ما در نظر گرفتن Infinite به دادگاه برای جاسوسی آمریکایی ها

به تازگی در ایالات متحده دادگاه منطقه سیلی قابل ملاحظه طرح دعوی در دادگاه در Infinite محبوب رسانه های اجتماعی برنامه اخبار شرکت. این شرکت به اتهام نقض حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران است. Infinite شرکت مادر است که پکن ByteDance Technology Co., اگر چه این نرم افزار در دسترس است در چین. ویدیو برنامه تبدیل به یک مد سرگرمی برنامه در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان در سراسر جهان است.

کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام

یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام آغاز شد در برابر Infinite برای قبل از نصب “چینی نرم افزار نظارت.” طرح دعوی در دادگاه می گوید: “Infinite مخفیانه دارای دیوارهایی به بالا و انتقال به سرور در چین مقادیر عظیمی از خصوصی و شخصا-شناسایی اطلاعات کاربر است که می تواند به شناسایی مشخصات و پیگیری و فعالیت های کاربران در ایالات متحده در حال حاضر و در آینده است. Infinite نیز مخفیانه گرفته شده محتوای کاربر مانند پیش نویس ویدئوها در نظر گرفته شده هرگز برای انتشار بدون آگاهی کاربر و یا رضایت. در Infinite را با نشاط و سرگرم کننده می آید در هزینه های سنگین.”

سرقت اطلاعات

آن زمانی آغاز شد که یک دانش آموز کالج و ساکن پالو آلتو کالیفرنیا, دانلود Infinite برنامه در اوایل سال 2019. اما او نمی ایجاد یک حساب کاربری. دانش آموز کشف کرد که Infinite تا به حال به طور خودکار ایجاد یک حساب کاربری برای او بدون رضایت. Infinite تولید یک فایل حاوی اطلاعات خصوصی از جمله داده های زیستی. اطلاعات جمع آوری شده از ویدئوها او ایجاد شده اما نمی پست شد تمام موجود در سیستم پر کردن.

TikTok transferred the user data to two servers in China. (Image: pixabay / CC0 1.0)

Infinite انتقال داده های کاربر به دو سرور در چین است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

با توجه به آرشیو Infinite انتقال داده های کاربر به دو سرور در چین — bugly.qq.com و umeng.com — در آوریل 2019. Bugly متعلق به یکی از چین تاثیر گذار ترین نرم افزار های موبایل شرکت Tencent. آن همچنین دارای شبکه اجتماعی WeChat و Umeng نیز بخشی از چینی تجارت الکترونیکی Alibaba Group. طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که کد منبع از فن آوری های غول پیکر Baidu تعبیه شده در داخل برنامه Infinite. این شرکت را رد کرده می گوید ،

دولت هند خواستار ممنوعیت از Infinite

در سال گذشته Infinite ممنوع شد توسط مدرس دادگاه عالی هند بود که پس از آن برداشته. در حال حاضر با CCP ویروس گسترش مانند آتش سوزی در سراسر جهان از هند گرفته تا ابتکار عمل را دوباره به ممنوعیت Infinite. بیش از 10 ، 000 توییتهایی دریافت شده است در حمایت از این ممنوعیت در کمتر از 10 ساعت است.

مدیران BJP را (Bharatiya Janata Party — حزب حاکم) فناوری اطلاعات گروه ها و افراد در تبلیغات استراتژیست بخش در اوتار پرادش دولت نیز خواستار Infinite بان. اوتار پرادش یکی از بزرگتر متحده در هند با بیش از 200 میلیون نفر است.

مدافع Varsha Madhukar اعلام کرد که Infinite است که در دولت رادار پس از آن مطرح شده قابل توجه ریسک امنیتی است. او گفت: “ما اطلاعات مهم در حال رفتن به چین که افزایش خطر cybercrime.” Renu ماتور شناخته شده و فعال اجتماعی با بیان این که به دلیل Infinite “ما کودکان هستند و دسترسی به پورنوگرافی هستند و درگیر شدن در خشونت و نفرت مذهبی.”

در مارس سال گذشته ایالات متحده آمریکا حزب جمهوری خواه و سناتور جاش Howley ارائه یک لایحه در مجلس سنا به ممنوعیت تمام دولت فدرال دستگاه با استفاده از رسانه های اجتماعی چینی نرم افزار.

آزادی بیان

علاوه بر این, Infinite مجبور شد علنا عذرخواهی برای از بین بردن یک ویدیو در مورد درمان از مسلمانان در چین است. Infinite بدنام است برای سرکوب آزادی بیان و به طور فعال ممنوعیت اقلیت های مذهبی از پلت فرم آن است.

نوشته های ترویج فالون گونگ یک بودایی چیگونگ عمل تخطی از قوانین و مقررات به این دلیل که عمل با توجه به Infinite شر فرقه است. این تکرار طوطی وار حزب کمونیست چین را (CCP) خط در مورد فالون گونگکه این حزب تلاش کرده است برای پاک کردن از چین از سال 1999.

این برنامه در پاسخ به اینکه آیا این پشتیبانی از CCP را سانسور آزادی بیان و عقیده است که آن را “نه فراموش بنابراین اگر خواسته.”

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آیا کوتاه هفته کار افزایش بهره وری ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>