کانزاس می گوید که نمی پوشیدن ماسک آلوده با COVID-19

لارنس کن. (AP) — مقامات بهداشت می خواهیم هر کسی که با حضور لارنس در اعتراض به مرگ جورج فلوید برای نظارت بر علائم کروناویروس پس از یکی از شرکت کنندگان در آزمایش مثبت است.

لارنس-Douglas County بهداشت گفت: در انتشار اخبار جمعه که فرد آلوده نمی پوشیدن ماسک در حالی که حضور در روز یکشنبه اعتراض که جذب هزاران نفر از مردم به مرکز شهر.

لارنس مجله جهان است که فرد را در نمونه گرفته شده در روز پنج شنبه و مقامات بهداشت اطلاع داده شد از تست مثبت جمعه. بیمار فاش طی تماس با ردیابی و بیماری-بررسی فرایند است که او با پوشیدن ماسک.

“شبیه به آنچه ما می خواهیم هر کسی که می رود در حال حاضر ما می خواهیم هر کسی که با حضور در اعتراض های اخیر به خود مانیتور برای COVID-19 علائم و منزوی کردن اگر آنها را تبدیل به بیمار و همچنین تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را برای مراحل بعدی” سونیا اردن مدیر انفورماتیک گفت: در انتشار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>