ناآرامی نشان می دهد بایدن چالش در نشان دادن رهبری

توسط ALEXANDRA JAFFE

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف مقدار از روز شنبه با استفاده از توییتر به عنوان یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به اصرار “نظم و قانون” و سخت تر اقدام توسط پلیس علیه معترضان در سراسر کشور است. جو بایدن بی سر و صدا بازدید سایت از تظاهرات در زادگاه خود از ویلمینگتون و صحبت به برخی از تظاهر کنندگان است. قبل از آن او نوشت: یک پست در رسانه ابراز همدردی برای کسانی که نومید در مورد قتل جورج فلوید.

که پایین کلید بالا-touch روز ممکن است مقدمه ای برای چگونه presumptive دموکراتیک نامزد خود را در پنج ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر آرامش و صلاحیت به عنوان یک کنتراست به یک چالاک جمهور.

این رویکردی است که حامل خطر غرق کردن بسیار بلندتر بیشتر مداوم صدای مغلوب ساختن پیشی جستن. در یکی از عمیق ترین تعطیلات آخر هفته کشور را دیده است با خشونت در ده ها تن از شهرستانها بایدن از گسترده ،

“او را در و او قطعا ندارد بلند گو حرف زدن مثل این فرد در حال حاضر اشغال کاخ سفید می کند, اما من فکر می کنم مردم ما به دنبال کسی است که می تواند آنها را احساس می کنید بهتر است در طول این بسیار دشوار” گفت: Rep. وال Demings از فلوریدا که بایدن در نظر دارد به عنوان یک همسر در حال اجرا. “امریکا فقط نیاز به اطمینان که کسی وجود دارد که درک کسی که مایل به می گویند بله, ما باید برخی از مسائل و کسی که مایل به رسیدگی به آن است.”

اطمینان نیاز به حضور هر چند که شده است یک مانع برای معاون سابق رییس جمهور و رانده داخل توسط coronavirus همه گیر هنوز کار برای انطباق با قدرت رسانه های اجتماعی به عنوان یک جایگزین و بدون پلت فرم طبیعی از یک اداره عمومی است.

Demings پیشنهاد کمپین انجام خواهد شد بیشتر به زودی.

بایدن منتشر عدالت کیفری طرح اصلاحات در ماه ژوئیه گذشته, اما صادر نشده یک روز یا بیشتر پیشنهاد خاص از آن. در اوایل ممکن است او منتشر شده خود را “طرح سیاه امریکا” اقتصادی – آموزش و پرورش-متمرکز دستور کار است که شامل ماری جوانا زدایی.

این نماینده کنگره گفت که او برنامه ریزی شده برای کار با دیگر اعضای کنگره سیاه حزبی و دیگر قانونگذاران دموکرات در کنگره سعی کنید برای کمک به هنر و صنعت اصلاحات هر چند او را نه تایید و یا رد هر گونه مکالمات او با بایدن کمپین در مورد فشار.

“آنچه من انجام داده اند این است که ارائه خدمات به مبارزات انتخاباتی و, و هر کس دیگری در نگاه به آنچه که ما می توانید انجام دهید کار با هم در حال حرکت رو به جلو است. و بنابراین ما را ببینید. ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام,” او گفت:. “ما قصد داریم به بحث در مورد ایده ها و توصیه.”

Demings گفت: او را با فشار به صورت عمده وزارت دادگستری بررسی سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور گفت: “او را دیدم یک نقش دولت فدرال در اجرای سیاست های استاندارد حاکم بر استخدام آموزش نگهداری و پرداخت و مزایای مأموران اجرای قانون.

تا کنون اما دموکرات های بانکی هستند که زمان و ملت سیاسی خلق هستند را در کنار خود. آنها توجه داشته باشید که در حالی که بایدن به نظر نمی رسد در تلویزیون تمام آخر هفته صحبت کرد فلوید مرگ قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب آن را نشان داده است و دلسوزی برای معترضان. مغلوب ساختن پیشی جستن است جایگزین بين بیان alarm بیش فلوید مرگ و همدردی خود را با خانواده و صدور توییتهایی antagonizing معترضان و توهین های سیاسی خود را دشمنان.

برخی از بایدن دستیاران که مجاز به بحث در مورد استراتژی خصوصی می گویند کمپین فکر می کند بهترین طرح ممکن است به اجازه تهمت آیا خود را در.

برخی از دموکرات ها که انتقاد بایدن در گذشته برای اینکه بیشتر قابل رویت در طول شروع کروناویروس گفت: ساخت حرکت از سمت راست در حال حاضر.

“من مطمئن هستم که آنها برخی از اكراه طبعا در حال حاضر به سیاسی آن است. این نیست که او گفت:” دموکراتیک استراتژیست James Carville. “ممکن است یک زمان برای فصاحت اما من فکر می کنم که سادگی فصاحت در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>