Hazleton منطقه را امیدوار به بازگشت به سافتبال عنوان بازی نقش برآب توسط pandemic


 Hazleton Area’s Julia Mrochko, Aleah Kost and Marissa Trivelpiece accept the runner-up trophy at last year’s PIAA Class 6A state championship gameat Penn State. The COVID-19 pandemic ended the Cougars’ chance to return to the title game. Tony Callaio file photo | For Times Leader

Hazleton منطقه جولیا Mrochko, Aleah Kost و ماریسا Trivelpiece قبول runner-up جایزه در سال گذشته PIAA کلاس 6A قهرمانی کشور gameat پن استیت. این COVID-19 همه گیر به پایان رسید در Cougars’ شانس خود را برای بازگشت به عنوان بازی.

تونی Callaio فایل عکس | برای بار رهبر

<p>Hazleton Area head coach Bob Bertoni congratulates Central Dauphin winning pitcher Samantha Gress at the conclusion of the PIAA Class 6A state championship game last year.</p> <p>Tony Callaio file photo | For Times Leader</p>

Hazleton منطقه سر مربی باب Bertoni تبریک مرکزی دوفین برنده پارچ سامانتا Gress در پایان PIAA کلاس 6A قهرمانی کشور بازی سال گذشته است.

تونی Callaio فایل عکس | برای بار رهبر

<p>Michigan State recruit Marissa Trivelpiece was set to lead a powerful Hazleton Area team in a quest for a PIAA Class 6A state championship.</p> <p>Tony Callaio file photo | For Times Leader</p>

Michigan State استخدام ماریسا Trivelpiece راه اندازی شد برای رهبری قدرتمند Hazleton منطقه تیم در تلاش برای PIAA کلاس 6A قهرمانی کشور.

تونی Callaio فایل عکس | برای بار رهبر

بیش از 100 وایومینگ دره کنفرانس تیم آماده شد برای بازی در این بهار. یکی از آنها ایستاده بالاتر از بقیه است.

این Hazleton منطقه سافتبال تیم تا به حال مسلما بهترین شانس هر WVC تیم به پیروزی PIAA قهرمانی. این COVID-19 همه گیر همه چیز را تغییر داد. این PIAA لغو بهار ورزش های نجومی و با آن نقش برآب پاشنه’ دولت عنوان می پروراند.

“به طور جدی سخت ترین چیزی که من تا به حال به این بود که بچه ها بگویید این فصل بود بیش از قبل از آن حتی آغاز شده است” Hazleton منطقه مربی باب Bertoni گفت. “به خصوص با انتظارات ما و اهداف ما برای خودمان تعیین اولیه در عمل است. این فرصت را به نمایندگی از خود و مدرسه خود را نشان دادن جامعه و کاملا احتمالا به خانه اول قهرمانی کشور خواهد شده اند غیر قابل باور برای همه ما است.”

در نظر بگیرید که چگونه Hazleton منطقه شکل گرفته تا ورود به فصل است که هرگز.

• پاشنه پایان رسید 23-2 در سال 2019 از دست دادن 3-1 در PIAA کلاس 6A قهرمانی کشور بازی. تنها خود را دیگر از دست دادن بود به Berwick 6-2 در WVC فصل به طور منظم.

• هشت نفر از نه شروع شد به مجموعه بازگشت. تعداد شده اند که نه اما یک تصمیم به اجرای آهنگ.

• چهار بازگشت استارت آمار بیش از .400 فصل گذشته به رهبری ایالت میشیگان استخدام ماریسا Trivelpiece با .474 متوسط است. Shortstop شهرت او به نام پنسیلوانیا, Gatorade بازیکن سال حتی اگر وجود دارد هیچ فصل است. دو غذای دیگر batted حداقل .350. جرم به ثمر رساند 10 یا بیشتر اجرا می شود 11 بار.

• نیز وجود دارد چهار بخش دیگر من استخدام در فهرست. اولین baseman, اماتور پیترز است به بازی در سنت پیتر در حالی که دوم baseman جولیا Mrochko بازی خواهد کرد در جنوب فلوریدا. مرکز fielder اولیویا ولك و جالب جولیا Mooney هر دو juniors در حال دنبال من بخش برنامه ها.

• دفاع در پشت این تبادل از Aleah Kost, ثبت هفت shutouts از جمله چهار در یک ردیف و یک اجرا در پنج بازی های دیگر است.

• این برنامه همچنین برای PIAA 6A قهرمانی کشور در سال 2017. آن را تا به حال برنده هفت متوالی منطقه عنوان و هفت متوالی وایومینگ دره کنفرانس بخش من قهرمانی رفتن 91-8 در کنفرانس پس از بازی که دهانه. با استعداد کلاس اول آماده بود برای یادگیری و تکمیل تیم اول دانشگاه یا دانشکده قبل از تبدیل شدن به کلید همکاران در آینده است.

