یک چیز قدرتمند برای مبارزه با استرس

چه تاکید شما ؟ آن را آزار دهنده از شما دیگر نیم? اخبار ؟ یا ساده ترین چیزهایی است ؟ هر چیزی می تواند استرس شما حتی فکر کردن در مورد این ایده از استرس به شما می دهد که احساس سنگین مناسب است ؟

اول, اجازه دهید تعریف استرس است. در اصطلاح پزشکی آن است که یک جسمی و روانی و یا عاطفی عامل که می تواند باعث آسیب به بدن و ذهن است. این می تواند یک محرک خارجی مانند صدای سگ پارس در سراسر خیابان. یا چیزی در درون شما مانند شما دوباره پخش یک وضعیت بد که در گذشته اتفاق افتاده است. استرس ممکن است به نظر می رسد بی ضرر و بسیار نیست از یک معامله بزرگ, اما آن را به نوبه خود می تواند کشنده باشد اگر بردارید.

خطرات ناشی از استرس

در طول استرس زا برخورد غریزی خود را “مقابله یا گریز” پاسخ باعث شده است. وقتی این اتفاق می افتد آدرنالین هورمون در ضربات خود را پمپاژ قلب و فشار خون رو به افزایش است. کورتیزول هورمون استرس نیز منتشر شده برای افزایش تولید انرژی. اما آن را غیر ضروری مانع عملکرد بدن در طول پاسخ فيزيولوژيک مانند فرآیندهای دستگاه گوارش. پس از شرایط استرس زا و سطح هورمون بجوش و خروش آمدن.

زمانی که بدن خود را همیشه در یک مبارزه یا پرواز پاسخ شما در نهایت سیستم خود را به خطر اندازد. به گفته دکتر دانیل اتکینسونبالینی منجر شود در Treated.com: “آن زمانی که این استرس بیش از حد می شود در طول دوره قابل توجهی از زمان است که آن می تواند توسعه را چه نامیده می شوند ‘استرس مزمن.'”

استرس مزمن است و هنگامی که شما استرس سیستم فعال برای ناسالم مقدار از زمان. آن را دارای اثرات سوء بر ذهن و بدن مانند دشواری در تمرکز و سردرد و خستگی و حتی استعداد ابتلا به عفونت یا بیماری. در نهایت با توجه به آمریکایی انجمن روانشناسیبدن شما تماس بیش از حد کورتیزول و دیگر هورمون های استرس می تواند منجر به بیماری های قلبی و سیروز کبد, بیماری های ریه, سرطان و تصادفات و یا حتی خودکشی.

بخشی از دلیل اینکه چرا ما تاکید بیش از حد است چرا که ترس از عدم کنترل است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

ساده استرس طولانی مدت می تواند بسیار برای یک انسان است. در حالی که استرس یک تشخیص پزشکی و درمان را می توان به کمک یک فرد با آن کنار بیایید. اما این همه پایین می آید به یک شخص چگونه دسته خود در چنین شرایطی است.

تغییر راه شما فکر می کنم

ویلیام جیمز آمریکایی فیلسوف و روانشناس می گوید به تغییر راه شما فکر می کنم در مورد دست زدن به استرس است. “بزرگترین سلاح در برابر استرس توانایی ما برای انتخاب یک فکر دیگر,” او گفت:.

چگونه می توانم به شما rewire ذهن خود را برای ایجاد افکار سالم میان موقعیت های استرس زا? یک راه این است که با تمرین تمرکز حواس است. بخشی از دلیل که چرا شما تاکید بیش از حد در یک وضعیت است که ترس از عدم کنترل است. شما overthink; طرح راه خود را. در واقع سر خود را در هرج و مرج است چرا که شما فکر می کنید بیش از حد.

با فکر بودن شما تبدیل به آگاه از آنچه شما احساس در لحظه. صرف نظر از این که آیا آن یک احساس منفی یا نه شما فقط اجازه دهید آن را جریان و لغزش. در انجام این کار, شما در یادگیری به تغییر مسیر افکار خود را در جای دیگر.

این می تواند انجام شود از طریق مدیتیشن و تمرینات تنفسی و شیوه های دیگر است که کمک به شما در کنترل این وضعیت است.

مدیتیشن می تواند کمک به شما در کنترل شرایط استرس زا. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

علاوه بر حضور ذهن یک تغییر در تفکر نیاز به یک تغییر در نگرش نیز هست. یک آزمایش توسط دکتر سوزان Kobasa و همکاران او در دانشگاه شیکاگو است یک مثال فوق العاده در مورد مقابله با استرس است.

شرکت کنندگان در این آزمایش بودند کارکنان از کارشناسی ارشد بل تلفن شرکت. در آن زمان این شرکت بود که در رکود هستیم. سه صفات کشف شد در مدیران است که مقابله با این وضعیت: تعهد کنترل و تغییر است.

کارکنان که به تعهدات دیگر مانند خانواده و مذهب و فعالیت های دیگر قادر به سوار شدن جزر و مد. وضعیت خارج از کنترل خود, اما این مدیران اقتباس شده و تصمیم به احساس اعتماد به نفس در مورد آنچه آنها می تواند به کنترل. و در نهایت آنها را دیدم بازسازی این شرکت به عنوان یک فرصت برای تغییر.

تن از اطلاعات بر اینترنت به شما می آموزد که چگونه برای از بین بردن استرس را به حداقل با فعالیت هایی مانند گرفتن یک قدم زدن در پارک — ورزش. نیز وجود دارد علمی-حمایت رویکرد مانند اجتناب از کافئین و یا مصرف مکمل. بله کار می کنند. اما مبارزه با استرس, مهم نیست که چقدر شما ورزش یا حق غذا خوردن است همه چیز در مورد چگونه شما فکر می کنم در شرایط.

افکار و نگرش خود را نسبت به وضعیت تعیین سطح استرس خود را. به یاد داشته باشید آن همه در سر خود را. به عنوان چارلز Swindoll یک بار گفت: “من معتقدم که زندگی 10 درصد آنچه برای من اتفاق می افتد و 90 درصد من چگونه واکنش نشان می دهند به آن است.”

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

یک گروه از سارقان منتقل شد با تقوا فرزندی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>