دیدار با Trautman است: یک خانواده است که زندگی در دریا

برایان و کارین Trautman شده اند تراورس بزرگ اقیانوس آبی به مدت 10 سال و در حال حاضر بادبان همراه با نوزاد خود Sierra. قایق خود را به نام دلوساست SV 53 ft ارابه مخصوص حمل الوار دکل ketch. این زن و شوهر به یاد یکی از معروف رز سرزمین گود و مرطوب و همسرش کالین که خریدم 30 ft ادم بددهن و ماجراجو و سفر در سراسر جهان با دو فرزند جوان خود را در اوایل ’70s به.

پردازنده دلوس

برایان و کارین ملاقات در نیوزیلند. برایان از آریزونا و سابق مهندس نرم افزار که همیشه یک رویا به سفر. آمد درست است که او با عشق از زندگی خود را. چندی پس از آن او به فروش می رسد همه چیز متعلق به او و خریداری ارابه مخصوص حمل الوار.

دلوس یک قایق بادبانی زیبا تزئین شده بیش از همه با ساده بودایی طرح است. آن را به اندازه کافی انرژی خورشیدی و انرژی باد به نگه داشتن آنها را در قایقرانی برای چند ماه. آنها یک آب شیرین کن دستگاه برای تبدیل آب شور به آب شیرین خشک شده و مواد غذایی کنسرو شده, به علاوه برخی از موجودی تسلی به عنوان به خوبی. این است ایده آل برای کسانی که عشق زندگی “کردن شبکه است.”

(Image: Screenshot / YouTube)

قایق بادبانی است مشروط با خشک و مواد غذایی کنسرو شده به علاوه برخی از موجودی تسلی به عنوان به خوبی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در سراسر جهان

برایان و کارین میره 83,000 مایل دریایی (معادل چرخش زمین در استوا بیشتر از 3 بار). در داخل کابین خلبان که آنها خود را “ایوان” است که راس و تمام کنترل های لازم به بادبان دلوس. آن را به یک مکان امن که در آن خانواده صرف خود را در طول روز.

در زیر کابین خلبان موتور اتاق که برایان تماس خود را “دفتر” و در داخل اتاق موتور وجود دارد بیش از 150 گالن دیزل 8 کیلو وات ژنراتور, غواصی, مخازن و عظیم desalinator. همه چیز جای خود را دارد و کاملا متناسب مانند یک پازل. همچنین در موارد اضطراری دلوس مقدار زیادی از مانده منابع خندق کیت یک قایق زندگی و پمپ های دستی.

زندگی بر روی لبه

وجود دو اتاق خواب واقع در انتهای قایق. دو حمام و سرویس بهداشتی مجهز به دوش خیط و پیت کردن توالت و یک مخزن نگه داشتن. امکانات عبارتند از چند ميخ bulkheads که جلوگیری از جاری شدن سیل در این منطقه است. وسط کابین ناوبری که در آن ایستگاه های رادیویی دستگاه نگهداری می شوند. وجود دارد ایمیل مودم های VHF radio, سرعت و عمق تجهیزات و یک سرور اینترنتی دستگاه. با GPS و ویژه اضطراری دستگاه است که می تواند پرتو موقعیت دقیق خود را به یک ماهواره آنها واقعا به خوبی تنظیم و آماده شده است. سیرا معمولا باقی می ماند در یک زیپ جای هنگامی که برایان باید همه دست به دست در عرشه.

(Image: Screenshot / YouTube)

دلوس مجهز به ایمیل مودم های VHF radio, سرعت و عمق تجهیزات و یک سرور اینترنتی دستگاه. (تصویر: Screenshot / YouTube)

کارین را دوست دارد به طبخ در gimbal سیستم اجاق گاز است. این نوسانات کمک به نگه داشتن مواد غذایی در گلدان هنگامی که امواج خشن. او به یاد می آورد زمانی که آنها ضربه ساحل شنی در وسط شب در طول یک طوفان بد. “یکی باید در گارد; آن را مانند زندگی بر روی لبه” برایان سازیاموسیقی زنگی در. او صرف حداقل 2 روز کامل در هفته جاری همه چیز در قایق می کند و همه از نگهداری خود را. در “پشت ایوان” از دلوس یک زن و شوهر از 14 وات پانل های خورشیدی, بادی, ژنراتور, پهنای باند اینترنت, تجهیزات و موتورهای الکتریکی است که کنترل بادبان.

خارج از شبکه و خودکفا

خانواده بادبان 10 درصد از زمان باقی می ماند و لنگر برای بقیه. دلوس بادبان حدود 8000 مایل دریایی در سال است. برای نگه داشتن خانه خود را شناور آنها ایجاد فیلم های یوتیوب با crowdfunding حمایت از آنچه که آنها محبت تماس “دلوس قبیله.”

در حال حاضر جفت ارز در حال بررسی الگوهای آب و هوا و مارک فصل. آنها خداحافظی گرم و استوایی و در حال تنظیم مناظر خود را در قطب شمال. که دلوس باید آماده و مجهز به تمام تجهیزات لازم از جمله یک بخاری. آن چیزی است که آنها قطعا نیاز به گرم نگه داشتن در سفر طولانی خود را به گرینلند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

پرداختن عاطفی خود را Immaturities به عنوان یک فرد بالغ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>