آمریکایی ها می خواهند خود را به شرکت های خارج از کمونیست چین در حال حاضر

با دولت کنونی ایالات متحده را “امریکا برای اولین بار” سیاست و خشن نگرش نسبت به کسانی که امکان استفاده از آن را هیچ جای تعجب است که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در حال حاضر مشاهده محصولات چینی در نور نامطلوب. بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط واشنگتن-بر اساس FTI مشاوره40 درصد تصمیم گرفتند برای خرید محصولات ساخته شده در چین.

بیش از نیمی (55 درصد) احساس کرد که چین نمی تواند مورد اعتماد در تجارت خود معامله تعهدات و 78 درصد گفت: آنها حاضر به پرداخت بیشتر اگر این شرکت نقل مکان کرد و تولید خود را در خارج از چین است. شصت و شش درصد گفت: آنها ترجیح حمایت از تولیدات داخلی بیش از تجارت آزاد اگر آن کمک می کند تا امریکا. این تعجب برانگیز بود که پس از تجارت آزاد همواره مشخصه آمریکایی اقتصاد است.

نادرست CCP coronavirus

این آثار متوجه CCP coronavirus توسط حزب کمونیست چین (CCP) منجر شده در کل اقتصاد تعطیل و مرگ صدها هزار نفر از مردم بیگناه شمارش نیست مردم در داخل چین است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

این آثار متوجه CCP coronavirus توسط حزب کمونیست چین (CCP) منجر شده در کل اقتصاد تعطیل و مرگ صدها هزار نفر از مردم است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

علاوه بر این مهم زنجیره تامین می خواهم که از پزشکی و دارویی بودند مختل پس از تقریبا تمام شرکت های وابسته در چین به تولید و عرضه محصولات خود را.

بازار سهام

وال استریت یکی از بدترین تحت تاثیر COVID_19 شیوع. آمریکا بانک ها و سرمایه گذاران در حال ریختن پول به خزانه CCP که به آنها تاسیسات و انگیزه خود را به انجام سلطه جهانی برنامه. این به زودی به ارمغان آورد تحت بررسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به وضعیت های مالی شرکت های چینی در فهرست ملی مبادلات سهام. تا به حال این بوده است ممنوع توسط رژیم چین با این بهانه که ارائه چنین اطلاعات مالی خواهد بود آشکار “اسرار دولتی.”

وجود دارد در حال انجام کار جدا تکنولوژی صنعت سرمایه گذاری در شرکت های چینی استفاده می شود که در آزار و اذیت شهروندان چینی مانند زیرزمینی و مسیحیان و مسلمانان اویغور پزشکان از فالون گونگ تبتی و دیگر اقلیت ها.

یک طلاق ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه اخیر خود با فاکس ادعا کرد که او ممکن است در نظر قطع تمام روابط با چین است. او گفت: “در حال حاضر اگر شما چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ شما می خواهم صرفه جویی در [ما]$500 میلیارد اگر شما قطع کامل ارتباط است.” دلیل این است که ایالات متحده یک کسری تجاری ایالات متحده$500 میلیارد دلار با چین است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه اخیر خود با فاکس ادعا کرد که او ممکن است در نظر قطع تمام روابط با چین است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بسیاری از شرکت ها نیز یافت شده است که نقض سیاست ایالات متحده با عرضه فناوری به شرکت های چینی متهم به استفاده از فناوری به آزار و اذیت و نظارت بر شهروندان غیرقانونی. وزارت بازرگانی در حال حاضر موظف قوانین منع کرده است که انواع خاصی از فن آوری های پیشرفته از فروخته شده به شرکت های متصل به چینی.

بدون پول در جریان از وال استریت و فناوری از دره سیلیکون اقتصاد چین را فلج خواهد شد و در آن شرکت نمی خواهد پیشرفت در سرعت آنها را انجام دهید در حال حاضر. بسیاری از صاحب نظران در حال گریه ناپاک در رئیس جمهور را تهدید. اما این همان صاحب نظران که مجاز به صورت بی پروا تجارت که منجر به بحران مالی 2008 و که به نوبه خود چشم به سمت بی رحمانه رژیم کمونیستی.

رسانه ها

حتی اگر بسیاری از رسانه های جریان اصلی هنوز هم درصدد CCP و نقش آن در تجارت و جاسوسی و دخالت سیاسی عمومی در حال حاضر از آن آگاه ساخته شده از طریق چندین جایگزین منابع خبری و رسانه های اجتماعی و البته رئیس جمهور مستقیم توییتهایی. رسانه های که ارائه فیلتر نشده خبر و بی طرفانه پوشش مانند بینایی بار NTD و بار عصر به دست آورده اند, سکس با تایید اخبار است که روند در مسائل عمده مانند CCP coronavirus.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال ما Retaliates

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>