خالق آتش سوزی ‘Law & Order’ spin-off نویسنده به صورت آنلاین پستلس آنجلس (AP) — تلویزیون نویسنده ای که کار کرده را در “S. W. A. T.” و “Chicago P. D.” از کار اخراج شد آینده “Law & Order” اسپین آف به دلیل آنلاین پست در مورد ناآرامی های اجتماعی در لس آنجلس.

کریگ گور کاهش یافته بود از ان بی سی “Law & Order: جرم و جنایت سازمان یافته” توسط حق رای دادن خالق کیر گرگ.

“من نمی خواهد تحمل این رفتار به خصوص در طول ساعت ما ملی و اندوه است. من فسخ کریگ گور بلافاصله” گرگ در بیانیه ای گفت.

یک وکیل برای گور نمی بلافاصله پاسخ سه شنبه به یک درخواست برای نظر. NBC کاهش یافته است به نظر.

در یک پست منتشر شده در رسانه های اجتماعی شنبه و زیر نویس “مقررات منع رفت و آمد…” گور نشان داده شده است برگزاری یک اسلحه گرم. در یکی دیگر از پست نوشت که مشهور بلوار غروب آفتاب بود که “غارت دو بلوک از من” و افزود: “شما فکر می کنید من نمی خواهد نور (expletive) تا کسانی که در حال تلاش برای (expletive) w/ من ملک من تمام زندگی من ؟ دوباره فکر می کنم.”

به عنوان با دیگر شهرهای ایالات متحده لس آنجلس دیده می شود هر دو تظاهرات مسالمت آمیز و خشونت در خیابان ها پس از جورج فلوید در مه 25. اطرافیان را تصویری نشان داد که پس از شارژ سفید افسر پلیس فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه حتی زمانی که او متوقف شده بود در حال حرکت است.

Christopher Meloni سابق “Law & Order: SVU” ستاره خواهد شد که سر بازیگران “Law & Order: جرم و جنایت سازمان یافته” به عقب رانده در برابر منتقدان آنلاین است که با اشاره به گور به عنوان یک تهیه کننده اجرایی و یا showrunner در سری جدید.

“حقیقت: مت اولمست اینه که من Showrunner,” Meloni گفت آنلاین. “من هیچ کلمه ای در هر hirings من هیچ نظری ندارم که این فرد و یا آنچه انجام می دهند.”

اولمست اینه که جانباز تهیه کننده و نویسنده که شامل اعتبار “Chicago P. D.” است که بخشی از یکی دیگر از سری گرگ حق رای دادن.

Ice-T از “Law & Order: SVU” نوک کلاه خود را به گرگ در یک پست سه شنبه.

“رئیس بزرگ است تمیز کردن خانه… احترام” بازیگر و نوازنده نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>