ساخت بسیاری از انتقاد

وجود دارد هیچ دو راه در مورد آن. مطلقا هیچ کس را بخواهد مورد انتقاد قرار داد. نه همه معاملات با انتقاد همان راه برای اطمینان حاصل کنید اما انتقاد چیزی است که هر کسی به نظر می رسد به جلو به در هر نقطه در زمان. وجود دارد بسیاری است که می تواند در مورد تشخیص افراد با رعایت آنها چگونه پاسخ به انتقاد. در حالی که برخی از ضربه دفاعی دیگران رواقی رویکرد امتناع از شرکت منتقد در هر شکل و فرم. پس چگونه شما در پاسخ به انتقاد مثبت?

مکث و تأمل

انتقاد می تواند به شما هنگامی که شما حداقل انتظار آن است که می تواند صدمه دیده است. این شما قرار می دهد در یک موضع دفاعی و شما ممکن است خواست تا بلافاصله پاسخ می دهند. چند دقیقه اول پس از شما دریافت انتقاد است که احتمالا بدترین بازه زمانی برای پاسخ. زمان را و راه رفتن به دور از این وضعیت است. به یاد داشته باشید که هر عاطفی پاسخ شما را به ناچار قرار دادن شما در یک استخر از پشیمانی بعد از آن.

شناسایی شایستگی انتقاد

با در نظر گرفتن خودتان را از این وضعیت در حالی که شما به دست آوردن حضور ذهن به تجزیه و تحلیل نقد ساخته شده و شناسایی فرایند تفکر از جایی که در آن پیش بینی شده است. شما می توانید که آیا آن را از یک محل از منطق و یا اینکه آیا آن را فقط یک نابینا تلاش برای صدمه زدن به نفس خود را. سابق در واقع می تواند یک برکت و رحمت در لباس مبدل هنگامی که شما نگاه کنید در تصویر بزرگتر.

گزینه اول برای نقد این است که پاسخ نه در همه. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

دومی را می توان به راحتی رد کرد و آن را به عنوان نه لزوما یک حمله در برابر کار خود را. آن را فقط احتمالا کسی با داشتن یک روز بد. آن را نیز نیاز به تعیین اینکه آیا منتقد یک سوء تفاهم و اینکه آیا این انتقاد را می توان نسخ با پرداختن به آن به طور مستقیم.

پاسخ

اولین گزینه این است که شما پاسخ نمی در همه. این است که بسیار پروتکل استاندارد اگر خود را منتقد به نظر می رسد ساخت انتقاد از یک نقطه بدخیم نیت. این نوع از مردم احتمالا به سادگی در تلاش برای تعامل با شما بر روی یک پلت فرم و هر کدام راه شما به آنها پاسخ دهند, آن را فقط به نتیجه در وضعیت رو به وخامت بیشتر است.

گزینه دوم این است که به پاسخ بدون احساسات است. این است محفوظ برای موقعیت های که در آن شده است وجود دارد یک سوء تفاهم در مورد کار خود و یا عمل و یا اگر شما احساس می کنید که منتقد می کند در واقع یک نقطه معتبر و شما آن را پیدا کنید در واقع کمک به بهبود خود را. شما می توانید شروع به تشکر از آنها را برای خود پاسخ و ارائه بسیار مختصر توجه داشته باشید که روشن هر گونه سوء تفاهم و یا اذعان به اشتباه خود و تلاش برای بهتر دفعه بعد.

با استفاده از این فرصت

شما می توانید با استفاده از انتقاد به عنوان فرصتی برای افزایش خود را. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

همانطور که قبلا ذکر شد, بسیاری از قضاوت اطراف آن کسی که در پاسخ به انتقاد یک پلت فرم. شما می توانید با استفاده از این فرصت برای افزایش جایگاه خود را به عنوان خالق و یا به عنوان یک فرد. هدف این است که برای پروژه خودتان را به عنوان کسی که بالاتر از خرده احساسات و حمله شخصی. هنگامی که شما نشان می دهد که شما قادر به استخراج از جنبه های مثبت از یک نظر منفی شما ملزم به قدردانی می شود. این یک فرصت برای برنده شدن بیش از افرادی که در غیر این صورت نمی خواهد که متوجه شدم شما در وهله اول و حتی تا پایان پیروان بودن کار خود را بعد از آن.

در اکثر سناریوها مورد انتقاد است که به شما لطمه می زند بیشتر خواهد بود که آنهایی که در واقع برگزاری یک دانه از حقیقت در آنها جایی در بین تمام کینه توزی. این را باید هدف خود را به علف هرز از هوش هیجانی انتقاد و آن را به نفع خود کار. در بسیاری از حالات صورت شما نه لزوما موجه برای پاسخ به انتقاد و است که بهترین دوره را. اما اگر شما را پاسخ, مطمئن شوید که شما از آن آمده درخشان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

شجاعت: به شود و یا نمی شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>