شهرستانها دیدن تظاهرات خشم به عنوان گرگ قول تغییرات به پلیس

توسط کلودیا LAUER و علامت SCOLFORO

فیلادلفیا (AP) — تظاهرات بزرگ بیش از رفتار پلیس از مردم به وجود آمد در پیتسبورگ فیلادلفیا و بیت لحم در روز پنج شنبه یک روز قبل از برخی از همه گیری های مربوط به محدودیت های پایان خواهد رسید در فیلادلفیا و حومه آن است.

راهپیمایان موج راه خود را از طریق پیتسبورگ قبل از آنها متوقف برای “مردن” هنگامی که صدها نفر تقلید بدن مرده توسط تخمگذار پایین در یک خیابان در خارج از زندان شهرستان است.

تظاهرکنندگان متوقف در زمان را به زانو در طول یک پیاده روی طولانی آورده است که توده مردم به موزه هنر فیلادلفیا.

یک هزار و یا بیشتر مردم بسته بندی شده یک مرکز شهر در منطقه بیت لحم شعار “black lives matter” و شنیدن بلندگو آنها را ترغیب به ادامه فشار برای تغییر.

معترضان در لبنان jeered زمانی که رئیس پلیس راه می رفت از یک گروه بزرگ که شعار می دادند او را به زانو و سپس راهپیمایی در شهرستان های کوچک برای ساعت.

گسترده تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید دوخته پایین توسط یک شرکت-افسر سابق پلیس با زانو به, گلو شد انتظار برای رخ می دهد دوباره در فیلادلفیا به عنوان به خوبی.

شهردار فیلادلفیا جیم کنی گفت: اعتراضات ادامه خواهد داد تا زمانی که آنها نیاز به.

“این بوده است مدت زمان طولانی در آینده این کشور گفت:” کنی یک دموکرات است.

سرباز گارد ملی بودند دوباره مستقر در خارج از ساختمان های دولتی در مرکز شهر و آقای کنی گفت که او خوشحال بود برای حضور خود را. آنها باید به کمک پلیس رایگان برای فشار دادن مسائل از اجرای قانون, او گفت:.

یک گارد ملی پنسیلوانیا گفت: 2,500 guardsmen بودند فعال تحت یک فاجعه اعلامیه توسط رژیم صهیونیستی است. تام ولف پنج روز پیش. بیش از 2000 نفر در فیلادلفیا منطقه است.

“ما در حال رفتن در اطراف در تلاش برای اطمینان بخشیدن به مردم ما در حال انجام بهترین های ما و این که ما در مورد مراقبت از آنها را و می خواهید به نگه داشتن آنها را امن” کنی گفت: به عنوان او سفر یک محله با کمیسر پلیس. او قول داد به تشکیل یک گروه به آدرس عدالت کیفری بهبود تمرکز بر صلح و آشتی است.

در Harrisburg, گرگ اعلام کرد برنامه ای برای رسیدگی به پلیس سوء از جمله تعیین یک معاون بازرس کل و انتصاب یک مشورتی کمیسیون برای رسیدگی به مشکلات در اجرای قانون عملیات خود را تحت صلاحیت این دادگاه ها.

فرماندار گفت: او را مستقیم آموزش پلیس راهنمایی و رانندگی برای بهبود آموزش در مورد چگونه نیروی استفاده شده است و نحوه تعامل با مردم آنها محافظت می کند.

گرگ نیز می خواهد قانونگذاران برای تصویب قوانین برای ارائه دسترسی بهتر به پلیس ویدئوها بهبود آموزش پلیس و اجازه دادستان ویژه برای موارد حمله. سه سال پیش گرگ امضا لایحه معافیت پلیس صوتی و تصویری ضبط شده از دولت های عمومی-سوابق قانون و دادن اختیار پلیس بیش از زمانی که به امتناع از ارائه نسخه به مردم است.

صورتحساب برای بهبود پلیس روش های پیشنهادی پس از پیتسبورگ منصفه تبرئه یک افسر قتل در سال گذشته یک نوجوان سیاه پوست را از مرگ باید ورشکستگی در جمهوریخواه کنترل قوه مقننه.

چند پیتسبورگ-منطقه دولت دموکراتیک قانونگذاران فشرده خانه رهبران ایران در روز پنج شنبه برای پیشبرد طرح های پیشنهادی در نیروی مرگبار و در تحقیقات و مجازات پلیس.

یک مرد سیاه و سفید بود در دستبند زمانی که یک افسر پلیس گرفتار شد تصویری با فشار دادن یک زانو را به گردن او حتی پس از او تا به حال متوقف تنفس. در حال حاضر اخراج افسر درک چوین چهره به اتهام قتل درجه دوم و متهم به کمک و معاونت در جرم.

فیلادلفیا است که در مورد به کاهش برخی از محدودیت هایی که قفل شده اند پایین شهر برای ماه می باشد. شهر و شهرستانهای اطراف در حال انتظار برای منتقل جمعه از محدود ترین “red” دستورالعمل — از جمله اقامت در خانه سفارشات — به “زرد” تحت قوانین دولت چراغ ترمز-رنگی بازگشایی سیستم.

در منطقه زرد, بسیاری از کسب و کار می تواند بازگشایی و رستوران ها ممکن است ارائه takeout. اما فضای باز ناهار خوری در رستوران ها اجازه داده نخواهد شد که به طور معمول مورد رنگ زرد در مناطق. تجمعات محدود به 25 نفر و برخی شخصی خدمات مراقبت از جمله مراقبت از مو و ورزشگاه ها مجاز نمی باشد.

در ایری اف بی آی متهم Melquan بارنت 28 با تنظیم آتش سوزی به مرکز شهر کافی شاپ. بارنت ایری گرفته شده است, بازداشت چهار شنبه. وکیل او گفت که او misidentified است و نه گناه.

در نیویورک پلیس بررسی یک گزارش که یکی از آنها سفید همکاران میدادند صحنه فلوید مرگ در یک مهمانی در حالی که وظیفه خاموش نشده است. یک مرد بود که در گزارش به نقش فلوید در حالی که یک افسر تقلید چوین گفت: هیچ گونه اجرا یا نمایش مجدد صورت گرفت.

___

Scolforo و AP نویسنده مارک لوی گزارش از هریسبورگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>