ساخت پیدا کردن شجاعت

در بسیاری از راه های مستند پیدا کردن شجاعت یک اتفاقی فیلم. مدیر آن کی Rubacek از بین بردن فیلم در ابتدا هرگز به دنبال آن را به طول کامل از ویژگی های.

داشتن فقط به پایان رسید تولید برنده جایزه سخت به این باور , مستند, مورد, مجبور, برداشت عضو در چین — کی بود به دنبال او کارگردان اولین با کوتاه 10 دقیقه ای فیلم.

که کوچکتر پروژه که قرار بود به تمرکز بر تجارب Yifei وانگ سابق چینی روزنامه نگار در تبعید زندگی بود که به طور خلاصه به ویژه در سخت به این باور.

آن اوایل سال 2015 زمانی که ایالت نیویورک-بر اساس کی و شرکت تولید کننده/فیلمبردار Paulio شکسپیر سفر به سان فرانسیسکو به صرف زمان با Yifei و مترجم. آنها شروع به یاد بگیرند که چگونه Yifei آزار و اذیت قرار شد برای ایمان خود را در چین.

“وجود دارد خیلی به او داستان” کی گفت: در مورد Yifei یک فالون گونگ پزشک که فرار از چین ساخته شده بود ممکن است از طریق کمک Gordon او بالا مشخصات شوهر روزنامه نگار بود که در آن هنوز در سرزمین اصلی.

“این فقط تکان دهنده برای پیدا کردن برادرش در زندان بود ، که خواهر او بدن هنوز در سردخانه” کی گفت.

Yifei خواهر کوچکتر Kefei — نیز فالون گونگ پزشک — ضرب و شتم قرار گرفت به مرگ در یک اردوگاه کار اجباری در شهرستان جیلین در شمال شرقی چین در سال 2001. Kefei بود 32 سال زمانی که او کشته شد. این اردوگاه کار مقامات حاضر به انتشار باقی مانده است او را از سردخانه به خانواده اش.

Kefei Wang died after being brutally tortured by labor camp staff in mainland China. Their goal was to break her and have her renounce her faith. (Image courtesy of Swoop Films)

Kefei وانگ پس از کشته شدن وحشیانه شکنجه توسط اردوگاه کار کارکنان در سرزمین اصلی چین است. هدف آنها این بود که او را شکست و او را نفی ایمان او. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از بین بردن فیلم)

Yifei برادر لئو نیز شده بود برگزار شد و شکنجه در زندان برای 13 سال برای چاپ آگهی در مورد فالون گونگ یک نظم و انضباط معنوی که شامل مدیتیشن و آهسته در حال حرکت در تمرینات. پزشکان خود را به رعایت سه اصل عمده: صداقت و محبت و تحمل. با توجه به این عمل محبوبیت کمونیست چین دولت شروع به آزار و اذیت ده ها میلیون نفر از پزشکان فالون گونگ در سال 1999.

چند ماه پس از کی آیا اولیه فیلمبرداری او آموخته است که لئو تا به حال موفق به خارج شدن از کشور چین, reuniting نه تنها با او بلکه همسر و فرزند خود را که قبلا به دنبال آزادی در آمریکا

“بنابراین ما شروع به فیلم مراسم خود را با همسر و پسر” کی گفت. “همسر خود را نمی خواهم برای رفتن بر روی دوربین اما ناگهان او تصمیم گرفت او را و این فیلم آغاز شده و در حال گسترش است.

این فیلم بیشتر رشد کرد و زمانی که کی متوجه شدند که Yifei شوهر گوردون در چین گرفته شده بود برخی از undercover فیلم از اردوگاه کار اجباری که در آن Kefei زندانی شده بود. گوردون همچنین در زمان undercover تصویری در سردخانه که در آن Kefei باقی مانده بودند و هنوز هم برگزار می شود.

“گوردون توافق به ما دسترسی به فیلم او و او که قرار بود برای انجام تمام این مخفی فیلمبرداری. ما او را تشویق کرد اما خیلی می ترسم برای ایمنی خود را چرا که او با قرار دادن خود را به قبر خطر” کی گفت.

پس از راز فیلم, رله به کی و Paulio آنها احساس مدیون خانواده داستان خود را در یک ویژگی با طول فرمت.

