آخرین امپراتور چین و اموال با ارزش

“آخرین امپراتور” بود که برای بسیاری از علاقمندان به سینما یک فراموش نشدنی را تجربه سینمایی. این شامل Puyi نجیب تولد و مختصری سلطنت. متولد در پکن در 7 فوریه سال 1903 Puyi اعلام شد 12th امپراتور چین در سن سه سالگی توسط ملکه وارثه شی. Puyi زندگی منزوی زندگی در مجموع شکوه و جلال در داخل شهر ممنوعه. میلیون ها نفر از مردم ستایش او اما چیزی وجود دارد که می تواند او آماده شدن برای تغییرات که باقی مانده است.

در سال 1912 مهاجم ژاپنی مجبور Puyi به کنار گذاشتن تاج و تخت است. در نتیجه به پایان رسید 267-سال چینگ سلسله حکومت چین است. Puyi دستگیر شد توسط ارتش سرخ و صرف تقریبا یک دهه در یک سلول زندان در شهر فوشون. او به دست آمده عفو در سال 1959. آخرین امپراتور خود را صرف باقی مانده سال زندگی obscurely در “جمهوری خلق.” Puyi گذشت در سال 1967. کاخ موزه پکن را حفظ کرده است بی بها اموال از Puyi را غریب دوران کودکی از طریق به بزرگسالی است. در میان اینها یاد بیضی طلا-rimmed عینک.

بسیار تزئینی birdcage

جذاب birdcage کامل با یک مکانیک پرنده است که یادآور داستان قوم امپراتور و بلبل توسط هانس کریستین اندرسون. در طول سلسله چینگ در نظر گرفتن یک پیاده روی با یک پرنده بود, تفریح و سرگرمی محبوب. ایستاده در 19 اینچ با عرض 11.5 اینچ, قفس است به همان اندازه به عنوان یک واقعی birdcage. با چرخش مکانیکی پهن مصنوعی پرنده داخل آواز می خواند و می چرخد.

طلای خالص حکاکی کارد و چنگال

زمانی که Puyi اخراج شد و از شهر ممنوعه در سال 1924 او فرار کرد به تیانجین. در مواجهه با مشکلات مالی او قرض داده این طلا-حکاکی کارد و چنگال به Yien Yieh بانک تجاری در Tientsin.

انگلیسی کارت پوکر

پوکر کارت های ساخته شده توسط WD هو بخواهد یک تولید کننده سیگار. نقاشی بر روی کارت نشان اسلوب زبان انگلیسی زنان از زمان. Puyi صرف سالها با معلم انگلیسی Johnston که مشترک زبان انگلیسی فرهنگ و سنت با او. ظاهرا با توجه به کاخ موزه Puyi و ملکه Wanrong استفاده می شود به بازی پوکر برای ساعت ها با هم.

(Image: Morio via wikimedia CC BY-SA 4.0)

کاخ موزه پکن را حفظ کرده است بی بها اموال از Puyi را غریب دوران کودکی از طریق به بزرگسالی است. (تصویر: Morio از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 4.0)

طلا-rimmed عینک

Puyi را روی جمع آوری شد توسط کاخ موزه است. آنها بیضی شکل با یک 14ct طلا قاب فلزی. یک شرکت نوری به نام جینگ یی طراحی شده آنها. اسلحه ها ساخته می شود و انعطاف پذیر می تواند به بهینه سازی متناسب با سر به راحتی.

مدرسه قدیمی گرامافون

Puyi عاشق موسیقی و او وارد یک گرامافون در اوایل قرن 20th. او با استفاده از به بازی وینیل های شهر پکن اپرا موسیقی و آهنگ ها از خارج از کشور به لذت از imperial household.

یک هدیه از رسمی

دیده بان در طلا صورت نگه داشته بود در sharkskin جعبه. وجود یک دفتر ثبت دعاوی حقوقی با یک امضا. سوئیس ساخته و پخش شد یک هدیه برای Puyi از رسمی.

تزئین کودکان و فن

یک کودک کتابچه راهنمای فن; آن را با تزئین زیبا طلایی الگوهای. آن را یک اسباب بازی از Puyi زمانی که او مرده. برای شروع از طرفداران دکمه در سمت چپ تحت فشار قرار دادند که باعث می شود فن به چرخش.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

Puyi (ایستاده) تا به حال اسباب بازی فن زمانی که او یک کودک بود. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

سه زنجیر مهر و موم

سه مهر و موم شدند حک شده از یک قطعه واحد از سنگ در Tianhuang. سنگ بود و به عنوان یکی از گران ترین سنگ های قیمتی در چین. پس از ششمین امپراتور Qianlong مرگ مهر و موم منتقل شد به فرزندان او. به عنوان آخرین پادشاه Puyi انجام آنها را با او و پس از او اخراج شد و از شهر ممنوعه در سال 1924. در سال 1950 هنگامی که Puyi رفت و برگشت به چین به عنوان یک جنایتکار جنگی زنجیر مهر و موم شد بازگشت به CCP رژیم است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

پیدا کردن یک درمان معنوی برای CCP بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>