همه که و سپس …

“این بسیار ویرانگر از آنجا که ما می خواهم همیشه آمده می شود و مانند “سال آینده ما می تواند آن را انجام دهد'” پطرس گفت. “من هیچ شکی ندارم در تیم من. ما چنین فوق العاده با استعداد گروه از دختران که می توانید با هم بکشید. راستش ما مثل یک خانواده بزرگ است. آن ویرانگر است.

“زمانی که من تماس بگیرید من در کار بود. من قادر به واکنش نشان می دهند تا آنجا تا زمانی که من به خانه. درست زمانی که من به خانه من زد به من اسلحه است.”

Hazleton منطقه بود که میله میله به بازی کلمبوس در تاریخ 28 مارس به عنوان بخشی از یک بلند پروازانه و غیر برنامه کنفرانس. بازی به تعویق افتاد. دو کنفرانس بازی شد و بعد از آن به تعویق افتاد و سپس در مارس 9 PIAA لغو تمام بهار ورزش است.

“به نظر نمی رسد واقعی است. آن نزول نمی کند در عین حال” Trivelpiece گفت. “آن را مانند هیچ معامله بزرگ آن را بیش از. وجود دارد یک شانس آن را می توان (بازی انجام شده). هنگامی که شما شنیده کلمه لغو شد و پس از آن بود که یک هفته پس از آن نوع در مجموعه شما نیست تا به حال برای رفتن به عقب بر گردیم در این زمینه خود را با تیم. مثل این بود که بدترین احساس همیشه است.”

آنچه اضافه شده به ناامیدی بود که چگونه 2019 فصل به پایان رسید. در Cougars برنامه ریزی شده بود به بازی بازی های مرکزی دوفین برای کلاس 6A دولت عنوان در 11 a. m. اما باران و تاخیر در آغاز به مدت سه ساعت. آنها ازمایش کرده 3-1 رفتن به پایین از هفتم اما تیانا Treon و Mooney باز با آهنگ Gianna Gombeda به دنبال با یک bunt تک به بار پایگاه های.

مرکزی دوفین ثبت دو outs و به عنوان Mrochko به رهبری بود به صفحه تیم فرستاده شدند این زمینه با توجه به رعد و برق در منطقه است. آنها بازگشت بیش از سه ساعت بعد. Mrochko مبتنی بر دوم زمین او را دیدم برای پایان دادن به بازی.

“سال گذشته سخت بود سال گذشته واقعا سخت بود” Treon گفت. “ما احساس می کنیم که ما باید برنده این بازی است. ما به کرات و آماده برای دریافت به اینجا و ما نمی تواند. آن بسیار ناراحت کننده بود.”

Kost تا به حال به کار سخت تر از هر بچه. دو هفته پس از مسابقات قهرمانی کشور بازی او پاره او در لیگ قهرمانان آسیا در یک بازی سفر. او صرف 10 ماه rehabbing در سفارش به بازی آخر فصل. او به حضور Penn State اما نمی تواند در بازی سافتبال.

“دبیرستان سافتبال است که همیشه رفتن به جایگاه ویژه ای در قلب همه به خاطر بازی در این مدرسه و بودن در چنین برنامه ای موفق است که واقعا منحصر به فرد” Kost گفت. “این یک تجربه شبیه هیچ دیگر. من واقعا هیجان زده برای دیدن آنچه که آنها در کالج چرا که آنها را به انجام کارهای بزرگ است. اما من هم ناراحت چون من نمی خواهد که آخرین بازی.”

Bertoni شده است درگیر در ورزش های محلی برای چند دهه. او اذعان کرد که مقدار زیادی مورد نیاز به سمت راست بروید به بازگشت به مسابقات قهرمانی کشور بازی. در طول سال گذشته اجرا Hazleton منطقه تحت سلطه Pennsbury در دور باز و در عین حال نیاز به تجمع برای پیروزی 2-1. 1-0 چهارم و برنده شدن بیش از دونینگتون غرب آمد و در یک هومر توسط Mrochko در پایین هشتم. توپ نگاه کردن نوک انگشتان از سمت چپ fielder دستکش.

مشکل این بود که هرگز شانس برای پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد این سال است.

“من به آنها گفتم گاهی اوقات در زندگی شما می اندازد موبایل و کامپیوتر,” Bertoni گفت. “این یک curveball و به ما زده است. اما ما باید از آن یاد بگیرند و هرگز چیزی را برای اعطا چرا که شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد.

“فقط آماده شدن برای آینده در خفاش. این فقط بخشی از زندگی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>