بارسلونا محلی پس گرفتن شهر از گردشگران در طول همه گیر

توسط جوزف ویلسون

بارسلونا اسپانیا (AP) — برای گلفروش لورا گومز و بسیاری دیگر از بارسلونا ساکنان COVID-19 همه گیر دارای یک پوشش نقره ای در میان تمام مرگ و رنج است.

برای اولین بار در دهه مردم احساس نمی تعدادشان کمتر توسط کثیری از بازدید کنندگان خارجی است که سیل اسپانیا مقصد توریستی هر یک از تابستان است.

هیچ کس شک و تردید است که عدم وجود آنها را تعمیق اسپانیا همه گیر ناشی از رکود اقتصادی اما کسانی مثل گومز که باید اجتناب شود عفونت به امید لذت بردن از حداقل چند هفته مهلت از گردشگری انبوه است که آنها باور دارند که باعث خرابی زادگاه خود را.

“Las Ramblas ماست دوباره” Gómez گفت: رسیدگی به غرفه گل او در خانواده اجرا شده است و تا چهار نسل در یک محل نخست که یاد بارسلونا تفرجگاه. او بازگشایی آن در هفته گذشته پس از دو ماه از مستند, با توجه به شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 27,000 در اسپانیا.

که در آن کاریکاتور هنرمندان به طور معمول شاهین آثار خود و پچ پچ پی در پی از جریان جمعیت ماسک همه مهربان برای تلفن های موبایل شما می توانید در حال حاضر شنیدن چیزی ناآشنا: birdsong.

“شما نمی توانید تصور کنید که چگونه آزار دهنده آن است که” با گردشگران گومز گفت. “مردم درخواست شما در تمام طول روز که در آن کلیسای جامع است که در آن ساحل است. من یک توریست اطلاعات دفتر!”

او هنوز هم به فروش می رساند او رو به کاهش تعداد مشتریان محلی گل رز و گل آفتابگردان دسته گل دانه بسته و geraniums گلدانی میداد تا از cacti در سوغات لیوان که یک جزء اصلی از گل دیگر اصطبل.

“گردشگران تنها می خواهید را به یک عکس, چرا که آنها می خواهند برای خرید گل گفت:” گومز. “هیچ کس در اینجا زندگی می کند دیگر. رفتن به بیرونی محله و شما می بینید که مردم در خیابان. در اینجا مردم نمی تواند آن را هر بیشتر و چپ.”

برخی از از دست دادن طراوت و چالاکی آنها می گویند گردشگران فراهم می کند.

“حیف است برای دیدن لاس Ramblas مانند این زمینه گفت:” جثه Montero, که با این نسخهها کار در نزدیکی و ناهار روزانه در یک رستوران در خیابان. “Las Ramblas نیازهای زندگی است.”

این شهر دیگر بالای سایت Antoni Gaudí را لا ساگرادا فامیلیا کلیسای با آن sandcastle-مانند اسپارس باقی می ماند بسته شده است. بدون gawking انبوه تنها نشانه ای از زندگی در خارج شد و یک مرد مسن نشان دادن بر روی یک نیمکت.

اما هر چه احساسات خود را در گردشگری بارسلونا ساکنان در مورد احساس اقتصادی درد زندگی بدون یک تکه بزرگ از 10 میلیون اتباع خارجی که بازدید از هر سال است.

بر خلاف ایتالیا است که باز به گردشگران خارجی اسپانیا در انتظار است تا ماه ژوئیه برای بلند کردن آن 14 روز قرنطینه در ورودی مسافران — با وجود فشار به راه اندازی مجدد اقتصاد آن که متکی بر گردشگری برای 12 درصد از فعالیت های آن است. ملی مرکز آمار گفت: صفر گردشگران وارد شده در ماه آوریل است. یک سال قبل از آن 7 میلیون گردشگر صرف 7 میلیارد یورو ($7.8 میلیارد دلار) در اسپانیا.

