LCCC آماده سازی را به دانش آموزان پشت در پردیس در پاییز برخی از دیر


 Leary

Leary

نانتیکوک — گسترش فضای آموزشی از جمله استفاده از سالن ورزشی و دیگر فعالیت های دانشجویی فضاهای — اجازه خواهد داد که Luzerne County Community College را به اکثر دانش آموزان به دانشگاه برای فرد در یادگیری این سقوط رئیس جمهور توماس Leary گفت.

Leary همچنین گفت: برخی از دانش آموزان احتمالا در پردیس این تابستان با تشکر از رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اعلام روز شنبه که اجازه می دهد تا فرد درس در کالج ها و دانشگاه ها به عنوان اوایل به عنوان این جمعه که در آن شهرستان وارد شده به رنگ زرد یا سبز فازهای دولت دوباره باز کردن برنامه. Luzerne County زرد فاز.

“من فکر می کنم این وضعیت به نظر می رسد کمی بهتر از امروز آن را” دیروز Leary گفت: فقط چند ساعت پس از گرگ اعلام.

LCCC است با تمرکز در درجه اول گسترش فضای آموزشی تا دانش آموزان می توانند اقامت حداقل شش فوت از هم جدا. همراه با از بین بردن دیوار برای افزایش اندازه اتاق, کالج نیز نقشه برداری استفاده از فضاهای قبلا این سایت متعلق به فعالیت های دانشجویی در گروه های بزرگ از جمله “18 یا 20 بسیار زیادی فضاهای ما برای استفاده از آموزش قبل از آموزش و پرورش ما, مرکز همایش های تربیت بدنی و برخی دیگر فضاهای باز.”

دولت هنوز محدود کردن اندازه از گروه های است که می تواند جمع آوری و Leary گفت که او انتظار ندارد به مدرسه خواهد بود قادر به اجازه می دهد بسیاری از فعالیت های فوق برنامه کسانی که در فضاهای معمولا به میزبانی حداقل از ترم پاییز.

“هدف اصلی این است که به اندازه کافی فضای آموزشی” او گفت:. “ما می خواستیم به ساز مطمئن شوید که دانش آموزانی که می خواهند و نیاز دارند در کلاس آموزش می تواند تنزل به آموزش مجازی.”

این بدان معنا نیست که دوره های آنلاین در حال کاهش می یابد. بر خلاف Leary گفت: عرضه در حال گسترش به دانش آموزان می دهد گزینه های بیشتر و به دوره های ترکیبی — قسمت on line بخشی در پردیس — بیشتر در دسترس است.

کالج نیز الزامی ماسک صورت برای آینده قابل پیش بینی او اضافه شده است.

و در حالی که تمرکز بر روی فرد در یادگیری LCCC خواهد شد با ارائه دوره های آنلاین و احتمالا تنظیم برخی از ترکیبی کلاس. وی با ذکر زیست شناسی که در آن سخنرانی می تواند تحویل داده بر روی خط در حالی که آزمایشگاه شدند و هنوز هم در محوطه دانشگاه برگزار شد هر چند شاید شکسته را به گروه های کوچکتر اجتماعی را حفظ فاصله.

فرماندار اطلاعیه تغییر نمی کند هر چیزی را برای دانش آموزان در نظر گرفتن کلاس در کالج برای اولین بار از دو جلسه در تابستان آغاز شد که به طور کامل در خط در نزدیکی پایان مارس و آغاز این ماه است. اما Leary گفت که او خواهد بود صحبت کردن به دانشکده برای دیدن اگر برخی از جلسه دوم شروع جولای 6 باید شامل کلاس های حضوری.

فرماندار اطلاعیه همچنین به معنی دانش آموزانی که قادر به تکمیل دست در کار البته برای برخی از کلاس ها در ترم بهار ممکن است یک شانس برای تکمیل آن کار و پایان دوره. زمانی که در کلاس های حضوری محروم شدند با توجه به COVID-19 گیر LCCC تمدید زمان حال برای تکمیل برخی از دوره کار به خصوص کار است که فقط می تواند انجام شود در فرد است.

هزینه تمام تغییرات اضافه شده تا آنجا که برخی از آن است که هنوز هم در جریان است Leary گفت: اما او خوش بین است که بسیاری از آن را پوشش داده خواهد شد توسط فدرال پول در دسترس ساخته شده به مدارس از طریق مراقبت در عمل ساخته شده است که پول در دسترس برای جبران طیف گسترده ای از بیماری همه گیر ناشی از هزینه های از جمله برای کالج ها و دانشگاه ها.

تغییرات ساخته شده در پردیس اصلی و در همه مکان ها در سراسر چهار شهرستانهای استان است.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>