دیوان عالی پورتوریکو نظارت هیئت مدیره

توسط MARK SHERMAN

واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور در روز دوشنبه را تایید کرد نظارت هیئت مدیره ایجاد شده توسط کنگره برای کمک به پورتوریکو از یک ویرانگر بحران مالی شده است که در تشدید اخیر زلزله و آسیب از طوفان ماریا در سال 2017. قضات معکوس پایین تر حکم دادگاه که تهدید به پرتاب این جزیره تلاش بازیابی به هرج و مرج.

در یک اتفاق آراء برگزاری دادگاه اجازه خواهد داد که نظارت مدیره کار را به جلو جزیره از بزرگترین ورشکستگی شهری در تاریخ آمریکا به ادامه. در یک نقطه پورتوریکو مواجه شده بیش از 100 میلیارد دلار بدهی و تهی دست بازنشستگی تعهدات.

این مورد ناشی از قانون اساسی چالش به نظارت در ترکیب هیئت مدیره به رهبری صندوق های تامینی است که سرمایه گذاری در پورتوریکو اوراق قرضه. پایین تر حکم دادگاه در سال گذشته که اعضای هیئت مدیره منصوب شدند در نقض قانون اساسی به این دلیل که آنها نه تایید شده توسط مجلس سنا.

رئیس جمهور انتخاب هیئت مدیره هفت رای گیری اعضای. آنها و یکی دیگر رای غیر عضو انتخاب شده توسط پورتوریکو فرماندار تصویب بودجه و مالی طرح های کشیده شده توسط دولت این جزیره. این هیئت همچنین دستگیره ورشکستگی-مانند موارد اجازه می دهد که این جزیره به بازسازی بدهی های خود را.

در نظر او برای دادگاه, عدالت, Stephen Breyer نوشت که هیئت مدیره آرایش کنترل نمی شود قانون اساسی را ارائه و در قرار ملاقات ها اما متفاوت ارائه به کنگره قابل کنترل بیش از مناطق ایالات متحده از جمله پورتوریکو.

“هیئت مدیره مسئولیت های قانونی تشکیل شده عمدتا محلی, وظایف, یعنی, نمایندگی پورتوریکو در رسیدگی به ورشکستگی و نظارت بر جنبه های پورتوریکو مالی و بودجه سیاست. بنابراین ما پیدا کنید که اعضای هیئت مدیره نیست “افسران ایالات متحده است.” به همین دلیل قرار ملاقات بند نمی دیکته چگونه هیئت مدیره, اعضای, باید انتخاب شود,” Breyer نوشت.

قضات کلارنس توماس و Sonia Sotomayor که پدر و مادر به نیویورک نقل مکان کرد از پورتوریکو, نوشت جداگانه نظرات موافقت با روز دوشنبه نتیجه هر چند ستمیر گفت: او را با اکراه.

“هیئت مدیره تصمیم گیری را تحت تاثیر جزیره کل جمعیت به خصوص بسیاری از آسیب پذیرترین شهروندان است. هیئت مدیره دستور داده است تا حقوق بازنشستگی کاهش می یابد به میزان 8.5 درصد اندازه گیری را تهدید می کند که تنها منبع درآمد برای هزاران نفر از پورتوریکو را فقیر و افراد مسن. دیگر پیشنهاد کاهش هدف را در حال حاضر تخلیه بهداشت و درمان و خدمات آموزشی است. آن است که زیر یوغ چنین اقدامات ریاضتی که این جزیره 3.2 میلیون نفر از شهروندان در حال حاضر ساییدگی,” او نوشت.

کنگره تصویب پورتوریکو نظارت مدیریت و ثبات اقتصادی عمل در سال 2016 ایجاد مدیره و اجازه می دهد که رئیس جمهور با انتصاب اعضای بدون سنا تایید. صندوق های تامینی شکایت کرد و برنده یک حاکم در بوستون بر اساس 1st ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر که شامل پورتوریکو. هیئت مدیره اجازه داده شد برای حفظ عملکرد در ضمن.

تقریبا یک سال پیش از قضات مورد توافق برای بررسی به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری در یک نسبتا سریع بر اساس برنامه ریزی استدلال برای اکتبر. اما از آن زمان به دادگاه نزدیک به هشت ماه به موضوع تصمیم خود را.

بسیاری از کسانی که در مخالفت با هیئت مدیره و خشمگین از اقدامات ریاضت آن تحمیل کرده است در خاک ایالات متحده تاسف دوشنبه حاکم. کیتی گونزالس, پورتوریکو نماینده در کنگره نیز کشف و ضبط آن به عنوان یک فرصت برای فشار برای استقلال.

“این تصمیم بار دیگر ثابت می کند که اگر پورتوریکو می خواهد به کنترل بر امور محلی باید آن را تبدیل به یک دولت” او گفت:.

اما نظارت مدیره خود گفت: این امر ادامه کار خود را “برای کمک به پورتوریکو بازیابی از بدهی غیر قابل تحمل بار و چندین دهه سوء مدیریت مالی.” در بیانیه صادر شده پس از تصمیم هیئت مدیره گفت: “این مهم است که ما به نوبه خود گوشه ای از این بحران به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>