در خارج از کشور چینی: برحذر باشید از CCP جبهه متحد کار گروه

بسیاری از مردم چین را ترک و چین برای فرار از کمونیست و دولت امیدوار است که آنها را به یک زندگی بهتر در خارج از کشور. اما افزایش نفوذ CCP خرد است به امید چنین به عنوان حزب دخالت در زندگی این افراد از طریق جبهه متحد کار گروه (UFWD) یک سازمان مسئول کمک رسانی به گروه های ذینفع و قومی چینی افراد زندگی در خارج از سرزمین اصلی است.

خاموش کردن منتقدان خارجی

هدف از UFWD ساده است — اتصال مردم چین و سازمان گسترش در سراسر جهان آنها را به ارسال به حزب اهداف و با استفاده از نفوذ خود را به سکوت منتقدان خارجی. این UFWD شامل روشنفکران مذهبی مؤمنان تجار و اعضای سابق از KMT ، اما از اواخر سال اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی معروف, شخصیت های رسانه ای حرفه ای مانند وکلا و…. شده اند و پیوستن به در.

نمایندگان از UFWD به طور فعال به دادگاه مردم چین در خارج از کشور در تلاش به آنها را در همه به معنی لازم. اکثر مردم با نزدیک شدن توسط نمایندگان در تظاهر به “دوستان” که در اصل به معنی کمک به حزب کمونیست تحقق اهداف خود در آن کشور است. و اگر کسی علاقه مند نیست و می پرسد به سمت چپ به تنهایی نمایندگان را متوقف و با “دوستان” و درام به طور مستقیم تهدید می کند آنها را به انجام آنچه لازم است. این اقدامات معمولا در چینی افرادی که درگیر در فعالیت های است که در مقابل حزب منافع خود مانند حمایت از هنگ کنگ تظاهرات ترویج دموکراسی در چین ،

لین معتقد است که UFWD می توان به مقابله با ایجاد یک جبهه متحد خودمان است.’ (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

آناستازیا لین یک 30 ساله چینی-بازیگر کانادایی است که صحبت کردن در برابر CCP فعالیت های متعدد از جمله نقض حقوق بشر است. خانواده او بوده است مورد آزار و اذیت و به نام “ضد چین است.” مقامات در چین حتی مورد سوال یک کسب و کار خانوادگی همکار بازگشت به خانه. لین معتقد است که اکثر چینی-کانادایی به طور کامل مخالف UFWD تلاش برای کنترل گروه های مهاجر. اما بسیاری از آنها شجاعت نیست که به صحبت می کنند تا به انتخاب در سکوت رنج می برند.

“بسیاری از مردم فوق العاده ای خشم نسبت به حزب کمونیست چین بلکه فوق العاده ای ترس… پس من برنده Miss World Canada, من می خواهم به اجرا در سوپر مارکت ها در سکربروق. آنها می آیند تا به من و به من بگویید در راز فقط در یک صدای آرام, ‘آنچه شما انجام می دهند شجاع’,” او گفت: به اخبار جهانی. لین معتقد است که راز برای مقابله با پکن فشار برای حمایت از علت UFWD نهفته در ایجاد یک “جبهه متحد خودمان” و افشای این حزب فعالیت است.

COVID-19 انباشت

این UFWD اخیرا درگیر در کمک به دولت چین ذخایر اساسا تجهیزات پزشکی از خارج از کشور و در میان COVID-19 شیوع. در اواسط ژانویه چینی کنسولگری در سراسر جهان آموزش داده شد برای به دست آوردن عنوان بسیاری از لوازم ایمنی به عنوان امکان پذیر است. در عرض تنها شش هفته تقریبا 2.5 میلیارد موارد اپیدمی تجهیزات ایمنی بودند فرستاده شده به چین از جمله بیش از 2 میلیارد ماسک. به عنوان یک نتیجه از کشورهای که در آن این محصولات صادر شد تجربه یک کمبود اساسی موارد ایمنی در بحرانی ترین زمان نیاز است.

UFWD حمل PPE از کشورهای دیگر به چین در یک زمان بحرانی برای آن کشورها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

چین نه تنها hid میزان این بیماری همه گیر از جهان, اما آنها نیز با موفقیت امن تجهیزات پزشکی در پایین ترین قیمت ممکن. اواخر ژانویه نظامی و تولید محافل شد هشدار دولت های غربی را در مورد این عملیات مخفیانه از چین است. از طریق UFWD شبکه های پکن خواسته های متعدد در خارج از کشور مردم چین به خرید و کشتی N95 ماسک “برای مادری.” در استرالیا, چینی, املاک و مستغلات توسعه دهندگان ارسال بیش از 82 تن از تجهیزات حفاظت شخصی به چین است. پس از دولت گرفتار باد از آن ممنوعیت PPE صادرات اجرا شد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

بیل گیتس’ پشتیبانی برای CCP بسیار سوال برانگیز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>