Luzerne County انتخابات و شمارش همچنان ادامه دارد


 Among the Luzerne County teams processing primary election mail-in ballots Wednesday were, clockwise from left, Dana McGonigle, Josh Oliveri, Mauro DiMauro and Manny Ramirez. Jennifer Learn-Andes | Times Leader

در میان Luzerne County تیم های پردازش اولیه انتخابات پست الکترونیکی-در رای گیری روز شنبه بودند در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ دانا McGonigle جاش Oliveri مائورو DiMauro و رامیرز مانی.

جنیفر یادگیری-آند | زمان رهبر

به سلامتی فوران در شلوغ Luzerne County دادگاه در مدت کوتاهی قبل از 3 p. m. روز شنبه هنگامی که فن آوری اطلاعات مدیر مائورو DiMauro اعلام کرد این گروه تا به حال پیشی گرفتن علامت نیمه راه پردازش 40,030 پست الکترونیکی-در اولیه انتخابات برگه های رای.

آن روز دوم تیم کارگران از انتخابات اداره و دیگر ادارات بوده متد پردازش آراء مورد نیاز برای آزادی کامل انتخابات برگه.

کارگران باید, باز, بیرونی, پاکت, مختلط مهر و موم شده در پاکت محرمانه در داخل و سپس باز کردن آن برای دسترسی به برگه های رای است که باید گشوده و هموار به طوری که آنها نمی تواند جام جم هنگامی که دسته های تغذیه به اسکنر/tabulators.

این باز نمی شروع تا 7 صبح در روز انتخابات تحت قانون دولت و ادامه داد: از طریق 10 p. m. روز شنبه, ازسرگیری از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر چهارشنبه.

توسط چهارشنبه شب این تیم رو از طریق 26,562 ترک 13,738 به روند. شهرستان مدیر C. David Pedri گفت او خوشبین است پست الکترونیکی-در شمارش به پایان خواهد رسید و اوایل جمعه.

کارگران به طور کلی باقی مانده است خوش بین مقابله خسته کننده ماموریت از جمله یکی که تا به حال برای پوشش یک انگشت تاول پدید آمده است که از تکرار مالش در برابر یک نامه باز کن.

Wilkes-Barre اقامت باب کاروسو است که نظارت بر انتخابات برای 52 سال به تماشای این صحنه از رصد منطقه در داخل شهرستان متعلق به پن محل ساختمان در مرکز شهر Wilkes-Barre چهارشنبه.

وی با تمجید از شهرستان انتخابات دفتر DiMauro و دیگر مدیران برای توسعه یک سیستم امن به “با خیال راحت و صادقانه و با دقت” روند تاریخی حجم از آراء ناشی از 2019 دولت قانون که حذف نیاز به ارائه یک بهانه یا توجیهی برای رای دادن از طریق پست.

“نمی توان آن را سریع انجام می شود اما از آن خواهد شد دقیق” کاروسو گفت: از پست الکترونیکی-در شمارش. “این شده است یک موفقیت فوق العاده ای داستان برای Luzerne County است.”

مردم در انتخابات

حداقل 64,175 شهرستان دموکرات ها و جمهوری خواهان بازیگران برگه های رای در روز سه شنبه اولیه که برابر است با حضور 35 درصد با توجه به تجزیه و تحلیل آمار منتشر شده روز شنبه.

علاوه بر ایمیل ها حدود 24,145 رای دهندگان بازیگران برگه های رای در انتخابات روز سه شنبه گفته است.

از تعداد کل رای افزایش خواهد یافت چرا که این تعداد شامل نمی شود 1,859 موقت رای گیری است که ممکن است یا نه ممکن است پذیرفته شود.

موقت رای گیری ها را کنار بگذارند و برای بررسی بیشتر به جای اینکه به یک تغذیه اسکنر/tabulator مانند دیگران بازیگران در حوزه های رأی گیری.

به عنوان حفاظت رای دهندگان که تا به حال درخواست پست الکترونیکی-در رای مورد نیاز برای رای دادن موقت اگر آنها به نظر می رسد در انتخابات پس از انتخابات می تواند بعد از تایید آنها نیست, رای گیری دو بار.

شهرستان انتخابات هیئت مدیره تنظیم شده است به دیدار صبح روز جمعه به تعیین که موقت آراء شمارش خواهد شد. به طور معمول هیئت تنها چند موقت رای گیری برای, بررسی, مقامات گفت.

انتخابات رئیس هیئت مدیره خوزه Adames نمی خواهد شرکت در روز جمعه رسمی شمارش چرا که او استعفا داد و از عدم پرداخت صندلی یکشنبه موثر بلافاصله گفت که او اختصاص داده شده است که بیشتر مسئولیت های حرفه ای خود را در نقش به عنوان یک ارشد کارگزینی.

هیئت مدیره نایب رئیس پیتر Ouellette گفت: استعفای تاثیر نخواهد کرد روز جمعه تعداد زیرا او و سه نفر دیگر باقی مانده اعضای هیئت مدیره شرکت خواهد کرد و تشکیل یک حد نصاب مورد نیاز.

یکی دیگر از مشاهده

بر اساس اعداد به امروز حدود 63 درصد از رای دهندگان مصاحبه آراء انتخاب پست الکترونیکی-در رای گیری گزینه ای که در نظر گرفته شده برای راحتی اما تبدیل شد به شدت به ترویج به عنوان یک راه برای جلوگیری از نگرانی های ایمنی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آشکار شد.

بدون مقاطعه در آینده provisionals میزان مشارکت در انتخابات شد 36 درصد به جمهوری خواهان و 33 درصد برای دموکرات ها این آمار نشان می دهد.

در مجموع 80,226 خواهان ثبت شد به رای و 29,078 بازیگران آراء — 12,975 پست الکترونیکی-در و 16,103 در فرد است.

در دموکراتیک طرف 35,097 از 104,954 ثبت بازیگران آراء — 27,055 پست الکترونیکی-در و 8,042 در فرد است.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>