چین عبور, امنیت ملی, قانون تایوان گسترش پشتیبانی از Hongkongers

پس از چین ملی (NPC) تصویب پیش نویس امنیت ملی قانون است که اجازه خواهد داد که سرزمین اصلی دولت را به دخالت در هنگ کنگ امور به بهانه امنیت شده و موج عظیمی از حمایت بین المللی برای Hongkongers که در حال اعتراض به حزب کمونیست چین (CCP). تایوان جزیره ای کشور است که در مواجهه با تهدید چینی الحاق یافته برای حمایت از شهروندان هنگ کنگ.

حمایت از دلار هنگ کنگ

تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون را محکوم کرد دولت چین تصمیم به دور زدن هنگ کنگ روند قانونی و اعلام کرد که کشور او نمی خواهد به عقب نشستن و به عنوان دیده بان شهر, آزادی, حقوق بشر و ارزش های دموکراتیک در حال فرسایش. قبل از این قانون در حال تصویب Tsai و نشان داد که دولت او در حال برنامه ریزی یک سیستم پشتیبانی برای Hongkongers. “امروز من پرسید اجرایی یوان به قرعه کشی یک کمک های بشر دوستانه اقدام به برنامه ریزی برای #هنگ کنگ شهروندان که میسازد از پاک کردن کامل برنامه های خود را برای اقامت, کاریابی, اشتغال و زندگی در #تایوان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در مه 27.

پس تایوان فاقد سیاسی قانون پناهندگی این کشور را مجبور به استفاده از ماده 18 از قوانین و مقررات مربوط به هنگ کنگ و ماکائو امور به ارائه کمک به Hongkongers فرار به کشور جزیره. در این مقاله آمده است که تایوان می تواند به ارائه کمک های لازم به مردم از هنگ کنگ و ماکائو که خود آزادی و امنیت را تهدید به دلیل برخی سیاسی است. چن مینگ-تانگ سر از تایوان به سرزمین اصلی امور شورا اعلام کرد که تایوان-هنگ کنگ, اقتصادی و فرهنگی شورای همکاری خواهد بود و همکاری با گروه های حقوق بشر در کمک به Hongkongers پیدا اقامت در کشور است.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

تایوان می تواند به ارائه کمک های لازم به مردم از هنگ کنگ و ماکائو که خود آزادی و امنیت را تهدید به دلیل برخی سیاسی است. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

چن نشان داد که همه Hongkongers خواهد بود اعطا اقامت, اما تنها کسانی که در صورت بازداشت یا آزار و اذیت به دلیل مشارکت در تظاهرات خواهد بود واجد شرایط برای پناهگاه. برخی نگرانی های مطرح شد در مورد اینکه آیا Hongkongers که طرفدار پکن ممکن است استفاده از این فرصت برای نفوذ به این جزیره در نتیجه افشای تایوان به کمونیست مجموع جاسوس. اما چن نشان داد که یک کمیته ای را انجام غربالگری دقیق از تمام متقاضیان در رابطه با امنیت ملی واحد برای جلوگیری از چنین نفوذ.

در یک بررسی اخیر مشخص شد که تقریبا 60 درصد از تایوانی مردم در حمایت از اصلاح قوانین ملی به طوری که کمک های مناسب می تواند ارائه شده به Hongkongers که به دنبال پناهندگی در جزیره کشور است. دولت چین قبلا “قول” تایوان است که اگر آن را با سرزمین اصلی حزب کمونیست اجازه خواهد داد که تایوانی دموکراسی به ادامه تحت “یک کشور دو سیستم” توافق. اما با چین بوده آن “یک کشور دو سیستم” توافق با هنگ کنگ و یک جانبه تصمیم گیری برای اعطای قدرت خود را در سراسر شهرستان های تایوانی در نهایت متوجه شدم که هر گونه همکاری با پکن است که به سادگی غیر ممکن است.

حمله به تایوان

از ترس این که تایوان ممکن است شروع به دنبال رسمی استقلال مقامات چینی را آغاز کرده اند هشدار در برابر هر گونه اقدامات است. Li Zuocheng ارشد چین مشترک کارکنان اداره و عضو شورای مرکزی نظامی کمیسیون اعلام کرد که ارتش چین حمله دریغ خواهد شد و ضمیمه تایوان اگر این جزیره در کشور نمی مسالمت آمیز به توافق برسند “reunify” با سرزمین اصلی. با توجه به پکن تایوان بخشی از چین ادعا می کنند که تایوانی به شدت انکار کند.

(Image: U.S. Army Europe / CC0 1.0)

یک مقام رسمی اعلام کرد که ارتش چین حمله دریغ خواهد شد و ضمیمه تایوان اگر این جزیره در کشور نمی مسالمت آمیز توافق می کنید برای ‘reunify’ با سرزمین اصلی. (تصویر: ارتش ایالات متحده و اروپا / CC0 1.0)

تایوان به سرزمین اصلی امور شورای خاطر نشان کرد پکن که مردم کشور خود را نمی خواهد تعظیم به خشونت و یا دیکتاتوری. تایوانی دولت را رد کرد و ادعا می کند جزیره های کشور تا کنون به عنوان بخشی از جمهوری خلق چین است. چین کمونیست و دولت نگران است که ایالات متحده ممکن است تقویت و حمایت خود را از تایوان استقلال به منظور تقویت نظامی آمریکا ممکن است در منطقه. با همکاری و تایوان و کره جنوبی و ژاپن و ایالات متحده باید قادر به نگه داشتن برنامه های چین برای تسلط بر دریای چین جنوبی در خلیج.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

آمریکایی ها می خواهند خود را به شرکت های خارج از کمونیست چین در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>