رشته ونزوئلا ساخت اردوگاه در کلمبیا در میان همه گیر

توسط CESAR گارسیا

بوگوتا, کلمبیا (AP) — از کار شکست و چپ با چند گزینه های خوب در طول اپیدمی رو به رشد تعداد ونزوئلا مهاجران در کلمبیا راه اندازی یک اردوگاه موقت در یک درخت پوشیده از پچ در امتداد یک بزرگراه در خارج از پایتخت بوگوتا.

گذشته از 160 چادر آنها ساخته شده از پلاستیک سیاه و طناب آنها را بدون در حال اجرا آب حمام و یا برق. آنها برای زنده ماندن در این موسسه خیریه از همسایه ها که آوردن غذا.

مهاجران شلوغ هستند تا شش در هر چادر و به هیچ وجه به راحتی دست خود را بشویید ایجاد پتانسیل جدید کروناویروس به گسترش هر چند ساکنان گفت: آنها نشده و در عین حال تجربه هر گونه بیماری.

“ما در حال زندگی در کابوس” گفت: Cecilio Zagarra یک سازمان و یکی از صدها نفر در اردوگاه. “ما نمی دانیم که آن را به پایان خواهد رسید.”

در دو هفته گذشته مقامات کلمبیا کاهش تعداد ونزوئلا مهاجران مجاز به سفر به شهرستان مرزی Cucuta از 400 یک روز بیش از یک چهارم. آنها می گویند مقامات ونزوئلا هستند تنها اجازه می دهد ونزوئلا برای عبور از سه روز در هر هفته در آنچه به طور معمول شلوغ عبور از مرز.

این باعث شده است که یک تنگنا از ونزوئلا در تلاش برای رفتن به صفحه اصلی. جدید shantytown فقط در شمال بوگوتا تبدیل به صدها رشته ونزوئلا بسیاری از کودکان زنان باردار و افراد مسن.

آسوشیتد پرس در بازدید از اردوگاه موقت با رعایت عدم وجود شرایط بهداشتی. بسیاری از مهاجران را ندارد و ماسک و نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران تقریبا غیر ممکن است.

Zagarra, 30, است که یک رهبر در جامعه است. او گفت که مانند بسیاری از وجود او بی خانمان از بحران زده ونزوئلا دو سال پیش و سفر به کلمبیا که در آن او در بر داشت کار مداوم ارتباطی ساختمان برج.

سپس coronavirus جاروب در سراسر آمریکای لاتین آوردن با این دستور به ماندن در خانه و به سرعت او را ترک بی پول.

“این زندگی من را تغییر 180 درجه” Zagarra گفت. “منابع ما زد. آنها لگد ما را برای پرداخت اجاره.”

Zagarra و دیگران گفت: آنها مجبور شدند به اردوگاه بدون دریافت کمک از دولت است. در حالی که حفظ نظم در جامعه خود Zagarra گفت: آنها در حال اعمال فشار مقامات به پرداخت هزینه برای سفر با اتوبوس به مرز ونزوئلا.

“ما نمی باید منابع لازم برای پرداخت هزینه بلیط برای بازگشت,” او گفت:.

آنها در میان سیل حدود 5 میلیون ونزوئلا که از فرار خود را بومی کشور در سال های اخیر فرار تاریخی بحران است که در سمت چپ بیشتر قابل اجرا بدون آب و برق و بنزین و مراقبت های بهداشتی. بیشترین تعداد ونزوئلا مهاجران — 1.8-میلیون — عبور به کلمبیا. رفت و دیگران به پرو و اکوادور.

قرنطینه سفارشات در این کشورها موجب یک جریان معکوس از ونزوئلا که می گویند که آنها هیچ انتخاب دیگری اما به بازگشت به خانه که در آن حداقل آنها می توانند با خانواده زندگی می کنند. تقریبا نیمی از ونزوئلا مهاجران مشغول به کار غیررسمی به عنوان فروشندگان خیابانی و کارمندان بدون داشتن امنیت شبکه به کمک به آنها برای زنده ماندن بدون رفتن به کار هر روز.

کلمبیا مهاجرت به مقامات گزارش می دهند که تا کنون بیش از 72,000 آواره ونزوئلا بازگشته اند به کشور خود, بسیاری از راه رفتن تا 20 روز حمل وسایل خود را.

ژوئن اسپینوزا یک کلمبیا مهاجرت رسمی گفت: AP که مرز جوامع و اتوبوس پایانه های سراسر کلمبیا در حال رشد شلوغ است.

“این است که زمان را به حرکت و سفر” اسپینوزا گفت: ترغیب آنها به ماندن قرار داده و منزوی به عنوان به عنوان بهترین آنها می توانند.

ونزوئلا پرستار Rosmery سانچز, 34, گفت که او آمد به کلمبیا شش ماه پیش. او گفت: او را از کار بی خانمان و زنده ماندن در این موسسه خیریه از ساکنان نزدیک را که نان و نوشابه و مواد غذایی دیگر.

“ما به کلمبیا برای بهتر ثبات اقتصادی, اما ما در بر داشت coronavirus” سانچز گفت. “آنچه ما در حال تجربه یک وضعیت وحشتناک است که هیچ یک از ما خواسته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>