ارشد هنرمندان مشغول ایجاد در حالی که پناه در محل


 ‘Time … Embrace It’ is one of the pieces artist Piera Santi-Marotto of Pittston Township painted while she had plenty of time over the past several weeks. The painting speaks to the beauty and reassuring predictability of the changing seasons. ‘Summer will come again,’ she said. Submitted photo

‘زمان … آن را در آغوش’ یکی از قطعات هنرمند پیرا Santi-Marotto از پیتستون Township رنگ در حالی که او تا به حال مقدار زیادی از زمان در طول چند هفته گذشته. نقاشی صحبت می کند به زیبایی و اطمینان قابل پیش بینی از تغییر فصل. ‘تابستان خواهد, دوباره,” او گفت:.

ارسال عکس

<p>Old-time downton Pittston evolves into present-day downtown Pittston in ‘Pittston Rises,’ painted by artist Piera Santi-Marotto, who lives in Pittston Township.</p> <p>Submitted photo</p>

قدیمی downton پیتستون تکامل می یابد به حال و روز شهر پیتستون در پیتستون افزایش می یابد,’ نقاشی توسط هنرمند پیرا Santi-Marotto زندگی می کند که در پیتستون Township.

ارسال عکس

<p>For artist Frank Kluk of Wilkes-Barre Township, a landscape might suggest a mountain or lake he remembers, but it’s not an exact reproduction.</p> <p>Submitted photo</p>

برای هنرمند فرانک Kluk از Wilkes-Barre, شهرستان, چشم انداز ممکن است نشان می دهد یک کوه یا دریاچه او به یاد می آورد اما آن را دقیق تولید مثل.

ارسال عکس

<p>Frank Kluk of Wilkes-Barre Townshp painted a colorful bouquet.</p> <p>Submitted photo</p>

فرانک Kluk از Wilkes-Barre Townshp نقاشی یک دسته گل رنگارنگ.

ارسال عکس

<p>Trees are a favorite subject for the nature-loving artist Frank Kluk of Wilkes-Barre Township.</p> <p>Submitted photo</p>

درختان یک موضوع مورد علاقه برای دوستدار طبیعت هنرمند فرانک Kluk از Wilkes-Barre Township.

ارسال عکس

<p>Artist Frank Kluk of Wilkes-Barre Township admits he has a quirky sense of humor, which might be why he decided to paint an outhouse. He completed the painting in March, just as the coronavirus restrictions were being put in place.</p> <p>Submitted photo</p>

هنرمند فرانک Kluk از Wilkes-Barre شهرستان اذعان می کند او دمدمی حس شوخ طبعی است که ممکن است به همین دلیل او تصمیم گرفت به رنگ یک outhouse. او به اتمام نقاشی در مارس فقط به عنوان coronavirus محدودیت بودند که در محل قرار داده.

ارسال عکس

<p>Artist David K. Nieman of Dallas painted this Crucifixion portrait on Good Friday.</p> <p>Submitted photo</p>

هنرمند David K. Nieman دالاس این نقاشی مصلوب شدن پرتره در روز جمعه.

ارسال عکس

<p>You can enjoy the view of the mountains and their reflection in this painting by David K. Nieman of Dallas.</p> <p>Submitted photo</p>

شما می توانید لذت بردن از منظره کوه و انعکاس خود را در این نقاشی توسط David K. Nieman دالاس.

ارسال عکس

<p>‘Sectioned’ is a somewhat abstract piece, one in which artist David K. Nieman made use of some of is favorite vibrant colors.</p> <p>Submitted photo</p>

‘برش’ تا حدودی انتزاعی قطعه یک است که در آن هنرمند David K. Nieman ساخته شده با استفاده از برخی از مورد علاقه های پر جنب و جوش.

ارسال عکس

<p>There’s some influence of ancient Mesopotamia in this painting, which artist David K. Nieman of Dallas calls ‘Under the Watch of the Gods.’</p> <p>Submitted photo</p>

وجود دارد برخی از نفوذ بین النهرین باستان در این نقاشی که هنرمند David K. Nieman دالاس تماس ‘تحت تماشای خدایان است.’

ارسال عکس

<p>Piera Santi-Marotto</p>

پیرا Santi-Marotto

<p>David K. Nieman</p>

David K. Nieman

<p>Frank Kluk</p>

فرانک Kluk

برای 11 هفته بسیاری از ساکنان Luzerne County, ماندم, به, پناه در محل در حالی که آنها امیدوار بودند برای بدترین coronavirus همه گیر شود.

برخی ممکن است می گویند که آنها تا به حال بیش از حد بسیاری از ساعت بیکار. از کوره در رفته چند ممکن است احساس آنها به اندازه کافی ندارند.

همانطور که برای چندین هنرمندان محلی هر یک از آنها اتفاق می افتد به یک شهروند ارشد آنها به زمان بیشتری برای رنگ.

