Elway می پیوندد تماس برای تغییر پس از جورج لوید قتل

By ARNIE STAPLETON

انگلوود کولو. (AP) — جان Elway می گوید او دیگر ماندن در حاشیه است و “پیوستن به بازیکنان و مربیان و سازمان ما در صحبت کردن در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس و هر گونه بی عدالتی در برابر جامعه است.”

نظرات به Denver Broncos’ مدیر کل در آمد در پایان هفته توفانی که در آن او سر مربی ویک Fangio درو گسترده محکومیت برای پیشنهاد او را نمی بینم نژادپرستی یا تبعیض در NFL.

Fangio اظهارات در رسانه ها تماس سهشنبه پس از این تیم خطاب به تظاهرات گسترده که موجب شده توسط یک افسر پلیس را کشته و یک دستبند سیاه و سفید در مینه سوتا در هفته گذشته.

گفت: او تنها به منظور نشان می دهد که لیگ بود که شایسته سالاری در این زمینه و در اتاق قفل است و باید به رسمیت شناخته اند عدم اقلیت سر مربیان و مدیران عامل تیم رئیس جمهور و صاحبان این کشور محبوب ترین ورزش است.

چند Broncos بازیکنان و مربیان در حال انتظار برای جمع آوری پنج شنبه برای راهپیمایی و سخنرانی در دولت و کنگره آمریکا در مرکز شهر دنور, سایت روزانه تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید. چهار افسر شلیک نشده است و متهم در قتل او.

Broncos ایمنی کریم جکسون پیشگام تلاش گفت: بازیکنان نیاز به انجام بیش از جیر و بحث در مورد سیستمیک و نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس.

آن شناخته شده نیست اگر Elway پیوستن بازیکنان در دولت کاپیتول.

در شب جمعه Elway توییتی که او صرف مقدار از هفته گوش دادن به بازیکنان و مربیان و متوجه خود ديد او برگزار شد برای چندین دهه در اشتباه بودند.

“من همیشه فکر می کردم که پس از من در یک اتاق قفل, من می دانستم که همه چیز وجود دارد به دانستن در مورد آشنایی با هم تیمی های از پس زمینه های مختلف و جنبه های زندگی” Elway نوشت. “آنچه من متوجه شدم این است که من نمی توانست بیشتر اشتباه بوده است.

“گوش دادن به بازیکنان و خواندن رسانه های اجتماعی خود را قدرت آنها نشان داده اند و تجارب آنها به اشتراک گذاشته شده است قدرتمند است. آن نهفته است من. من می دانم من باید یک راه طولانی برای رفتن اما من را حفظ خواهد کرد گوش دادن و یادگیری” Elway اضافه شده است. “این تنها راهی است که به رشد است. من واقعا معتقدم که بسیاری از خوب خواهد آمد از این بسیاری از مکالمات سخت است که در حال وقوع در اطراف تیم ما لیگ و کشور است.”

Elway در ادامه گفت او به طور کامل پشتیبانی از بازیکنان خود را با استفاده از سیستم عامل خود را به تماس برای تغییر و او پیشنهاد کرد که ورزش می تواند بسیار بیشتر از یک حواس پرتی در یک زمان دشوار است: “همه ما می تواند بخشی از راه حل” او گفت:.

“من هم درک می کنم که صدای من نیاز به یک بخشی از این گفتگو هم” اضافه شده Elway که منجر دنور به دو سوپر باول عناوین خود را در طول سالن از شهرت بازی حرفه ای و یکی دیگر از مقابل دفتر خود را در طول دهه به عنوان یک مدیر اجرایی است.

“من می خواهم به ماندن در حاشیه” Elway اعلام کرد. “هر کس یک مسئولیت برای کمک به کسانی که در حال صدمه زدن به. من با پیوستن به بازیکنان و مربیان و سازمان ما در صحبت کردن در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس و هر گونه بی عدالتی در برابر جامعه است.”

___

دنبال Arnie Melendrez استاپلتون در توییتر http://twitter.com/arniestapleton

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>