در حالی که اروپا در نظر چگونه با خیال راحت سر قاره سفر در طول یک بیماری همه گیر دولتی اسپانیا تشویق اسپانیایی ها به تعطیلات در داخل کشور. کاتالونیا را تجزیه طلب به رهبری منطقه ای دولت حتی راه اندازی یک کمپین گردشگری برای جذب مردم از جاهای دیگر در اسپانیا.

بسیاری از صاحبان کسب و کار و کارگران, اما ترس آنها ممکن است آن را بدون خارجی مشتریان.

Jesús مارتین اجرا می شود می تواند Ramonet رستوران و متخصص در paella در نزدیکی بارسلونا ساحلی. او مطمئن نیستید که آیا او می تواند پوشش هزینه های خود را با مشتریان محلی.

“در این محل بوده است در خانواده من برای سه نسل پس از باز ماندن است در مورد بیش از فقط پول” مارتین گفت. “ما بستگی دارد گردشگران خارجی… من مطمئن هستم که اگر ما می توانید با تنها با اسپانیایی ها.”

بارسلونا تبدیل شد به یکی از مقصدهای برتر پس از استفاده از 1992 المپیک تابستانی, به نمایش گذاشتن آن در آب و هوای مدیترانه ای و غذاهای مسحور معماری و لیبرال شیوه زندگی است.

بازدید کنندگان نگه داشته و در آینده با وجود یک حمله تروریستی در لاس Ramblas در سال 2017 و شورش توسط جدایی طلبان کاتالان سال گذشته است. شهر فقط 1.6 میلیون نفر استقبال یک رکورد 11.9 میلیون گردشگر در سال 2019 تقریبا 10 میلیون نفر از آنها از خارج از کشور.

اما حتی اگر این بخش فراهم می کند و بارسلونا با 15 درصد از فعالیت های اقتصادی و 10 درصد از آن شغل تعداد فزاینده ای از شهروندان soured در گردشگری. یک نظرسنجی از 3,600 ساکنان توسط شهرداری در سال گذشته متوجه شد که 61 درصد احساس بارسلونا نمی تواند رسیدگی بیشتر جریان.

گرافیتی گفت: “گردشگران رفتن به خانه” از ظهور تا, همراه با تظاهرات در برابر کوتاه مدت اجاره سیستم عامل مانند Airbnb که ساکنان سرزنش برای رانندگی تا قیمت املاک و مستغلات و وادار کردن مردم به حرکت می کند. بسیاری از شکایت در مورد جایگزینی خانواده-اجرای فروشگاه های جهانی زنجیر و داد و بیداد کن, رفتار خارجی جوانان اغوا شده توسط پروازهای کم هزینه.

“بارسلونا تبدیل به یک مقصد ارزان, مست, مهمانی. من برای همه, مهمانی, اما من یکی از اولین بیرون رفتن در بالکن و فریاد مردم به طور آرام گفت:” ماریو که سهم خود را از نام خانوادگی چرا که او با این نسخهها کار در بخش گردشگری.

ماریو اسکیت همراه beachfront رایگان اجاره دوچرخه و Segways بافی در اطراف زوج های گرفتن عکس های سلفی. در محل آفتاب پخته بدن luxuriating در آفتاب گرم و نسیم تا حدی ملایم وزش باد از شن و ماسه اشغال شده بود توسط یک تعداد انگشت شماری از خانواده ها که مسخره موقت منع آفتاب و اجازه دهید کودکان خود را جست و خیز در گشت و گذار.

“ساحل تبدیل شده سالم و خالص دوباره” ماریو گفت.

رافائلا پرز و همسرش در نظر گرفته وقفه از هیاهوی تلخ و شیرین به عنوان آنها درنگ در مرور.

“این است که با شکوه به این همه فضا برای خودمان, اما ما می دانیم که آن را خوب است برای اقتصاد” 63 ساله پرز گفت. “ما همسایه ها که داشتن (مالی) ، و بدترین هنوز به آمده است.”

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>