ورزشگاه ویروس پیشگیری هدایت نور افکن به سمت طرفداران حفظ حریم خصوصی

توسط دیو CAMPBELL

آشکارسازهای فلزی هر طرفدار ورزش تبدیل شده اند عادت کرده اند به در دروازه به زودی ممکن است به همراه حرارتی اسکنر بدن به عنوان بخشی از

و که ممکن است فقط یک چیز را باید راحت با در سفارش به صورت حضوری مشاهده.

بلیط را به طور گسترده ای دگرگون از کاغذ سوغاتی برای گوشی های هوشمند صفحه نمایش اما چگونه در مورد استفاده از صورت خود را به عنوان مدرک خود را از خرید نوپای اشکال مانند لیزر هدایت می شود تراکم تشخیص و دوربین بر اساس محاسبات از خط طول و احتمال رشد سریع تر در یک پست-همه گیر دوران زندگی ورزشی است که باید برجسته بهداشت.

“همه گیر واقعا یو پی اس نیاز برای اطمینان بیشتر از ورزشگاه ایمنی” گفت: باب Boland, یک, دو و میدانی رسمی که می آموزد در پن استیت و بیش از دو دهه تجربه در ورزش و قانون به عنوان استاد مشاور و عامل. “واکسن درمان و مهار همه آنها می تواند بازی را تغییر دهند اما مردم باید راحت با توده درجه حرارت بدن غربالگری و دیگر فن آوری است که می تواند در بازی.”

نه بر خلاف پس از حملات تروریستی سال 2001 زمانی که انتظار طولانی به تصویب از طریق magnetometers و یک گارد امنیتی موج ترکه بیش از شلوار جیب هنجار تبدیل شد.

“پس از 9/11 ما overdid آن معنی که ما قصد ساخت هر ساختمان امن خواهد شد و هر کس امن است که ما ساخته شده آن را بسیار ناخوشایند برای رفتن به بازی ها و حوادث. اما ما گفت که آن را بهتر در طول زمان و آن را انجام داد” گفت: Marc Ganis مؤسسین شیکاگو شرکت مشاوره SportsCorp. “در حال حاضر چگونه می توانم به شما انجام این کار؟”

فن آوری خواهد بود حیاتی قطعه از پازل. آن را نیز بیشتر تست فن تمایل به طور بالقوه قربانی یک کمی بیشتر به حریم خصوصی در ازای این فرصت را به نشستن courtside یا پشت صفحه دوباره.

“می توانم بگویم هر دو ؟” گفت: جیم مولر یک Milwaukee Bucks نجومی بلیط دارنده که همچنین اقدام به خرید جزئی بسته به Milwaukee Brewers و Green Bay Packers بازی. “من درک می کنم آن را از دیگران’ چشم انداز و NBA دیدگاه, اما به عنوان یک آمریکایی من نمی خواهم به توان پیش بینی کرد.”

دیو Karls به دیگران نجومی بلیط بیش از حد مشتاق به اندازه کافی برای دیدار بعدی خود به Fiserv فروم که داشتن محل سکونت خود را trackable در این عرصه نمی خواهد از تداخل با لذت.

“من بسیار به جای شما که نه قادر به حضور در بازی در همه” Karls گفت.

هر گونه نگرانی بستگی دارد یک فرد تعریف نظارت یک کلمه است که حامل یک نابکار مفهوم در برخی از گوشه و کنار. در برخی از کشورها تلاش این سال برای جلوگیری از شیوع COVID-19 با اتحاد گنجانده شده است .

فعالیت در یک رویداد ورزشی در ایالات متحده آمریکا به احتمال زیاد تنها جمع آوری شده در کل, مانند افزایش درجه حرارت پوست پرچم در طول یک پیاده روی را از طریق یک اسکنر حرارتی. که یک قطعه از اطلاعات به کسی هویت واقعی است که می تواند اجرا گرفتار فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی. شاید کدهای QR استفاده می شود برای کاربران به خود گزارش زمان شرایط بهداشتی.

