اروپا سرایت رای تحت کنترل مجموعه, راه برای بیشتر کاهش

توسط جرالدین Amiel, Tommaso Liberty و رودریگو اریهوئلا

اروپا coronavirus عفونت باقی می ماند تحت کنترل پس از هفته ها شل تر محدودیت در زندگی روزمره هموار کردن راه برای گام های بیشتر برای بلند کردن اقتصاد از رکود عمیق است.

مقامات در آلمان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا هستند از نزدیک نظارت بر انتقال داده ها را به دیدن اگر شل تر کنترل backfiring. که به نظر می رسد نمی تواند در این مورد حتی اگر شده اند وجود دارد برخی از شیوع بیماری های متصل به کشتارگاه.

در حالی که موارد جدید کلید آنها فقط یکی از شاخص های. بررسی های انجام شده به طور تصادفی و ردیابی فعالیت در دفاتر پزشکان ممکن است بهتر راهنمای زیرا آنها می تواند ارزیابی ریسک قبل از عفونت را تایید کرد.

در اینجا این است که این وضعیت در قاره اروپا و اقتصادهای بزرگ به عنوان مستندات از درجات مختلفی از شدت برداشته می شوند:

آلمان

آنگلا مرکل صدر اعظم کابینه در روز چهارشنبه هموار راه را برای یک سفر جهانی هشدار به برداشته شود برای کشورهای اروپایی از ژوئن 15, آخرین حرکت به سوی بازگشت به حالت عادی در بزرگترین اقتصاد اروپا.

در گام اول مارس 20, آلمانی مغازه داران اجازه داده شد برای شروع از سرگیری کسب و کار پس از این کشور به نظر می رسد به این ویروس را تحت کنترل نسبتا به سرعت. مدارس نیمه فعال از آوریل 4 و گسترده تر کاهش اعلام شد و دو روز بعد از جمله بازگشایی رستوران ها و هتل ها.

اجتماعی-دورى قوانین در نیروی باقی می ماند و برخی از مناطق که در آن عفونت نرخ مداوم روند پایین تر در حال استراحت محدودیت با سرعت بیشتری.

وزیر امور خارجه Heiko Maas گفته است که گردشگری احتمالا تنها تدریج بهبود می یابند و اقدامات ایمنی به این معنی است که تعطیلات در طول تعطیلات تابستان همان نخواهد بود به عنوان قبل از.

فرانسه

آخرین اطلاعات برای فرانسه بود اریب توسط یک قطره در موارد پس از مقامات تغییر روش خود را. در حالی که این روند به کاهش عفونت ها دست نخورده باقی می ماند تنظیم تأکید خطر از تکیه انحصاری بر موارد جدید.

فرانسه آغاز شده و به تدریج به سهولت آن مستند از مارس 11, با مغازه ها و کسب و کار مجاز به بازگشایی تحت سخت بهداشت شرایط و برخی از دانش آموزان از بازگشت به مدرسه با توجه به شرایط محلی.

پارک ها و سواحل را بازگشایی اجتماعی-دورى قوانین در نیروی. مسافرت داخلی محدودیت برداشته شد در روز سه شنبه و رستوران ها و کافه ها نیز مجاز به این عمل اگر چه با برخی از محدودیت ها در به اصطلاح “نارنجی مناطق” نسبتا بالا با عفونت نرخ مانند پاریس تنها با تراس باز است.

محدودیت به شمار می رود برداشته ژوئن 22, زمانی که تناسب اندام استودیو نیز امیدوار قادر به میزبان مشتریان دوباره. ورسای کاخ ها و باغ های کشور سوم-توریستی بیشترین بازدید در سایت پس از دیزنی لند پاریس و موزه لوور را بازگشایی برای عموم در روز شنبه.

فوتبال بازی نمی خواهد راه اندازی مجدد قبل از پایان تابستان و مجامع عمومی از 10 نفر یا بیشتر هنوز هم ممنوع برای آینده قابل پیش بینی. مرزها در حال انتظار برای بازگشایی به جهانگردان اروپایی از 15 ژوئن. همانطور که برای گردشگران فراتر از بلوک فرانسه ترک تصمیم به اتحادیه اروپا.

ایتالیا

ایتالیا نهایی محدودیت برداشته خواهد شد در این ماه با جنبش داخل کشور و بدون نیاز برای مسافران به قرنطینه در هنگام ورود به ایتالیا در حال حاضر از شنبه. تئاتر و سینما می تواند بازگشایی از 15 ژوئن.

پس از تقریبا دو ماه و ایتالیا آغاز شد و در حال ظهور از مستند در مارس 4, هنگامی که حدود 4 میلیون نفر رفت و برگشت به محل کار شهروندان اجازه داده شد به ترک خانه های خود برای اجرا و یا پیاده روی می تواند خرید takeout espressos و پیتزا. اکثر مغازه ها و کافه ها و رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی از مارس 18 با فاصله گرفتن قوانین است.

اسپانیا

دولت مرکزی گفت: مه 31 این امر دست قدرت برای مدیریت سیم پیچ پایین مستند به اقدامات این کشور در 17 منطقه ای دولت.

اسپانیا شروع به کاهش محدودیت های شدید اعمال شده در اواسط ماه مارس در مارس 10 و کل کشور است که در حال حاضر به دوم یا سوم مرحله از چهار مرحله طرح است.

دو تا از بزرگترین شهرهای مادرید و بارسلونا وارد مرحله دوم در مه 25. تماس های اجتماعی است که هنوز هم محدود به گروه های کوچکتر و رستوران ها و کافه ها تنها مجاز به باز تراس به 30 درصد ظرفیت بدون داخل صندلی. هتل ها می توانند رزومه, کسب و کار به عنوان طولانی به عنوان فضاهای جمعی استفاده نمی شود و مغازه ها می تواند تا 400 متر مربع از فضای خرده فروشی. در دیگر نقاط کشور و سواحل و نیز بازگشایی شد.

دولت گفته است که به عنوان از 1 ژوئیه آن را به دیگر تحمیل یک دو هفته ای قرنطینه برای مسافران از خارج از کشور. در این اطلاعیه آمده به عنوان بخشی از یک فشار برای احیای گردشگری است که در حدود 12 درصد از اقتصاد است.

©2020 خبری بلومبرگ

بازدید از خبرگزاری بلومبرگ در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>