میلواکی Summerfest لغو برای سال 2020 خواهد شد در 2021

توسط Kevin Williams

شیکاگو — با استناد به “فراوانی احتیاط” سازمان برای میلواکی Summerfest تصمیم به انصراف از عمده تابستان رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن تا اوایل ماه جولای پس از نقل مکان به سپتامبر.

در بیانیه ای همین لبخند, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت میلواکی جهان جشنواره گفت:

“پس مراقب باشید سخت کوش و با ملاحظه نظر و از فراوانی از احتیاط برای سلامت و ایمنی جامعه ما — از جمله هنرمندان, طرفداران فروشندگان شرکت کنندگان و کارکنان – Summerfest ارائه شده توسط بیمه خانواده آمریکایی برگزار خواهد شد در ماه سپتامبر سال 2020 همانطور که قبلا اعلام شد.

افتخار ما این است که مسئول چنین طبقه سنت است. با پنج دهه از جشنواره های بی شماری افسانه ای اجرای برنامه ها و میلیون ها نفر از خاطرات میلواکی, جهان, جشنواره, Inc. بررسی گزینه های متعدد برای اطمینان از Summerfest سنت می تواند همچنان در سال 2020 در شیوه ای امن و سالم.

در عین حال با توجه به اطلاعات در دسترس و عدم قطعیت در اطراف بسیار بزرگ تجمعات ما نمی توانیم در وجدان خوب با ادامه این جشنواره در این سال است. آینده نزدیک ارائه سطوح مختلف از خطر برای طرفداران ما و ما را انتخاب کنید به سمت ایمنی.”

این اولین بار است که لغو در این مراسم با 53 سال سابقه. صف شد شامل اعمال مانند دی جی خالد Sam Hunt, جاستین بیبر, Guns N’ Roses, کریس Stapleton, Luke Bryan, Dave Matthews Band و Halsey برای این جشنواره که صورتحساب خود را به عنوان “بزرگترین.”

بازپرداخت اطلاعات منتشر شده در رسمی Summerfest سایت.

مفاهیم این معجزه ناشناخته است. این جشنواره موسیقی که به تساوی بیش از 400,000 گرفتم به گرانت پارک شیکاگو است که از هم اکنون هنوز هم در برنامه ژوئیه 30-Aug. 2. یک اطلاعیه در مورد صورت وضعیت بود و انتظار می رود هفته است که جورج فلوید تظاهرات آغاز شد. اما بدون بلیط فروخته شده اند, به جز برای کسانی که خریداری آنها را بسیار پیش از این رویداد و هیچ ترکیب اعلام شده است.

در حال حاضر سرنوشت قابل توجهی شیکاگو رویدادهای فرهنگی مانند معجزه آب و هوا نشان می دهد و شورش متحرک هنوز نامشخص است.

©2020 شیکاگو تریبیون

بازدید از شیکاگو تریبون در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>