبارزه Melissa Hernandez در نیویورک در undercard نشان می دهد ویژگی مایکل Conlan در ماه مارس قبل از همه گیر مجبور به لغو آن.

“پس از دو بازی سخت را پشت به پشت اردوگاه قادر به مرحله به حلقه هر دو بار شما می توانید تصور کنید که چگونه نا امید من هستم” مایر گفت. “با این حال این پروتکل بودند به محل قرار داده برای یک دلیل و آن مهم تر به مراقبت در مورد سلامت و رفاه از تیم من و مردم در این رویداد است.”

نوادا ورزشی کمیسیون موظف دقیق بهداشتی و پروتکل های ایمنی هنگامی که آن را اجازه بازگشت ورزش های رزمی در اواخر ماه گذشته. UFC است و به دنبال آن تست مراحل و اقدامات ایمنی در طول آن دو را نشان می دهد در ورزشگاه در آن شرکت پردیس و رتبه های برتر انجام داده است و همان در آن برنامه ریزی برای برگزاری دو بوکس را نشان می دهد در هفته آینده.

روز سه شنبه نشان می دهد خواهد بود با عنوان با شکست WBO قهرمان ورزشکار پروزن و آمریکا, المپیک Shakur استیونسون در برابر پورتو ریکو فلیکس Caraballo.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>