پیرا Santi-Marotto برای یک تصمیم را در آغوش هدیه ای از زمان. او حتی با استفاده از این مفهوم به عنوان یک اکریلیک روی بوم نقاشی از یک نوع ساعت درخت که جشن تمام چهار فصل است.

“تابستان دوباره خواهد آمد,” او گفت: خوش در یک مصاحبه تلفنی در این هفته, بعد, توضیح یک ایمیل به الهام بخش او برای او نقاشی ” ، آن را در آغوش:”

“با تشکر از قهرمانان در اطراف ما صرف زمان با خانواده. ما حرکت خواهد کرد و ما دیدن بهار در شکوفه. ما یک بار دیگر احساس گرما از خورشید گوش دادن به امواج اقیانوس, شکوه در رنگ های با شکوه از سقوط و احساس ترد هوای تازه از زمستان و پیدا کردن امید در کاردینال بازدیدکننده داشته است.

گذشت زمان منعکس شده است در یکی دیگر از Santi-Marotto نقاشی “پیتستون افزایش می یابد” نشان می دهد که خاطرات پیتستون قدیمی در مرکز شهر — برخی از مردم ممکن است به یاد داشته باشید Woolworth ساختمان —شکلگیری به احیا پیتستون.

“شما ببینید ‘گوجه فرنگی قاطر و کمی از نقاشی های دیواری” گفت: این هنرمند که همچنین مشغول کار بر روی یک خانه ترسیم پرتره با مداد.

کسی که سفارش پرتره از خانه می خواهد به آن را به عنوان یک هدیه است, بنابراین اجازه دهید اجازه دهید که یک راز در حال حاضر.

چه هیچ راز است که عید پاک یکی از تعطیلات مهم مردم صرف متفاوت این سال است.

یکی از راه های هنرمند David K. Nieman ساخته شده فصل به یاد ماندنی بود با اختصاص روز جمعه به نقاشی پرتره از عیسی مسیح بر روی صلیب.

“من همیشه می خواستم برای انجام یک گفت: Nieman که به یاد می آورد گوش دادن به WVIA-FM به عنوان او کار می کرد. “آن زمان بیشتر از روز است.”

“من آثار هنری چیزی است که کمک کرده است تا حمل و من از طریق” گفت: Nieman که آثار اخیر نیز شامل روغن نقاشی با مداد رنگی از کوه های منعکس شده در دریاچه یادآور یک سفر کسب و کار او یک بار در زمان به کلرادو; نیمه انتزاعی به نام “برش” و یک قطعه به نام “تحت تماشای خدایان است.”

که آخرین قطعه الهام گرفته شده بود توسط باستان خدایان بین النهرین که به تصویر کشیده شد که نیمی انسان و نیمی حیوان است. “وجود دارد یک پیشنهاد بال” در نقاشی, Nieman گفت او سایه نفت به دنبال سیاه آبرنگ شستشو به رنگ ایستادگی کردن.

“من برخی از چیزهایی که انجام می شود در اطراف خانه,” او گفت:. “اما من نقاشی زیادی است.”

فرانک Kluk از Wilkes-Barre, شهرستان, شد, شدت, نقاشی, هم, همه در حالی که از دست رفته خلاق رفاقت از هنرهای زیبا فیستا که لغو شد این ممکن است به دلیل coronavirus نگرانی.

“من استفاده می شود به صرف مقدار زیادی از زمان وجود دارد (دیگر سال) صحبت کردن به همه و صرف وقت با ‘سکوت شریک و دوست خوب mime.

Kluk که امیدوار است برای نمایش کار خود را در نشان می دهد در ماه نوامبر می یابد آرامش در طبیعت و نقاشی تصاویری از کوه ها و درختان و برخی از آنها پیشنهاد شده توسط خود را حیاط خلوت و برخی از پرت و دور افتاده سفر او سال پیش به مکان هایی مانند تعجب دریاچه در پارک ملی دنالی یا روح دریاچه در نزدیکی کوه سنت هلن در واشنگتن است.

حس خود را از طنز نیز می درخشد را از طریق کار خود را. او بعد از همه این هنرمند که در اوایل سال جاری برگزار شد مینیاتوری تصویر او رنگ — خر — نزدیک چهره اش و توصیف آن به عنوان “من پرتره از خود.”

یکی از اولین نقاشی او در ماه مارس به عنوان coronavirus شروع به تاخت و تاز به شمال شرقی پنسیلوانیا بود باریک, اسکلت چوبی با کمی هلال ماه قطع به درب. بچه ها امروز ممکن است بدانید آنچه در آن است … نه یک ابزار ریخته … اما آنها می توانید درخواست خود را به پدربزرگ و مادربزرگ آنچه در آن بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>