حمل یک گوشی هوشمند و با استفاده از آن به فروشگاه در حال حاضر باز می شود یک کاربر به نوعی از ردیابی محل و بازاریابی مستقیم. تیم تحت حمایت برنامه اجازه می دهد طرفداران به سفارش همبرگر و آبجو به طور مستقیم به کرسی های خود را و دریافت اطلاعیه های فشار برای کالا در حال حاضر ارائه یک چارچوب برای چه چیزی می تواند آینده.

“من فکر می کنم به استادیوم می تواند احتمالا بگو هی ما رو از 50 نفر را در حمام در حال حاضر در مجموع از آنجا که شما در حال حاضر دانلود این برنامه گفت:” Nerissa Coyle McGinn, یک وکیل شیکاگو با یک عمل در تبلیغات, تکنولوژی و حریم خصوصی است که کار می کرد با تیم های ورزشی از جمله شیکاگو بولز Detroit Red Wings and New York Giants. “شما توافق خود را به سیاست حفظ حریم خصوصی و به اشتراک گذاری اطلاعات جمع محسوب نمی شود به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی است.”

الگوریتم های ناشی از کمی بحث در آلاباما جایی که مربی فوتبال, نیک سابان, نا امیدی, با دانش آموزان ترک blowout بازی ها در اوایل و در سراسر کشور حضور کاهش باعث ایجاد که پاداش طرفداران خود را برای سه ماهه چهارم حضور با جوایز و اولویت خرید برای در خواست حوادث. تکنولوژی بلوتوث استفاده می شود در این صورت برای ردیابی; این تنها تابعی داخل hooper.

“اطلاعات بیشتر شما می توانید به کسی بیشتر احتمال دارد آنها در حال حاضر به رضایت به این سوال از این نوع داده گفت:” نان ساتو یک فیلادلفیا وکیل با تمرکز در تقاطع تکنولوژی و ورزش. “چه کسی را گرفتن داده ؟ چگونه از آن است که ذخیره شده و استفاده می شود, چه مدت است که این داده ها برای رفتن به حفظ و چگونه حریم خصوصی از طرفداران در حال رفتن به می کند؟”

غربالگری تکنولوژی اسکن چشم کاربر چهره یا اثر انگشت ضرب شده در سال های اخیر به خصوص در فرودگاه برای سرعت بخشیدن به خطوط امنیتی. دو سال پیش لیگ اصلی بیس بال زده یک معامله با یک سیستم شناسایی بیومتریک, روشن برای سرعت بخشیدن به ورزشگاه ورود بخشی از بدن — اثر انگشت, در حال حاضر, اما شاید یک روز یک فن را در خدمت به خود و یا بلیط خود را.

“هنگامی که شما نوع از جلو و پشت لایه های مردم نیست, ترس از تکنولوژی شناسایی چهره خود را. آنها ترس از آنچه اتفاق می افتد به این داده ها پس از. آن را بیشتر یک ماده شفافیت در مشتریان ما جلو: ‘هی, ما در حال رفتن به فروش این اطلاعات به شخص ثالث. آن نگهداری می شود در رمزگذاری راه” گفت: شان مور سابق SMU بازیکن فوتبال و از بنیانگذاران Trueface یک نرم افزار به startup با مشتریان در انواع بخش ها از جمله ورزش است. “ما هرگز هر یک از داده ها. ما نمی دانیم که در پایگاه داده است. به طوری که یکی از راه های ما را حفظ حریم خصوصی در ذهن داشته باشیم هنگامی که در حال توسعه این ابزار. وجود دارد نیاز به شفافیت در نحوه جریان اطلاعات و دسترسی به آن چه از آن باقی می ماند در سیستم. آن 30 روز است ؟ است این دو روز ؟ که در آن است از آن استفاده می شود?”

___

AP نویسندگان ورزشی لری Lage, Steve Megargee و دیو Skretta کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>