یک صاحب حیوان خانگی راهنمای: کمک های اولیه برای گربه ها

چه کسی از گربه ؟ آنها حساس و هوشمند و بسیار شایان ستایش است. گربه ها نمی توان به راحتی مریض اما همیشه یک چیز خوب برای نگه داشتن یک کیت کمک های اولیه دستی. این کیت باید یک دماسنج, دور بینی, قیچی پنبه و پشم Elastoplast, روغن زیتون, پاراستامول, نمک بدون ید, قند پودر پارافین دارویی شیر منیزی, کرم دور چشم, Cicatrin ضد باکتری کرم Savlon و 3 درصد پراکسید هیدروژن.

مشاوره دامپزشک

مشورت با یک دامپزشک اگر گربه شما در یک تصادف بوده است و به نظر می رسد ضعیف و یا کسل کننده است مشکلات تنفسی در حال ساخت برای تلفن های موبایل از درد یا ناراحتی است متعادل مشکلات و یا ادرار یا مدفوع مشکلات. مهم است به یاد داشته باشید که شما نیاز به نگه داشتن آرام در یک بحران.

احیا

رویکرد گربه خود را با دقت و به آرامی. یک گربه در شوک یا درد پتانسیل ضربه زدن اگر آنها احساس خطر می کنند. در مورد آسیب, آغاز کمک های اولیه بلافاصله در حالی که کسی تلفن دامپزشک.

در دهان به بینی استفاده از روش اول برای چک کردن هر گونه انسداد و حذف آن را با یک پیچ تند یا انبردست. با قرار دادن گربه در آن به عقب و جلو زبان خود. نگه داشتن دهان خود را بسته و خود را با دست و ضربه های منظم یک بار در هر ثانیه به آن بینی. استقامت حتی اگر آن را طول می کشد یک ساعت. یکی دیگر از روش این است که فشار روش. با قرار دادن گربه در کنار آن. باز کردن دهان خود را. حذف موانع. جلو زبان خود. با کف دست خود را در وسط قفسه سینه خود یک اینچ در پشت آرنج به پایین فشار محکم انتشار به سرعت و تکرار. نمی دهد حتی اگر آن را طول می کشد یک ساعت.

Consult a vet if your cat has been in an accident, looks weak or dull, has respiratory problems, making sounds of pain or discomfort, has balancing difficulties, urinary or defecating problems. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

مشورت با یک دامپزشک اگر گربه شما در یک تصادف بوده است و به نظر می رسد ضعیف و یا کسل کننده است مشکلات تنفسی در حال ساخت برای تلفن های موبایل از درد یا ناراحتی است متعادل مشکلات و یا ادرار یا مدفوع مشکلات. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

زخم

در مورد صدمات پانسمان زخم به کمک به جلوگیری از خونریزی. با استفاده از پنبه و پشم و بافت و یا یک قطعه از toweling و پانسمان زخم. با جراحات داخلی گربه شما خونریزی از بینی یا دهان. درمان گربه خود را برای تروما (اگر آگاهانه و استفراغ) با مخلوط 50 میلی لیتر پودر قند را در 500 میلی لیتر آب هر 2 ساعت و سپس رفتن به دامپزشک.

استفاده از آتل

تنها شکسته پایین پا را می توان splinted. اجازه دهید گربه دروغ با درد پا. استفاده از چوب و یا هر چیز نسبتا سفت و سخت از اندازه مناسب برای ایجاد یک آتل. قرار دادن پا در آتل و اتصال آن را با یک جوراب یا Elastoplast. درمان گربه خود را برای درد و تروما و آن را به دامپزشک است.

کرم

آن مهم است به ذکر است که بچه گربه ها باید به دامپزشک در 6 هفته داده می شود پزشکی برای کرم های گرد و سپس دوباره در 3 ماه برای کرم کدو. همسر گربه ها باید به طور منظم با توجه به دارو برای جلوگیری از کرم های تجویز شده توسط دامپزشک.

گوش درد

علل گوش درد در گربه ها میکروب کنه یا اشیاء خارجی. علائم عبارتند از مالش و فشار دادن سر سخت در برابر دیوار و یا جاهای دیگر. اگر گوش بوی بد و یا وجود ترشحات قرار دادن یک کمی ولرم و روغن زیتون در گوش و گربه خود را یک چهارم پاراستامول; هرگز به یک گربه آسپرین. قرار نیست هر چیز دیگری در گوش است. مشورت با یک دامپزشک.

Treat your cat for pain and trauma before taking to a vet. (Image: maxpixel / CC0 1.0)

درمان گربه خود را برای درد و تروما قبل از مصرف به یک دامپزشک. (تصویر: maxpixel / CC0 1.0)

Hairball

علت hairball تسلیم در معده از لیس pelt و بلع ، این مو به شکل یک توپ در معده به خصوص در مورد موی گربه. علائم در حال خوردن علف و آروغ زدن. بیشتر علائم عبارتند از: تهوع, مشکل در مدفوع, از دست دادن اشتها و درد در شکم. برای کمک به شما می تواند اداره 25 میلی لیتر پارافین دارویی و اگر hairball هنوز هم نمی آمد سر در را به دامپزشک. جلوگیری از hairballs ها توسط گربه خود را مسواک زدن به طور منظم.

برق

در رویداد خود را از گربه یا بچه گربه داشتن گاز از طریق در معرض سیم برق و دریافت یک شوکآن را ممکن است قادر به خودی خود برای آزادی از بند ناف. اگر گربه هنوز برق بند ناف در دهان خود آن را لمس نکنید. حذف پلاگین از خروجی. قطع اتصال دوشاخه را از پریز بلافاصله قبل از دست زدن به گربه. اگر شما گربه را لمس قبل از قطع ارتباط شما همچنین می توانید شوکه کرد. اگر گربه است نه تنفس احساس برای یک ضربان قلب با قرار دادن انگشتان در حدود یک اینچ در پشت گربه آرنج و در مرکز قفسه سینه خود. اگر گربه قلب است نه ضرب و شتم انجام CPR. اگر آن را ضرب و شتم انجام تنفس مصنوعی ، اگر گربه دهان یا لب سوخته (قرمز روشن) سواب آنها را به آرامی با 3 درصد پراکسید هیدروژن. آیا استفاده از هر گونه ضدعفونی کننده. حمل و نقل گربه به دامپزشک فورا.

اینها برخی از راه های شما می تواند کمک به گربه خود را هنگامی که آن را به جزئی یا قبر صدمات.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

یک چیز قدرتمند برای مبارزه با استرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>