تجمع جمعی فرسایش اعتماد upend coronavirus کنترل

توسط مایک STOBBE

نیویورک (AP) — طی هفته گذشته و اجرای قانون و پاسخ به آنها — تهدید به upend تلاش های مقامات بهداشت برای پیگیری و شامل گسترش فقط به عنوان کسانی که تلاش شد در نهایت گرفتن در جریان است.

کارشناسان بهداشت و درمان نیاز به تازگی افراد آلوده به یاد داشته باشید و بازشماری همه آنها به تعامل با بیش از چند روز به منظور هشدار به دیگران که ممکن است در معرض و جلوگیری از آنها را از گسترش این بیماری بیشتر است. اما این فرایند شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی متکی به مردم دانستن که آنها بوده ام در تماس با یک کار دلهره آور اگر آنها شده ایم به یک توده جمع آوری است.

و این فرایند متکی بر چیزی که ممکن است به طور ناگهانی به خصوص در تامین کوتاه مدت: اعتماد به دولت است.

“این حوادث که اتفاق می افتد در حال حاضر بیشتر تهدید به اعتماد ما نیاز به” دکتر گفت: Sandro Galea رئیس دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی. “اگر ما لازم نیست که من نگران ظرفیت و توانایی ما برای کنترل شیوع بیماری های جدید تر می شود, محدود,” او گفت:.

مقامات دولتی شده اند و امیدوار به ادامه بازگشایی کسب و کار کلیساها و سازمان های دیگر پس از چند ماه اقامت در خانه سفارشات و دیگر عفونت-پیشگیری اقدامات است. اما کارشناسان بهداشت و درمان همچنین امیدوار است که هر بازگشایی خواهد بود همراه با گسترده, تست, تماس, ردیابی و جداسازی برای جلوگیری از امواج جدید از بیماری از ابتدا.

بیش از هفته گذشته اعتراضات را برانگیخت توسط یک مرد سیاه و سفید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته زانو به گردن خود را درگیر هزاران نفر از مردم جمع شده بودند شدیدا با هم در جمعیت های بزرگ در بیش از 20 شهرستانها در سراسر کشور.

معلوم نیست اگر اعتراضات خود را آغاز کند بزرگ شیوع بیماری های جدید. این تظاهرات به خارج که در آن عفونت گسترش نیست به آسانی به عنوان در داخل خانه. همچنین بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک و خیلی از این تماس بود که به احتمال زیاد کمتر خطرناک “گذرا” لحظات از مردم در حال حرکت در اطراف در حال عبور یکدیگر گفت: دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت است.

اما کارشناسان نگران هستند که تلاش برای مهار این بیماری در آینده

در لس آنجلس شهردار این شهرستان روز شنبه اعلام کرد که COVID-19 مراکز تست شد بسته به دلیل نگرانی های ایمنی مرتبط با تظاهرات خشونت آمیز. تست در مینیاپولیس تحت تاثیر قرار خواهد شد چرا که برخی از کلینیک های که ارائه این خدمات شده و آسیب دیده در اعتراض به گفته یک سخنگوی دولت شهرستان.

کاهش می یابد تست می تواند “بود به این ویروس یکی دیگر از سر شروع” Schaffner گفت.

و قرارداد ردیابی است که فقط با رفتن در چندین ایالت است حتی بزرگتر نگرانی است. این شامل افرادی که کار می کنند و یا با ادارات بهداشت درخواست صمیمی سوال در مورد که در آن یک فرد بوده است و که با آنها صحبت کرده ام — و گرفتن کامل راستگو پاسخ در بازگشت.

“در این زمان محیط زیست است که افزایش و یا بیرون آورده و یک بی اعتمادی از مقام دولتی ممکن است آنها را بی میل به صحبت با کسی در دولت” Schaffner گفت.

است که به ویژه با حملات خشونت پلیس و ناکامی دیرینه با آنها چگونه به حاشیه رانده شده اند و بدرفتاری توسط افرادی که کار برای سازمان های دولتی. و کسانی که در این جوامع شده اند که در ایالات متحده و بیشتر نیاز به بهداشت عمومی اقدامات لازم برای کمک به کنترل آن است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, مینه سوتا, عمومی ایمنی کمیسر جان هارینگتون استفاده از اصطلاح “تماس با ردیابی” در هنگام توصیف رسیدگی به بازداشت معترضان وجود دارد. او گفت: هدف این است که برای “دیدن اگر وجود دارد در حال جرم و جنایت و یا سفید برتری سازمان هایی که نقش بازی کرده اند” و “به درک چگونه ما پس از رفتن آنها از نظر قانونی” Harrington گفت.

اما هارینگتون استفاده از “تماس با ردیابی” با اجرای قانون ممکن است پیچیده و کار کمک به سلامت کارگران به عنوان آنها سعی می کنند برای پیگیری این ویروس را گسترش برخی از کارشناسان گفت.

“بود که سوء استفاده از کلمه” تماس با ردیابی.’ این چیزی نیست که تماس با ردیابی است,” گفت: دکتر تام فریدن مدیر سابق فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“تماس با ردیابی خدمات به بیماران و مخاطبین خود را به ارائه خدمات برای بیماران و هشدار برای تماس با ما. آن را تا به چیزی برای انجام با پلیس فعالیت است. هیچ چیز” گفت: فریدن که در حال حاضر رئیس جمهور از حل و فصل به صرفه جویی در زندگی یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای جلوگیری از شیوع.

Galea گفت که او امیدوار است بسیاری از مردم را جدا در ذهن خود به تماس با ردیابی های انجام شده توسط بهداشت عمومی کارگران از جرم و جنایت تحقیقات توسط پلیس است. اما او افزود: “من فکر می کنم گاهی اوقات آن را دشوار است برای تمایز زمانی که شما احساس به حاشیه رانده شده و هدفمند توسط کل دولت است.”

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>