سفارشات کارخانجات آلمان غوطه portending ناب بار جلوتر

برلین (AP) — سفارشات کارخانه در آلمان سقوط و حتی بیشتر از پیش بینی در ماه آوریل کرسی اثر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال در بزرگترین اقتصاد اروپا.

وزارت اقتصاد در روز جمعه گفت که سفارشات صنعتی کاهش یافته است 25.8% در ماه آوریل بیش از ماه گذشته در آمار و ارقام تعدیل فصلی و تقویم اثرات.

اقتصاددانان بوده است پیش بینی 19.9 درصد کاهش آوریل که تصور می شده اند بدترین ماه از وخامت اقتصادی نسبت به این بیماری همه گیر و مستند اقدامات به معنای آهسته گسترش آن.

به دنبال کاهش 15% کاهش در حال حاضر در ماه مارس نشان می دهد تکیه زمان پیش رو برای صنعت.

آلمان در حال حاضر در رکود و دولت مشاوران اقتصادی پیش بینی انقباض از بین 6% و 7% در سال 2020 است.

آلمان این هفته توافق بر 130 میلیارد یورو ($148 میلیارد دلار) در اقدامات محرک اقتصادی از جمله معافیت های مالیاتی و یارانه برای خرید خودروهای الکتریکی است که می آید در بالای 540 میلیارد یورو کمک مالی از دولت های منطقه یورو است که شامل خطوط اعتباری از صندوق نجات یورو و همچنین به عنوان یک دراز مدت اتحادیه اروپا بازیابی صندوق 750 میلیارد یورو است که هنوز کار می کرد.

بانک مرکزی اروپا علاوه بر این در روز پنج شنبه افزایش آن همه گیر اضطراری پشتیبانی برنامه به 1.35 تریلیون یورو به عنوان آن را به دنبال حفظ اعتبار مقرون به صرفه در جریان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>