کشورهای فقیر قادر به بازپرداخت میلیاردها دلار در وام های چینی

بیش از 10 سال گذشته چین قرض داده میلیاردها دلار به کشورهای فقیر به عنوان بخشی از آن کمربند و جاده ابتکار (BRI). به عنوان COVID-19 شیوع تعطیل کرده است اقتصاد این کشورها در حال پیدا کردن آن به طور فزاینده دشوار به بازپرداخت وام.

در بدهی

چینی وام های اعطا شده به کشورهای در حال توسعه تمایل به متفاوت از کسانی که ارائه شده توسط بانک جهانی و دیگر موسسات. اين وام نه تنها کوتاه دوره بلوغ, اما آنها همچنین با نرخ بهره بالا است. به علاوه بسیاری از وام های چینی نیاز به بدهکاران به ارائه برخی از دارایی های ملی مانند بنادر و معادن و غيره به عنوان وثیقه. “چین از لحاظ سیاسی در پشت پا… [چین باید سلب کسانی که وام] آنها خواهد بود مصرف بیش از دارایی های استراتژیک در کشور است که در حال حاضر نمی توانیم برای تغذیه مردم خود” اندرو کوچک, یک عضو ارشد در آلمانی مارشال صندوق گفت: به نیویورک تایمز.

Most of the Chinese loans require the debtors to provide national assets like ports as collateral. (Image: Screenshot / YouTube)

بسیاری از وام های چینی نیاز به بدهکاران برای ارائه به سرمایه های ملی مانند بنادر به عنوان وثیقه. (تصویر: Screenshot / YouTube)

سوال این است که آیا یا نه چین را فشار رو به جلو با این استراتژی است. اکثر کارشناسان بر این باور نیست این اتفاق خواهد افتاد. چنین توسعه خواهد ایجاد یک تصویر منفی برای دولت چین اساسا تحکیم موقعیت خود به عنوان یک درنده وام دهنده. با پکن در حال حاضر در حال انتقاد برای COVID-19 شیوع آنها نمی توانیم منفی دیگر پوشش در حال حاضر. به علاوه این حرکت را در کشورهای دیگر نگران در مورد گرفتن وام از چین و یا در مورد تبدیل شدن به یک بخشی از BRI پروژه.

کشورهایی مانند پاکستان ، قرقیزستان سریلانکا, و یک میزبان از کشورهای آفریقایی درخواست کرده اند که پکن یا ببخش وام های خود را در آینده با توجه به این سال تاخیر برخی از پرداخت و یا به سادگی تغییر ساختار بدهی های خود را. از دیدگاه دولت چین آمرزنده وام است که تقریبا از سوال ارج نهادن به این درخواست ها را بر کل سیستم مالی تحت فشار است. به علاوه شهروندان چینی نیز ممکن است عصبانی شدن در دولت خود برای بخشش وام از کشورهای خارجی در حالی که آنها خود را تحت تنگنای اقتصادی. مانند پکن است احتمال بیشتری برای به تعویق انداختن و یا بازسازی بسیاری از این بدهی ها با چند وام از بسیار کشورهای فقیر بودن ببخشند. در واقع این در حال حاضر آغاز شده است.

در ماه آوریل دولت قرقیزستان اعلام کرد که حزب کمونیست چین (CCP) موافقت کرده است به reschedule تقریبا US$1.7 میلیارد دلار در بدهی. پکن همچنین تاخیر در بازپرداخت بدهی های جدول زمانی از سریلانکا با دو سال با بانک توسعه چین گسترش اضافی خط اعتباری از ما 700 میلیون دلار. Obiageli Ezekwesili از نیجریه بود که معاون سابق رئیس جمهور در بانک جهانی برای منطقه آفریقا معتقد است که چین باید بلافاصله اعلام تکمیل نوشتن در حدود US$140 میلیارد وام که تمدید شده است به آفریقا. این است که به وضوح یک غیر واقعی ایده تخیلی است.

(Image: Screenshot / YouTube)

یک مقام سابق در بانک جهانی برای منطقه آفریقا معتقد است که چین باید نوشتن در مورد US$140 میلیارد وام که تمدید شده است به آفریقا. (تصویر: Screenshot / YouTube)

بانک جهانی و صندوق بین المللی پول برنامه های امداد رسانی

برای کمک به کشورهای فقیر جهان بانک خواهد بود ارتکاب درباره ما 160 میلیارد دلار بیش از 15 سال. این پول خواهد شد به کارگردانی به فعال کردن کشورها برای زنده ماندن اقتصادی, پزشکی و عواقب اجتماعی CCP coronavirus. بانک جهانی در ارتباط با G20 و صندوق بین المللی پول است به حالت تعلیق بازپرداخت وام های دو جانبه از کشورهای فقیر از آوریل 1. تعلیق باقی خواهد ماند تا پایان این سال و پس از آن تمدید تعلیق ممکن است در نظر گرفته شود با توجه به شرایط نقدینگی از ذینفع سازمان ملل.

صندوق بین المللی پول دو برابر شده است و دسترسی به آن برنامه های اضطراری مانند سریع ابزار تامین مالی و سریع تسهیلات اعتباری را قادر می سازد سازمان به ارائه حدود 100 میلیارد دلار در کمک های اضطراری به کشورهای فقیر. این سازمان همچنین به دنبال افزایش ظرفیت آن از ارائه تامین مالی صفر درصد بهره. بیست و نه کشور ارائه شده فوری بدهی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین عبور, امنیت ملی, قانون تایوان گسترش پشتیبانی از Hongkongers

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>