چرا 2020 طلا راش به صورت دیجیتال عشایر

همیشه از فن آوری های اینترنت شروع به بلوغ و تبدیل شدن به جریان اصلی و همه کاره دیجیتال عشایر از آنها را در دامنه خود را. اصطلاح “digital nomad” استفاده شده است برای اشاره به افرادی که آنلاین هستند و محل مستقل به این معنی که آنها می توانند به حرکت از یک مکان به مکان دیگر زمانی که آنها احساس می کنید مانند آن و یا کار نیازمند آن است. شیوع COVID-19 مجبور است شرکت ها برای تغییر جهت به کنترل از راه دور کار گزینه های که باعث می شود سال 2020 انقلابی سال از نظر digital nomad, شیوه زندگی.

Digital nomad بوم

قبل از COVID-19 شیوع کسب و کار بسیار تمایلی به اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه و یا به استخدام کارگران از راه دور. اما در حال حاضر که آنها تجربه با این ترتیب بسیاری از کسب و کار در حال تعجب که چرا آنها نمی پیاده سازی آن را قبل از. بر اساس یک نظرسنجی توسط Intermedia تقریبا 57 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک دولت است که آنها را ادامه خواهد داد با کنترل از راه دور کار گزینه برای کارکنان در دراز مدت. Twitter و Facebook نیز اعلام کرد قصد دارد برای تغییر یک مقدار قابل توجهی از کار آنلاین با دومی و مدعی است که تقریبا نیمی از افراد مشغول به کار برای این شرکت این کار را انجام دهید آنلاین در دهه آینده.

“ما همیشه در حال همکاری ابزار در جای خود اما در حال حاضر ما واقعا قرار دادن آنها را به استفاده و توسعه شیوه های خوب در اطراف آنها… که من به این مدیران در حال حاضر آنها مانند: ‘خدای من, من فکر کردم من می دانستم که من مردم اما در حال حاضر من احساس می کنم واقعا آنها را می دانیم.’… من فکر می کنم در حال حاضر هر کس تبدیل شده عمدی بیشتر در مورد اهداف و نتایج جلسات… من بیشتر کارایی که اتفاق می افتد چرا که در حال حاضر ما واقعا باید به توجه به هر یک از دیگر” ماریسا Andrada ارشد مردم افسر در Chipotle گفت: به خودی کسب و کار.

عملکرد کسب و کار بر اساس سود است. اگر هر فرایند تضمین می کند بیشتر سود بازده و پس انداز, کسب و کار به ناچار ترکیب آن است. اجازه می دهد مردم را به کار آنلاین نه تنها می تواند افزایش بهره وری است اما همچنین باعث کاهش هزینه های عملیات. تصور کنید یک کسب و کار صرف هزاران نفر در اجاره دفاتر پرداخت برای برق و اینترنت, تجهیزات, وعده های غذایی, هزینه سفر یک کافه تریا حقوق برای پاک کننده و غیره. همه این هزینه ها را می توان به طور کامل و یا تا حد زیادی از بین بروند اگر یک شرکت تصمیم می گیرد که آنها تنها نیاز به آنلاین کارکنان. این شرکت نیز هزینه استفاده بیش از رقابت خود را که ترجمه می تواند به کاهش قیمت ها به مشتریان و در نهایت فروش بیشتر.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

اجازه می دهد مردم را به کار آنلاین نه تنها می تواند افزایش بهره وری, اما آن را نیز کاهش هزینه های عملیات. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

این است که چرا سال 2020 خواهد بود یک نقطه عطف مهم در دیجیتال nomad, شیوه زندگی بوم. حرکت رو به جلو آن خواهد بود آسان تر به زندگی می کنند یک زندگی پس از شرکت ها خواهد شد بیش از تمایل به جای این نوع از گزینه های.

راهنمایی برای تبدیل شدن به یک digital nomad

به دنبال زندگی موفق digital nomad, شما نیاز به یک جریان ثابت درآمد. برای مترجمان آزاد با شهرت خوب و کارنامه این است چیزی که آسان برای به انجام رساندن آنها به عنوان دسترسی به پروژه های کوتاه مدت بر اساس مداوم. برای شروع با تکیه بر پروژه-کار مبتنی بر یک حرکت مخاطره آمیز. چه می شود اگر شما قادر به دریافت پروژه ها به طور مداوم?

شما ممکن است زنده اضطراب زندگی هیچ گونه نگرانی در مورد که در آن شما خواهد شد کیسه مشتری بعدی از. چنین دیجیتال عشایر که تنها با شروع کردن بهتر خواهد بود اگر آنها را در دراز مدت قرارداد کار. هنگامی که شما ساخت تا شهرت خوب آنلاین سپس شما می توانید در نظر بگیرید که آن را در خود و برای مشتریان توسط خودتان.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

سفر و هزینه های اجاره را به حساب اکثریت هزینه های خود را به عنوان یک digital nomad. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

سفر و هزینه های اجاره را به حساب اکثریت هزینه های خود را. تهیه یک طرح اقدام در تعیین اهداف اهداف و بودجه تنگ است. مطمئن شوید که شما خواهد شد درآمد لازم برای تامین این هزینه ها. اگر شما برنامه ای در حال حرکت به کشورها یا مناطق با هزینه زندگی پایین تر و مطلوب تر مالیات بر درآمد رژیم, همه چیز هموار خواهد شد برای شما. اما اگر شما به دنبال به سمت اقامت در یک کشور با هزینه بالاتر زندگی شما ممکن است نیاز به کسب درآمد بیشتر از آنچه که شما انجام دهید در حال حاضر.

به صورت جدی دیجیتال عشایر جهان در حال حاضر خانه خود را و صدف خود را.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

قدرت فوق العاده ای از آرامش درونی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>