نوح فلدمن: می تواند برگ برنده ارسال در ارتش است ؟ احتمالا بلهدر یک عجله مرتب باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را به استناد قیام عمل 1807 به ارسال فدرال آمريکا به کشورهای مگر اینکه فرمانداران قادر به “تسلط” معترضان با استفاده از سربازان گارد ملی. پس از سرویس مخفی شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در آنچه به نظر می رسد معترضان مسالمت آمیز در لافایت پارک مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت چند صد فوت در سراسر پارک برای یک عکس op در مقابل یک سوار کردن کلیسا در مقابل کاخ سفید است.

با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن سابقه اعلام کرد از نظر قانونی مشکل ساز اقدامات و اجرای آنها می تواند باشد که طرح خود را به استناد قیام عمل است هیچ معنی دار تر از او بود پیاده روی در پارک.

آن را به ارزش نزدیک به دنبال در قانون در سوال. قدرت Comitatus عمل 1878 ممکن است حلقه ضعف بل در ذهن خود را — این قانون است که می گوید: رئیس جمهور نمی تواند با استفاده از نیروهای نظامی برای اجرای قانون و بدون مجوز از کنگره است. قیام قانون است و حتی مبهم تر. اما آن را نیز مهم تر در حال حاضر. که به دلیل آن است که یک عمل کنگره که اجازه استفاده از نیروهای نظامی برای اجرای قانون در برخی از شرایط. به عبارت دیگر توابع آن را به عنوان یک استثنا به قدرت Comitatus عمل می کنند.

قیام قانون دارای چند بخش است. اول می گوید که هنگامی که وجود دارد یک شورش علیه یک دولت و دولت قوه مقننه — و یا اگر آن را قادر به تشکیل فرماندار — می پرسد رئیس جمهور برای کمک به, پس از آن ممکن است رئیس جمهور ارسال فدرال آمريکا. این ماده مربوط نیست و تحت شرایط فعلی. همانطور که از دوشنبه شب هیچ دولت خواسته بود برای رئیس جمهور ارسال در ارتش ایالات متحده است. و حتی اگر آنها آن را مشکوک است که این تظاهرات تعداد به عنوان “قیام … علیه” دولت در دولت. آنها فقط تظاهرات و غارت است و فقط غارت.

بخش دوم از قیام قانون می گوید که رئیس جمهور می تواند از تماس نیروهای فدرال برای اجرای قانون فدرال اگر رئیس جمهور “معتقد است که غیر قانونی انسداد ترکیب یا nbsp یا شورش علیه اقتدار ایالات متحده آمریکا آن را غیر عملی برای به اجرا درآوردن قوانین ایالات متحده در هر دولت و با دوره عادی از قضایی.”

این نه دست و پا گیر زبان نیز به نظر نمی رسد به اعمال شرایط فعلی است. قطعا وجود دارد هیچ شورش. معترضان ممکن است واجد شرایط به عنوان “assemblages.” اما آنها نمی ساخت آن را غیر عملی به اجرای قانون فدرال در عادی “قضایی.” دادگاه ها باز هستند و هر دو دولت و قانون فدرال در نیروی به مجازات lawbreakers. این واقعیت که ملک جرم و جنایت در حال وقوع است نمی تواند پایه و اساس به استناد این قانون — در غیر این صورت رئیس جمهور می تواند با استناد به آن را در هر زمان در هر نقطه از کشور که در آن جنایات را در محل.

که ما به ارمغان می آورد به قسمت سوم این قانون است که به طور بالقوه مرتبط ترین. این بخش می گوید که رئیس جمهور می تواند با استفاده از ارتش برای سرکوب “شورش خشونت غیر قانونی ترکیبی یا توطئه” در ایالات متحده زمانی که شرایط خاصی اعمال می شود.

غارت احتمالا چه تعداد به عنوان خشونت خانگی. و این بخشی از قانون می تواند به اثر در صورتی که خشونت “مانع از اجرای” دولت و/یا قانون فدرال به طوری که برخی از افراد در دولت هستند “محروم از حق امتیاز ایمنی یا حفاظت نام در قانون اساسی و تضمین شده توسط قانون” در حالی که “تشکیل مقامات آن دولت قادر شکست و یا حاضر به محافظت از این حق امتیاز و یا ایمنی یا به آن حمایت می کند.”

این نیز مورد نیست در حال حاضر به دلیل تظاهرات و غارت نیست و دور از هر گونه قانون اساسی تضمین حقوق. برخی ممکن است می گویند که غارت نقض حقوق مالکیت از صاحبان فروشگاه ها. اما از لحاظ فنی در قانون اساسی تضمین نمی کند که دیگر مردم نمی غارت مغازه و سرقت اموال من. به جای آن می گوید که دولت نمی تواند ملک بدون تشریفات قانونی.

این آخرین بخش از قیام قانون نیز می گوید که این قانون می تواند به اثر اگر خشونت “مخالف یا مانع اجرای قوانین ایالات متحده و یا مانع اجراي عدالت تحت این قوانین است.” در اینجا که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است یک مورد است. آن را کاملا پوچ می گویند که غارت است مانع اجرای قانون فدرال به حدی است که پلیس محلی و گارد ملی نمی تواند با موفقیت متوقف کردن خشونت در خیابان.

نتیجه این است که این آخرین بیت از قیام عمل می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به خارج کردن نیروهای فدرال حتی بدون درخواست و یا رضایت از دولت. اگر او می کند و عمل خود را به چالش کشیده است در دادگاه یک قاضی ممکن است تمایل به تسلیم به رئیس جمهور قضاوت — پس از این عمل به عنوان نوشته شده به رئیس جمهور قدرت را به “اقدامات که به نظر او لازم است.”

به نظر من این امر می تواند یک ناخالص اغراق برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تماس فدرال آمريکا در غیاب هر گونه دولت درخواست کمک نظامی. اما آن را نه لزوما غیر قانونی اگر قیام عمل خواندن به معنای واقعی کلمه. به عنوان دیده ایم بیش از گذشته 12 هفته متحده آمریکا قانون کمک های مالی از رئیس جمهور یک مقدار عادلانه از قدرت برای پاسخ به شرایط اضطراری. این است نمونه دیگری از چقدر بستگی به این دارد که فرد در قضاوت.

رسیدن به

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>