Yifei Wang (above) is seeking justice for the murder of her sister beaten to death in a labor camp in China. (Image courtesy of Swoop Films)

Yifei وانگ (در بالا) است که به دنبال عدالت برای قتل او را مورد ضرب و شتم خواهر تا مرگ در یک اردوگاه کار اجباری در چین است. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از بین بردن فیلم)

آنها پس از آن مجموعه های خارج برای پیدا کردن صدای دیگر — شهود و رژیم کمونیستی خودی — که به خانواده در یک راه به آن را قابل دسترس بیشتر را برای مخاطبان غربی.

“من به نقطه که در آن من فقط می دانستم که خانواده نمی تواند توضیح دهد بسیاری از سیاست در اطراف این موضوع و من فکر بدون که می توان آن را سخت را برای مردم به درک” کی گفت. “به طوری که زمانی که من آغاز شده به دنبال خودی سابق حکومت برای پر کردن شکاف.”

کی پیدا شماره از رژیم خودی که در حال حاضر زندگی در خارج از کشور و مایل به صحبت. در میان کسانی که مصاحبه شدند سابق اردوگاه کار مدیر یک قاضی سابق و گذشته عامل امنیت ملی از چین گشتاپو به سبک “6-10 ،

“برنده شدن اعتماد خود یک چالش بود به ویژه هنگامی که من تا به حال به صحبت می کنند از طریق یک مترجم. این یک روند واقعی با هر یک از آنها. برخی از آنها بیش از دیگران” کی گفت.

“صحبت با اردوگاه کار مدیر من بسیار آموختم چگونه (کمونیست چین) حزب کار می کند و او فقط تا ماده از این واقعیت در مورد همه چیز; در واقع همه آنها بود,” او گفت:.

“آنها را از طریق رفت همه این احساسات; شما می توانید ببینید وجود دارد زمینه گناه در بسیاری از آنها… آن را دشوار است برای آنها را به بازگشت به [آنچه رخ داده در چین].”

The making of Finding Courage involved interviewing former Chinese Communist officials and citizens who risked their lives to step forward to provide information. (Image courtesy of Swoop Films)

ساخت ‘پیدا کردن شجاعت’ درگیر مصاحبه سابق کمونیست چین مقامات و شهروندان که در معرض خطر زندگی خود را برای گام رو به جلو برای ارائه اطلاعات است. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از بین بردن فیلم)

به بسیاری از این مصاحبه کی و Paulio سفر خارج از کشور به عنوان آنها را نیز به مصاحبه با چند کار بازماندگان اردوگاه زندگی در خارج از چین است که تا به حال شاهد Kefei بودن بدرفتاری و شکنجه.

“از آنجا که Yifei وانگ است که یک روزنامه نگار او شده بود ردیابی کردن آنچه رخ داده است و در حال حاضر می دانستم که برخی از این شاهدان” کی گفت که او در بر داشت دیگران یکی از آنها او کهکشان ملاقات در نیوجرسی غربالگری سخت به این باور.

با بیش از صد ساعت فیلم کی پس از آن آغاز شد و این فیلم پس از تولید که در زمان تقریبا سه سال است. ویرایش نهایی تکمیل شد در اوایل این سال و این فیلم در حال حاضر در حال بررسی توسط رسانه ها.

“این فیلم ساخته شده برای صفحه نمایش بزرگ — تلاش زیادی رفت و به داستان سرایی بصری” او گفت:. “ما واقعا می خواستم به آن را در صفحه نمایش بزرگ و فراموش جشنواره و سپس آن را در تلویزیون پخش. با همه گیر است که همه را — بسیاری از جشنواره های ما اعمال می شود یا به تعویق افتاده و یا لغو شد,” او گفت:.

یک جشنواره است که پیدا کردن شجاعت پذیرفته شد در جلو رفتم و بدون نمایش فیلم و, این فیلم برنده یک جایزه طلا.

“ما پذیرفته شده است برای یک زن و شوهر از دیگر جشنواره ها, اما ما نمی دانیم که در حال حاضر اگر آنها در حال رفتن پیش با نمایش فیلم” او گفت:.

در حالی که این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر کی توانایی به جشنواره بررسی برای این فیلم و پس از آن آن را دریافت, پخش, او گفت: آنها در حال گرفتن نظرات به طور مستقیم در تماس با رسانه ها.

“اما ما در حال نزدیک شدن; ما قطعا باید آن را به زودی برای مردم به تماشای” کی گفت.

سازمان دیده بان تریلر در اینجا برای پیدا کردن شجاعت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چین شرکای کسب و کار به یاد بیاورید یک رابطه مشابه در آلمان هیتلر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>