عروسی و صندلی تالار

تنظیم عروسی در نسل های مختلف در ORLEANS جدید
سالن نسل ها فضایی بی نظیر برای عروسی نیواورلئان یا مقصد شما است. کارکنان ما به جشن وقایع زندگی و اشتراک غذا و نوشیدنی اختصاص داده شده اند. سالن Generations که به راحتی در منطقه Warehouse New Orleans واقع شده است ، می تواند با نیازها و بودجه رویداد عروسی شما تنظیم شود.

سالن پذیرش در نیواورلئان
عروسی – دراز کشیدن
نمایش تصاویر
طرح های عروسی در دسترس در نسل ها در دسترس است
از رویداد یا عروسی خود که به دلخواه خود تنظیم شده لذت ببرید. شما می توانید مبلمان مکمل را به هر صورت که دوست دارید ترتیب دهید. ما یک آشپزخانه در سایت داریم و یک سیاست پذیرایی در خارج از خانه و بدون پرداخت هزینه اضافی. روشنایی بوم شماست. ما یک نورپردازی رقص بالا پایان کاملاً قابل برنامه ریزی و سیستم نور لهجه LED داریم.

محل برگزاری عروسی در نیواورلئان
عروسی ها – مادران
نمایش تصاویر
مادران عروسی در نسل ها HALL
کارکنان حرفه ای و مودب ما متعهد هستند عروسی ، ضیافت ، رویداد یا پذیرایی شما را تا حد ممکن یکپارچه و به یاد ماندنی انجام دهند. ما سالها تجربه برنامه ریزی رویداد با رویدادهای بزرگ و کوچک داریم. صندلی تالار

سالن پذیرش در نیواورلئان
عروسی ها – LAGNIAPPE
نمایش تصاویر
عروسی لاگنیپه در نسل های مختلف
با داشتن اسلات های زمانی انعطاف پذیر و مناسب ترین کارکنان شهر ، سالن Generations مکان مناسبی برای برگزاری مراسم عروسی شما فراموش نشدنی است

منحصر به فرد جدید ORLEANS عروسی VENUE نزدیک به محله FRENCH
در سالن نسل ها ، هدف ما ایجاد یک تجربه به یادماندنی از پذیرش عروسی برخلاف سایر شهرها است. محل برگزاری عروسی ما در سه اتاق مختلف قابل تقسیم است و میزها و صندلی های داخل آن نیز می توانید برای نیازهای خاص شما جابجا شوید. محل برگزاری عروسی ما در نیواورلئان کاملاً مجهز به سیستمهای صوتی و نورپردازی زنده استثنایی ، همراه با صحنه های رنگی قابل تنظیم و صفحه های پروژکتور است. چیزی هیجان انگیز می خواهید؟ ما دارای چراغ های متحرک ، توپ های دیسکو ، توپ های کانفیگنی ، قطره های بالون ، ماشینهای مه شکن ، موکت فرش ، پرسنل یکنواخت ، میله های کاملاً مجهز و حتی اینترنت بی سیم هستیم.

VENUE WECDING RECEPTION VENUE FRENCH VENUE با اقامت
سالن نسل ها گزینه های مختلفی را برای انواع و اندازه های مختلف عروسی ارائه می دهد. سه اتاق ما که از هم جدا شده و یا بهم متصل می شوند ، مجهز به مبلمان متحرک ، بالکن ، پیاده روهای پوشیده شده ، یک حیاط تحت پوشش ، سکوهای مرحله ، کافه های کامل خدمات و موارد دیگر هستند. شما می توانید برنامه های کف برای متروپولیتن یک ، متروپولیتن دو و اتاق بزرگ را مشاهده کنید تا از طرح مکان ما مطلع شوید.

محل برگزاری عروسی ما یک مکان تفریحی کاملاً کارا و همه کاره است که به راحتی مستقیم در کنار کنوانسیون هیلتون گاردن نیویورلئان واقع شده است. ما همچنین یکی از معدود مکان های عروسی در نیواورلئان هستیم که پذیرایی از هتل را بدون پرداخت هزینه اضافی امکان پذیر می کند ، ضمن اینکه یک آشپزخانه داخلی را نیز برای تهیه غذا فراهم می کند.

گروه های عروسی و DJ های جدید ORLEANS
ما غالباً دی جی های مشهور جهان ، گروههای برنجی ، گروههای موسیقی جاز و گروههای عروسی زنده را رزرو می کنیم. تیم ما می تواند بر اساس سلیقه موسیقی یا موضوع عروسی شما ، در یافتن و رزرو سرگرمی مناسب کمک کند. با وجود یک مکان از هنر ، سیستم های صوتی و روشنایی در خانه ما سرگرمی و محیط کلی رویداد شما را برجسته می کند.

به محل برگزاری عروسی یکی از یک نوع ما در نیواورلئان علاقه مند هستید؟ در مورد امکانات موجود امروز ما بیشتر بیاموزید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>