زیمبابوه امنیتی سپاه پاسداران تنها شغل اما پرداخت

توسط TSVANGIRAYI MUKWAZHI و FARAI MUTSAKA

هراره زیمبابوه (AP) — یکی می گوید او همواره در مذاکرات به ماشین پول نقد او سپاه پاسداران — هرگز ذهن است که آن را نمی تواند پاسخ بازگشت. یکی دیگر حالیکه دور تا زمان خیره در تصاویر نیمه برهنه زنان بر در و دیوار بسته کلوپ شبانه به عنوان او منتظر موش و گربه به بیرون می آیند و او را سرگرم کند.

ماموران امنیتی در زیمبابوه اغلب تمسخر و underpaid زیادی در شمارش خود را به عنوان برخی از چند آنهایی که خوش شانس هنوز هم نگه داشتن شغل در یک کشور که در آن بسیاری از فعالیت های اقتصادی شده است تعطیل توسط یک مستند آغاز شده است که در ماه مارس است.

اما بسیاری می گویند آنها در حال حاضر ترس برای آنها ثبات روانی به تنهایی می آید که با حفاظت خالی ترسناک آرام ساختمان مجتمع در نظر گرفتن عوارض خود را.

6 p. m. به وقت پاتریک Runde شروع می شود خود را در شیفت شب هراره است که تقریبا خالی از سکنه و برای 12 ساعت بعد او با هیچ کس به صحبت کردن. در گذشته او را به شمارش در کلوپ شبانه موسیقی با صدای بلند و پر سر و صدا مشتریان برای شرکت اما در حال حاضر آن را بسته است.

“گربه ها و موش ها در آینده بیشتر از قبل به جستجو خالی مخازن برای مواد غذایی است. آنها را تبدیل به دوستان من که مرا به خاطر شرکت در شب,” او گفت:.

“این یکی از غریب مشاغل در جهان” گفت: Patson Chimire یک نگهبان در یک مجتمع خرید در حومه پایتخت. “ما به سختی شنیدن هر صدای یا ترافیک یا برخی از موسیقی که از یک کلوپ شبانه. من تا پایان صحبت کردن به خودم یا به چیزهایی مانند ATM,” او گفت:.

دیگران به سادگی چرت زدن کردن به عنوان به زودی به عنوان آنها را به پست های خود را خسته از دوچرخه سواری تا 30 کیلومتر (19 مایل) به کار می کنند.

“مردم نیاز به امنیت است و ما وجود دارد برای محافظت از آنها و محل خود. با بسیاری از افراد دور از کار و شغل ما تبدیل شده اند ضروری تر” گفت: Chimire.

با وجود خستگی و تنهایی Chimire گفت: او سپاسگزار به اشتغال با درآمد منظم.

بیکاری زیاد در زیمبابوه که در آن بیش از 60 درصد از این کشور 14 میلیون نفر در بخش غیررسمی فروش کالا در تجارت است که ممنوع است تحت coronavirus مستند و مقررات. تعداد زیادی از مردم در حال تلاش برای قرار دادن غذا روی میز با توجه به عدم درآمد.

“بسیاری از مردم استفاده می شود به خنده در کار ما,” او گفت:. “در حال حاضر آنها مایل بودند مثل ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>