نقد و بررسی: فیلم مستند در مورد برق مسابقه دارای کمی جرقه

توسط MARK KENNEDY

برای اثبات این که لئوناردو دی کاپریو نمی توانید صرفه جویی در هر فیلم او را لمس نگاه هیچ بیشتر از “و ما سبز” یک اهسته مستند در مورد ماشین های الکتریکی مسابقه مدار.

دی کاپریو که یک تهیه کننده فیلم باعث می شود یک cameo در 26 دقیقه, اضافه کردن یک خط تیره از زرق و برق هالیوود اما واقعا کمک به پاک کردن این کثیف پروژه. برای یک فیلم در مورد سوپر اتومبیل های سریع ساخت چرخش پیچ تند در صدها مایل در هر ساعت آن را واقعا meanders.

مستند ستون فقرات چهارم فرمول E مسابقات قهرمانی 2017-18 که تا به حال 12 مسابقه در 10 شهرستانها ایجاد حفره 20 رانندگان از 10 تیم. آن شروع می شود با شروع کاذب در هنگ کنگ به پایان می رسد و با اوج یک برنده در نیویورک است.

در طول راه ما کاملا آشکار فوری از رانندگان. برخی از تکبر دیگران بیشتر فروتن. یکی از عزاداری یک دوست مرگ در مسیر دیگری احساس می کند تحت الشعاع خود موفق تر مسابقه ، همه آنها مبارزه با خواسته های برقی اتومبیل های مسابقه. “آن را مانند بازی شطرنج در 200 kph.” یکی راننده می گوید.

بسیاری از رانندگان از جمله بریتانیا سام پرنده فرانسه Jean-Eric ورگن و برزیل Nelson Piquet جونیور — به دنبال رستگاری پس از سقوط از نفع و یا هرگز به مسابقه در گاز برادر بزرگتر فرمول یک.

شرکت مدیران فیشر استیونس و Malcolm Venville پر کردن این فیلم با بسیاری از این عکس اما آنها نمی آنها متصل به یک واحد منسجم قوس یا پاره آنها را به یک رقابت.

این فیلم — که در جریان پنج شنبه در Hulu — پس از آن باعث می شود دیوانه کننده بیراهه به آجیل و پیچ و مهره ساخت برق ماشین مسابقه با یک نگاه به فرمول یک خدایان مانند Ayrton Senna و بیش از حد gauzy پرتره Alejandro Agag سر از فرمول E که می گوید: چیزهایی مانند: “انقلاب در حال آمدن است. آن را فقط یک ماده از زمان است.”

Agag یک کاریزماتیک فرمول یک کهنه سرباز سابق و سیاستمدار اسپانیایی است که سیگار-سیگار کشیدن مسابقه فن که اذعان می کند ایجاد یک سبز فرمول یک بود و بیشتر یک تصمیم گیری کسب و کار از این محصول از یک فعال محیط زیست است که کمی deflating.

وارد uber-سرد سبز پسر, دی کاپریو در عینک آفتابی او هرگز حذف. او می پرسد سوال در مورد چگونه باتری های خنک ماندن و درس زیست محیطی نژاد سوخت Aquafuel — حتی مزه آن است. دی کاپریو به نظر می رسد سعی کنید به جلو و این فیلم به علم طرف. “آن را تقریبا مانند یک تکنولوژی نژاد در حال حاضر,” او به این نتیجه میرسد. سپس او ناپدید.

در حالی که این مستند دوربین های قشنگ و ضبط براق, فرمول E اتومبیل به آنها برگرد و ناله و شکایت کردن نیز وجود دارد بسیاری از حواس او را پرت مانند حرکت آهسته رقصنده استقبال طرفداران در شهر مکزیک آهنگ.

در زمان به نظر می رسد مانند “و ما سبز” است که واقعا یک تجاری برای فرمول E با کمی صابون اپرا در میان رانندگان انداخته و زیرچشمی نگاه کردن به فن آوری از اتومبیل. اما هیچ یک از آن واقعا باقی می ماند در جاده ها است. آن را قانع کننده محیط زیست فیلم یا درام در مورد روروک مخصوص بچه ها. مانند بسیاری از اتومبیل های برقی در مسیر که فصل آن اصطبل.

“و ما سبز” یک RadicalMedia آزادی است نه امتیاز است اما زبان قوی و فیلم هایی از کشته و زخمی بر اثر تصادفات است. مدت زمان: 98 دقیقه است. یک ستاره از چهار.

___

آنلاین:

___

علامت کندی در

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>