7 مواد غذایی از چین شما باید از خوردن

آمریکا واردات بسیاری از اقلام مواد غذایی از چین است. متاسفانه بسیاری از این موارد نیست و در واقع پاسخگویی مناسب و استانداردهای ایمنی. سهل انگار نظارتی نظارت در چین را تشویق می کند تا کسب و کار به کاهش استانداردهای ایمنی به حداکثر رساندن سود خود را. پس از صنعتی به سبک کشاورزی است که عمدتا غیر قابل تنظیم این آبراه در نهایت تبدیل شدن به بیش از حد آلوده به آفت کش ها و زباله های سمی فلزات و…. آن است که این آب است که تغذیه محصولات کشاورزی. در اینجا هفت چینی غذایی شما باید به جلوگیری از.

1. قارچ

تقریبا یک سوم از تمام پردازش قارچ وارداتی به ایالات متحده آمده از چین است. شده اند وجود دارد گزارش می دهد که قارچ, تولید در برخی از مناطق اضافه کردن مواد شیمیایی قوی مانند کانیهای کلسیم کلرید chlorinating عوامل سولفات سدیم ، این انجام شده است به سفید کننده قارچ در نظم آن را به نگاه به عنوان اگر آنها تازه است. برخی از این مواد شیمیایی سمی به طور بالقوه می تواند آسیب کلیه و حتی مرگ شود.

2. Cod

ایالات متحده آمریکا در دیدار تقریبا نیمی از آن cod و تقاضا از طریق واردات چین. پرورش دهندگان ماهی در چین اغلب با استفاده از دوز بالای آنتی بیوتیک ها و مواد شیمیایی دیگر هنگام بالا بردن cod و ماهی های دیگر است. این ماهی رشد مواد مخدر باقی می ماند در داخل آنها. و هنگامی که این cod رسیدن به امریکا و در بشقاب های مختلف مواد مخدر در ماهی تا پایان در داخل بدن شما است.

قارچ چینی می تواند حاوی مواد شیمیایی مانند کانیهای کلسیم کلرید chlorinating عوامل و سولفات سدیم. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

3. تیلاپیا

تقریبا 80 درصد از تمام تیلاپیا در امریکا است وارد شده از چین. “تیلاپیا پایین فیدر معنی است که آنها مصرف همه چیز در آنها پیدا کنید. با توجه به آلودگی آب در چین مصرف هر چیزی که مطرح شده در آب بسیار خطرناک است” با توجه به جهان از پخت و پز. اگر شما نمی خواهید به خوردن ماهی تیلاپیا به دنبال ماهی است که مطرح شده در داخل آمریکا در یک رژیم غذایی از آمریکا-رشد غلات و برنج.

4. آب سیب

هر چند امریکا رشد می کند بیش از اندازه کافی سیب حدود 50 درصد از آب سیب محصولات در کشور به ارمغان آورد از چین است. از آنجا که چین تمایل به استفاده از آفت کش ها در بخش کشاورزی بیش از هر کشور دیگری در جهان به خطر این مواد شیمیایی خطرناک موجود در سیب و آب سیب بسیار بالا است. چند سال قبل مقامات بهداشت تا به حال حتی ضد یخ در آب سیب! چرا خطر است ؟ فقط خرید محلی آب سیب و یا برخی از سیب و آماده شدن آن را به خودتان.

5. سیر

چین یک منبع اصلی از سیر واردات به امریکا و حسابداری برای بیش از 30 درصد از کل است. سیر در چین است که اغلب رشد استفاده از مواد شیمیایی مانند متیل بروماید است که بسیار سمی برای انسان است. مطالعات نشان داده اند که متیل بروماید می تواند در ریه آسیب ها و حتی اختلالات عصبی. چنین نوع از سیر تمایل به ترک ناخوشایند طعم غذا در دهان.

6. برنج

هنگام خرید برنج تهیه شده از چین را به خاطر داشته باشید که آنچه شما در واقع ممکن است واقعی است نه برنج اما جعلی “پلاستیک” برنج. این نوع از برنج ساخته شده است با ترکیب سیب زمینی و سیب زمینی شیرین با رزین های مصنوعی. خوردن چنین جعلی برنج تحویل می تواند آسیب های جدی به سیستم گوارشی خود را. گاهی اوقات فروشندگان را مخلوط پلاستیک برنج با برنج به اشتباه خریداران در مورد کیفیت. بنابراین قبل از اینکه شما خرید برنج, بررسی برچسب برای مورد منشاء.

پلاستیک برنج از چین می تواند آسیب سیستم گوارشی خود را. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

7. مواد غذایی آلی

هنگامی که هر گونه مواد غذایی است که به عنوان آلی خبره با توجه به ایالات متحده آمریکا و یا اتحادیه اروپا استانداردهای این بدان معنی است که مواد غذایی بوده و پرورشی با استفاده از کمی به هیچ آفت کش ها و کودهای شیمیایی و غیره. استاندارد ها به شدت اجرا شده است. چنین مواد غذایی آلی است که می آید از اروپا یا آمریکای شمالی را می توان اعتماد کرد. در مقابل کشاورزان و ماموران در چین اغلب تمایل به سازش کردن با یکدیگر به دروغ گواهی برخی از مواد غذایی آلی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

رژیم غذایی اجداد ما: درمان چاقی ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>