مک کانل می گوید سنا را به خانه PPP انعطاف پذیری لایحه

توسط جیم Saksa

واشنگتن — رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: اتاق خود را “به زودی” رای دادن در خانه, تصویب هفته گذشته که اضافه کردن انعطاف پذیری به یک برنامه وام کمک به کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن بحران اقتصادی ناشی از رمان coronavirus.

“من امیدوارم و پیش بینی سنا به زودی و با تصویب قانونی که فقط به تصویب مجلس توسط قریب به اتفاق رای 417-1 به تقویت بیشتر چک حفاظت برنامه پس از آن ادامه کار برای کسب و کارهای کوچک که نیاز به کمک ما” مک کانل R-Ky., روز دوشنبه گفت:.

خانه تصویب یک لایحه در هفته گذشته که به چند ترفند برای مدیریت کسب و کار کوچک چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که شرکت های بخشایش وام که عمل مانند کمک های مالی به عنوان پول استفاده می شود عمدتا به کارکنان پرداخت.

این قانون را به کسب و کارهای کوچک زمان بیشتری را به استفاده از PPP بودجه و اجازه می دهد آنها را به استفاده از پول بیشتر برای nonpayroll هزینه.

این برنامه ایجاد شده به عنوان بخشی از حدود 2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد گذشت در ماه مارس در حال حاضر نیاز به کسب و کارهای کوچک به صرف وام در عرض هشت هفته به منظور بدهی ببخشند. خانه لایحه طولانی است که زمان به 24 هفته, بازتاب طولانی تر از حد انتظار مدت از coronavirus stay-at-home سفارشات.

این قانون را نیز کاهش می دهد یک دولت قانون که نیاز به وام گیرندگان به استفاده از حداقل 75 ٪ از وام اشتغال به 60 درصد. کسب و کار نسبتا نیروی کار کم هزینه اما بالاتر هزینه های ثابت مانند اجاره و یا آب و برق — مانند رستوران ها و یا خرده فروشان — شکایت کسانی که محدودیت های بیش از حد سخت برای کمک به کسب و کار خود را شناور باقی می ماند.

این لایحه co-اسپانسر شده از طرف مظنونان حمله به دانشگاه Dean فیلیپس, D -, Minn. و تراشه روی , R-تگزاس نیز طول مدت بازپرداخت بخشی از وام های که نمی ببخشند. PPP است که بودجه را به طور کامل نمی دنبال برنامه پارامترهای باید بازپرداخت 1% سود سالانه در عرض دو سال. این لایحه تمدید unforgiven مدت وام به مدت پنج سال.

FiscalNote پدر و مادر شرکت CQ رول تماس دریافت وام زیر چک حفاظت از برنامه.

خانه-تصویب لایحه متفاوت است از اندازه گیری دو حزبی سنا تلاش ناموفق به “تلفن” در مارس 21 قبل از ترک برای یک زنگ تفریح به پایان رسید که در روز شنبه. که لایحه حمایت دو حزبی رهبری سنا کسب و کار کوچک کمیته را تنها در طول مدت زمان استفاده از وام از هشت هفته تا 16 هفته.

که سنا لایحه نه شل موجود 75 درصد حقوق و دستمزد و هزینه های مورد نیاز. اما آن را اجازه می دهد کسب و کار به صرف پول در تجهیزات حفاظت فردی و سایر عفونت-جلوگیری از سرمایه گذاری و مقررات است که در این نسخه گذشت خانه.

(جنیفر Shutt کمک به این گزارش.)

©2020 CQ-Roll Call, Inc., تمام حقوق محفوظ

بازدید CQ و غیاب در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): میچ مک کانل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>