انگلستان برطرف مطلب مستند محدودیت به یک با احتیاط ملت

توسط DANICA KIRKA

لندن (AP) — انگلستان نقل مکان کرد و بیشتر به سهولت مستند محدودیت در روز دوشنبه با وجود هشدارهای برخی از مقامات بهداشتی است که خطر گسترش COVID-19 هنوز هم بیش از حد بزرگ است.

کسب و کار, منشی, Alok Sharma به بی بی سی گفت که دولت اقدام در فاز برای کاهش محدودیت های اول قرار داده و در جای خود از مارس 23. اما بسیاری نگران هستند که عفونت نرخ بالا باقی می ماند.

“این است که یک فاصله” شارما گفت. “این بسیار محتاط مراحل است که ما در حال بدست گرفتن.”

برخی از مدارس در حال بازگشایی در انگلستان و برخی از محدودیت های اجتماعی شده اند آرام اجازه می دهد مردم را به محدود تماس با خانواده و دوستان به عنوان طولانی به عنوان آن را انجام می شود در خارج از منزل و اجتماعی فاصله. اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی نیز کاهش مستندات در شیوه ای کمی متفاوت.

محدودیت های آسیب پذیر در افراد مسن و کسانی که با برخی از شرایط بهداشتی اساسی — که خواسته شده است به باقی می ماند در داخل خانه و دور ماندن از افراد دیگر از مارس —نیز کاسته دولت حرکت به بازگرداندن برخی از حالت عادی در زندگی روزمره و برای احیای اقتصاد است.

اما این تصمیم روز شنبه اعلام کرد در طول یک خیابان داونینگ جلسه تحویل داده شد با کمی جزئیات است که بسیاری از افرادی که خانه های خود را ترک پس از مارس چپ شده اند به تعجب که آیا آن است که واقعا بسیار امن در حال حاضر.

بریتانیا رسمی coronavirus مرگ و میر می ایستد در 38,489 دوم-بالاترین در جهان پس از ایالات متحده و حدود 2000 مورد جدید از این ویروس هستند و هنوز هم در حال تایید هر روز.

باز هوا بازار و نمایشگاه ماشین در میان کسب و کار اجازه به دوباره باز کردن در روز دوشنبه. برخی از رویدادهای ورزشی مثل اسب مسابقه برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته.

اما برخی از دیدن این حرکت به عنوان شتابزده با بسیار کمی توضیح در مورد چرا مردم باید اعتماد رسمی مشاوره است که وقت آن است که به سهولت محدودیت. بحث درگرفته است برای هفته که آیا نخست وزیر بوریس جانسون دولت در حال هدایت علم و یا مجمع تشخیص مصلحت نظام به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

انجمن مدیران بهداشت عمومی هشدار داده است که دولت در حال حرکت است بیش از حد سریع است و آن را آماده برای دیدار با چالش های است که به دنبال کاستن از محدودیت.

آن رئیس جمهور, دکتر. د Gruchy به بی بی سی گفت که برنامه به معنای به شدت پیگیری و ردیابی COVID-19 موارد باید به بالا و در حال اجرا در سرعت کامل برای محدودیت به کاسته شود.

“ما احساس نه فقط رتبهدهی نشده است که ما با اعتماد به نفس کافی برای پاسخگویی به هر گونه بالقوه چالش اگر دولت می رود بیش از حد به سرعت در کاهش مستند اقدامات,” او گفت:.

___

دنبال AP همه گیر پوشش و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>