Luzerne بنیاد جوانان کمیته مشورتی جوایز $15K به موسسات خیریهویلکس-بار ، — با Luzerne بنیاد جوانان کمیته مشورتی به تازگی برگزار شد یک جلسه مجازی به تعیین که از 10 مستحق موسسات خیریه باید بودجه دریافت می کنند.

این کمیته گفت: حتی COVID-19 همه گیر می تواند خرد کردن شور و شوق جوانان کمیته مشورتی متشکل از 30 دانش آموزان دبیرستانی از 10 Luzerne County مدارس بالا است.

پس از جدی بحث و عادلانه و هدف فرآیند رای گیری به دانش آموزان اهدا زیر کمک های مالی:

• رایت مرکز سلامت جامعه – استراتوس تصویری زبان برنامه

• خانواده خدمات انجمن NEPA ~ کمک به خط/211 خدمات

• EPCAMR — شرقی پنسیلوانیا ائتلاف برای معدن متروکه احیاء — برای خرید هواپیماهای بدون سرنشین برای کمک به حوزه آبخيز نقشه برداری

چه صورت رایگان?

این Luzerne بنیاد جوانان کمیته مشورتی — “قایق” — یک دانش آموز محور و 9 ماه برنامه ای است که می آموزد مسئول بشردوستانه به دانش آموزان در کلاس 9-12.

از زمان آغاز آن هفت سال پیش به صورت رایگان به دانش آموزان اهدا کرده اند نزدیک به $112,000 به مستحق منطقه موسسات خیریه.

چگونه آن را به کار?

YAC اعضای یادگیری اصول انسان دوستی از طریق یک جلسه یک ماه برنامه ای است که همزمان با سال تحصیلی.

در این سال 20 non-profits دعوت شدند در حال حاضر ماموریت سازمان خود را در یک قایق غیر انتفاعی فروم که در آن اعضای خواسته سوالات مستقیم.

گروه تنگ میشه به 10 غیر انتفاعی; بازدید سایت رخ داده است و سپس بحث در گرفت در مورد هر درخواست.

دانشجويان به سرعت متوجه شدند که نیازهای بسیاری وجود دارد و همیشه به اندازه کافی در دسترس دلار به جایزه.

دریافت کنندگان کمک مالی دریافت چک از طریق پست در محل میزبانی سالانه جوایز ضیافت.

“روند چشم باز برای بسیاری از دانش آموزان اما احساس رضایت از دانستن تلاش های خود را ساخته اند یک تفاوت در جامعه باعث می شود آن همه ارزشمند است. گفت: Charles Barber, Luzerne بنیاد رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت. “ما مشتاقانه منتظر به گسترش برنامه های ما برای 2020-2021. این گسترش کمک خواهد کرد که برای ساخت قوی تر دانش از جامعه و کمک به شکل دادن به آینده ما اعضای هیئت مدیره و رهبران جامعه.”

YAC است جذب دانش آموزان برای 2020-2021 سال تحصیلی. بازدید http://www.luzfdn.org/youth-advisory-committee-yac/to دانلود یک نرم افزار.

به دلیل این است که در پی برنامه دهانه محدود هستند. تماس 570-822-2065 و یا ایمیل [email protected]

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>